Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Magia Bobasa
[email protected]
tel: 531-177-509

O Firmie

Jesteśmy legalnie działającą firmą z siedzibą w Krakowie. Naszą działalność dobiera zaczynami dlatego bardzo dziękujemy osobą które nam zaufały. Zajmujemy się sprzedażą Ubranek, skarpetek, rajstop dziecięcych oraz akcesoriów.

Sprzedawane przez nas przedmioty pochodzą bezpośrednio od producentów i autoryzowanych dystrybutorów, mają zatem Państwo pewność, że zakupiony przedmiot jest oryginalny oraz spełnia surowe normy bezpieczeństwa. Do każdego zakupionego przedmiotu dołączony jest dowód zakupu w postaci paragonu. Podane ceny na naszych aukcjach są cenami brutto do których należy doliczyć koszty wysyłki.

Wysyłka i Odbiór osobisty

Zakupione przedmioty wysyłamy w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Paczki wysyłamy za pośrednictwem:

  • kuriera KE-X
  • Poczty Polskiej 
  • Paczkomatów inPost 


Koszt wysyłki jest podany na każdej aukcji.

Przy zakupie kilku przedmiotów koszt wysyłki jest ZAWSZE jeden, w takim przypadku doliczacie Państwo koszt wysyłki z aukcji na której jest on najwyższy. Kurier w większości przypadku dostarcza towar w 24-48h. Jeśli wybrali Państwo przesyłkę za pośrednictwem kuriera prosimy o sprawdzenie w jego obecności stanu przesyłki, czy opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, proszę spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego sprzętu.

Istnieje możliwość odbioru zakupionego przedmiotu w Krakowie. Towar można odebrać do późnych godzin wieczornych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod adresem:

 
ul. Praska 54/15
30-322 Kraków

Rachunek bankowy 


mBank BRE Bank S.A.
57 1140 2004 0000 3802 7463 2329

 

 


Jeśli jednak Państwo zdecydujecie się na przelew tradycyjny, w tytule przelewu wpisujemy tylko nr aukcji oraz Państwa nick-login WAŻNE !!!!

Na wpłatę czekamy do 5 dni, po upływie tego terminu występujemy o zwrot prowizji.

 

Dołożymy wszelkich starań aby Państwo byli zadowoleni z świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy 100% satysfakcji.


Strona wygenerowana 2018-04-20 20:23:07, 213