Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


                 

Mała Żabka     ul Mickiewicza 12    95-054 Ksawerów

nr tel 518829197 (pon-pt 9:00-15:00 !!!)

               

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZINY 9:00 do 15:00
 
W TYCH GODZINACH ODPISUJEMY NA MAILE I ODBIERAMY TELEFONY.
 

Do zakupów załączam  paragon fiskalny. Jest on przypięty do koperty zszywaczem aby się sie zawieruszył.
Bez niego zwrot nie jest możliwy (co najwyżej wymiana).
Możemy tez wystawić rachunek na firmę.
Nie wystawiamy f-vat, ponieważ nie jesteśmy płatnikiem vatu.


 KOSZT WYSYŁKI:

KURIER : 16 zł (1-20 sztuk)      

KURIER za POBRANIEM : 19 zł (1-20 sztuk)

list polecony priorytetowy :                   list polecony ekonomiczny:

1 sztuka - 9 zł                                                  1 sztuka - 7 zł    

2 sztuki - 11,5 zł                                                 2 sztuki - 9 zł    

3, 4, 5 sztuk - 14 zł                                          3, 4, 5 sztuk - 11 zł    


Kupując na naszych aukcjach, udzielasz sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Pełnomocnictwo to służy zminimalizowaniu kosztów przesyłki i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego. Jakakolwiek różnica wynikająca z ceny wysyłki i ceny znaczków pocztowych zostanie ujęta na paragonie (w tej drobnej kwocie mieści się koszt koperty, materiałów do pakowania itp).WAZNE !!! Jeśli życzą sobie Państwo wysyłkę
kurierem za pobraniem,

prosimy WYPEŁNIC FORMULARZ ALLEGRO I TAM WYBRAC TAKĄ OPCJE!!!

 

 
OSOBOM BEZ PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA POBRANIEM.

To samo dotyczyosób które mają więcej niż 5 % komentarzy negatywnych

 

 
PRZELEW?W tytule przelewu którego dokonujesz po wygranej aukcji podaj TYLKO swój nick !! ŻADNYCH KOLORÓW, ROZMIARÓW, ZMIANY ADRESU itp. Wszystkie te informację proszę pisać mailem! PRZELEWY KTÓRE W TYTULE NIE BĘDĄ ZAWIERAŁY TYLKO NAZWY UŻYTKOWNIKA NIE BĘDĄ SPRAWDZANE!!! Będą mogły byc zidentyfikowane dopiero po tym, jak skontaktuje się z nami zleceniodawca przelewu i pomoże go zidentyfikować. NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA POTWIERDZENIEM PRZELEWU,JEDYNIE PO WPŁYNIĘCIU PIENIĘDZY NA KONTO ( oraz za pobraniem).
 

ZMIANA ADRESU, wybór koloru? Jeśli chcesz otrzymać paczkę na inny adres niż podany w ALLEGRO napisz do mnie W CIĄGU 30 MINUTod momentu zakupu. Zmiana adresu po dłuższym czasie może nie być wzięta pod uwagę. Tak samo wybór koloru- jeśli na aukcji jest więcej niż jeden kolor - napisz do mnie w ciągu 30 MINUT od momentu zakupu. Nie wpisuj tego w tytule przelewu! W TYTULE PRZELEWU PODAJTYLKO SWÓJ NICK Z ALLEGRO!!!

 
 nr konta :

07 1140 20040000 3202 50239187        mBank

 

ZWROT- jest jak najbardziej możliwy,przysluguje w ciagu 10 dni od odebrania paczki i jest realizowany na państwa koszt (w obie strony).

                         PROCEDURA ZWROTU : Należy odesłać towar na adres z allegro (bądź z koperty), włożyć do środka PARAGON,karteczkę z informacją ze ma być zwrot, podać swoją nazwę użytkownika, napisać maila z numerem konta i danymi do przelewu . PIENIĄŻKI NIE BĘDĄ ZWRACANE NA NR KONT PODANYCH NA KARTECZKACH - Numer konta musi myć podany mailem. Bez tych informacji zwrot może potrwać bardzodługo lub w ogóle nie być możliwy. Rzeczy nie mogą nosić ŻADNYCH śladów użytkowania!!!

 

WYMIANA- jest ona realizowano na państwa koszt. Chyba ze pomyłka lezy po naszej stronie co zawsze staramy się wynagrodzić.   

                                  PROCEDURA WYMIANY : Należy odesłać towar na adres z allegro (bądź z koperty), włożyć do środka karteczkę z informacją od jakiego użytkownika jest paczka, na jaki rozmiar rzecz ma być wymieniona oraz na jaki adres wysłana,dołączyć pieniążki na drugą wysyłkę lub przelać je na moje konto, a ja pootrzymaniu towaru jak najszybciej wysyłam drugi. Bez tych informacji wymiana może potrwać bardzo długo lub w ogóle nie być możliwa. Rzeczy nie mogą nosić ŻADNYCH śladów użytkowania!!!


WYSYŁKI - Na wysyłkę paczki zastrzegam sobieczas do 5 dni roboczych, ale prawie zawsze jest to o wiele szybciej. Pragnę uprzedzić, że nigdzie nie obiecujemy wysyłek zaraz po przyjściu przelewu, zajmuje nam to zwykle 48 godzin, w wyjątkowych sytuacjach realizacja zamówienia wydłuża sie o kilka dni,. W kazdym razie proszę nie mieć pretensji, jeśli paczka opłacona w środku tygodnia nie zdąży dotrzeć na sobotę, najczęściej jest to niemożliwe.

 

Zanim wystawisz negatywny komentarz upewnij się, że podjąłeś próbę komunikacji ze mną.Zależy mi aby każda klientka była zadowolona, i jestem pewna ze każdy ewentualny problem da sie rozwiązać (choć mam nadzieję ze żadnych nie będzie ). Przedmiotem naszej oferty są zawsze tylko ubrania, dodatki typu paski, buty, naszyjniki - nie są w ofercie sprzedaży.

 
Podczas korespondencji e-mailowej ze mną podawaj zawsze swój nick z allegro i nazwę aukcji jeśli o takową chodzi, zachowaj także ciągłość korespondencji (tzn.opcja odpowiedz) ponieważ trudno mi zapamiętać o co kto i kiedy mnie pytał!!

 Jeżeli w ciągu 10 dni od zakończenia aukcji nie dostanę potwierdzenia lub wpłaty na konto wypełniam formularz zwrotu prowizji. Po otrzymaniu zwrotu wystawiam negatywny komentarz. Tak więc gdy planujesz jakiś wyjazd i nie będzie Cię przez dłuższy okres po złożeniu oferty zakupu to daj mi o tym znać przed wyjazdem.


Strona wygenerowana 2018-05-22 01:03:54, 213