(Rejestracja: 2011-09-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 

 

Witaj w świecie ekskluzywnych włoskich marek!

 

Właśnie dla takich pasjonatów jak Ty powstał internetowy butik


Made In Italy

 

 

 

O NAS:

 

Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie ekskluzywnych , starannie wyselekcjonowanych włoskich marek. Jesteśmy legalnie działającą firmą dlatego też do każdego zakupu dołączamy paragon (na życzenie FVAT)

 

Sprzedawane przez nas przedmioty są w 100% oryginalne. Pochodzą od bezpośredniego dystrybutora danej marki we Włoszech. Każda rzecz posiada komplet metek.

 

 

1. REGULAMIN AUKCJI:

 

Po zakończeniu aukcji jak najszybciej proszę o przesłanie maila  (lub skorzystanie z formularza Allegro) z informacją o wybranym sposobie wysyłki i ewentualnej zmianie adresu.

Już przy zakupie 2 przedmiotów wysyłka GRATIS!*

 

*Warunkiem jest dokonanie wpłaty jednym przelewem za wszystkie przedmioty.

 

 

2. PŁATNOŚCI 


Po zakończeniu aukcji dostaniecie Państwo standardowo e-mail od serwisu Allegro, gdzie podane są wszystkie niezbędne dane do przelewu.

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać nick z Allegro wraz z numerem aukcji.

Jeśli płacicie Państwo jednym przelewem za kilka przedmiotów prosimy w tytule wpisać wszystkie numery aukcji

Na wpłatę czekamy 7 dni od momentu zamówienia przez Państwa towaru. Po 5 dniach wysyłamy przypomnienie, natomiast po 10 dniach rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji.

W sytuacjach uzasadnionych na Państwa prośbę umożliwiamy opóźnienie wpłaty do 14 dni od dnia zakupu.  Warunkiem jest wcześniejsza informacja mailowa.

 

 

3.WYSYŁKA 


Przedmioty wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Wysyłka realizowana jest codziennie (z wyjątkiem niedziel)

O wysłaniu przedmiotu informujemy Państwa osobnym mailem.

Standardowo korzystamy z usług Poczty Polskiej (kurier ? na życzenie klienta)

 

UWAGA!!! 

W momencie nadania przez nas przesyłki na poczcie, przestajemy ponosić za nią odpowiedzialność.

Jeśli przesyłka nie dotrze do adresata, to posiadamy dowód nadania, który na żądanie Kupującego możemy przedstawić. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.

Po 14 dniach składamy reklamację na poczcie.

Po jej rozstrzygnięciu(co zależy tylko i wyłącznie od Poczty Polskiej i może trwać 6-10 tygodni) zwracamy pieniądze lub wysyłamy towar. W przypadku zaginięcia przesyłki zwracamy pieniądze dopiero po pisemnym potwierdzeniu przez pocztę, że przesyłka faktyczne zaginęła.

 

 

4. ZWROTY I REKLAMACJE:


Dbamy o to by wykonane zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały wygląd faktyczny. Prosimy jednak pamiętać, że rzeczywiste nasycenie kolorów danego przedmiotu zależy od indywidualnych ustawień monitora każdego z Użytkowników.

Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby sprzedawane przez nas przedmioty były jak najdokładniej opisane.

Wymiary podane w opisie aukcji mogą odbiegać +/- 1-2 cm - jest to dopuszczalna różnica.

 

Klient ma prawo zwrotu towaru do 10 dni od dnia otrzymania przesyłki (dotyczy wyłącznie opcji Kup Teraz). Warunkiem zwrotu jest wysłanie na adres firmy przedmiotu wraz z dowodem zakupu. Przedmiot musi być w stanie nienaruszonym, bez śladu wszelkich zapachów oraz posiadać komplet metek. Dodatkowo konieczne jest wysłanie czytelnie podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawierające dane użytkownika, datę oraz numer konta i dane jego posiadacza , a także kwotę zwrotu (koszt nadanie przesyłki nie podlega zwrotowi). Nie zastosowanie się do powyższych warunków skutkuje brakiem uznania zwrotu i odesłaniem przedmiotu do kupującego. Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.Jednocześcnie przedmioty objęte wyprzedaża czy promocją nie podlegają zwrotowi. W przypadku złego doboru rozmiaru istnieje możliwość wymiany na inny (jeśli jest na stanie). Obustronne koszty przesyłki związane ze zwrotem czy wymianą pokrywa Kupujący. 

 

UWAGA: Wymianie nie podlegają rzeczy przecenione ani też objęte rabatem !!!


Proszę o uważne czytanie opisów i poważne traktowanie aukcji.

 

 

kontakt:

Justyna Król

ul. Zawiła 57

30-390 Kraków

 

[email protected]

 + 48 600 828 659     (8.00 - 20.00)

 


opis

 

Życzymy udanych zakupów

 

Bądź simply glamour!


Strona wygenerowana 2018-05-24 10:55:42, 213