Jesteś tutaj › Profil użytkownika mag_mat › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-11-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 
 
REGON 572078045
NIP 558-161-85-36
64-920 Piła
ul.Al. Wojska Polskiego 41B/21

'Mag-Mat' Danuta Golińska

 
 
Włałcicielem sklepu internetowego jest firma Info 'Mag-Mat' Danuta Golińska w Pile.
Ceny w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT
Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 14:00, w soboty, niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w najbliższym dniu roboczym.
W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i zwi?zanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiaj?cy nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia b?dĽ też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 
Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail lub rejestracja w sklepu.
 
Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
W przypadku, braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem z powodu braku któregoś z zamówionych produktów, przesyłka będzie wysłana bez brakujących artykułów. Każdorazowo w takim wypadku pracownicy realizujący zamówienia będą próbowali skontaktować się z Klientem telefonicznie w celu zaproponowania zamiennika brakującego towaru.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu w całołci.
Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu oraz kartę gwarancyjną.
Każdy zakupiony towar jest odpowiednio zabezpieczony i zapakowany
Jeśli stwierdzicie Państwo, że przesyłka nosi ślady otwiercia lub jej opakowanie wskazuje na prosimy w obecności kuriera otworzyć przesyłkę i spisać protokół uszkodzenia przesyłki.
Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust 1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art. 10 ww. ustawy.
- zwrot dotyczy tylko towaru nie zakupionego bezpośrednio w siedzibie sklepu
- zwracany towar nie może nosić śladów użycia i powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Kupującego. Dotyczy to również opakowania.
- koszty przesyłki ponosi Kupuj?cy
W przypadku stwierdzenia śladów użytkowania towaru, zwrot nie będzie przyjęty, a towar odeślemy do Kupującego na jego koszt.
Towary zakupione w siedzibie sklepu , nie podlegają zwrotom z wyłączeniem zwrotów reklamacyjnych.
Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę 'Mag-Mat' Danuta Golińska z siedziba w Pile oraz na kontakt do celów związanych z realizacja zamówień złożonych przez klientów, obsługi posprzedażnej, przekazywaniem klientowi informacji handlowej oraz podejmowania działań marketingowych w formach dozwolonych prawem, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997r. 'O ochronie danych osobowych' (DZ.U. nr 133, poz.833) oraz Ustaw? z dnia 18.07.2002r. 'O świadczeniu usług drogą elektroniczną'.
Firma 'Mag-Mat' Danuta Golińska zobowiązuje się do ochrony posiadancyh danych osobowych zgodnie z Ustaw? z dnia 29.08.1997r. 'O ochronie danych osobowych'. Zgodnie z tą ustawa Klienci sklepu mają prawo do wgladu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 
 
 

 


Strona wygenerowana 2018-05-22 10:55:58, 213