Jesteś tutaj › Profil użytkownika lumiere2 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-06-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Lumiere Perfumeria Irena Łuczak to autoryzowana perfumeria tradycyjna mieszcząca się w Kaliszu przy Głównym Rynku 1 stanowiąca żródło wiedzy związanej z tematyką perfumeryjną. Bogate opisy produktów kosmetycznych oraz ich producentów nie tylko ułatwią dokonanie wyboru przy zakupie ale również przybliżą Państwu fascynujący świat perfum i pielęgnacji. Od 38 lat (przy Gł. Rynku 1) służymy Państwu fachową wiedzą. Perfumeria Lumiere wyjątkowo ceni sobie indywidualny kontakt z klientem. Założeniem jest, aby sprzedaży najlepszego kremu i zapachu towarzyszyła staranna prezentacja, a każdy klient został potraktowany z należytą elegancją. W ofercie posiadamy czołowe marki selektywne perfumiarskie i pielęgnacyjne między innymi: Guerlain, Givenchy, Shiseido, Juvena, Payot, Clarins, Clinique, Dior oraz ciągle poszerzamy ofertę niszowych marek selektywnych: Menard, Serge Lutens, Hermes, Lubin, Balmain, Annick Goutal i wiele innych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy również certyfikowane kosmetyki naturalne marek Logona, Eubiona, Abellie, Madara

Trochę historii:

1971 - rozpoczęcie pracy w branży drogeryjnej, prowadzenie drogerii w Kaliszu przy ul. Sródmiejskiej 1
1975 - rozpoczęcie pracy w branży kosmetyczno-perfumeryjnej, prowadzenie perfumerii w Kaliszu przy Gł. Rynku 1
1990 - otwarcie pierwszej prywatnej autoryzowanej perfumerii oferującej kosmetyki selektywne światowych marek w Kaliszu przy Gł. Rynku 1
1994 - otwarcie drugiej autoryzowanej perfumerii w Kalszu przy ul. Środmiejskiej 24A
1996 - otwarcie pierwszego salonu kosmetycznego autoryzowanego przez marki CHRISTIAN DIOR, ORLANE, JUVENA, LA PRAIRIE w Kaliszu przy ul. Śródmiejskiej 24A
2001 - otwarcie drugiego autoryzowanego salonu kosmetycznego autoryzowanego przez markę Payot,a od 2010 markę Menard, w Kaliszu przy Gł. Rynku 1, wkrótce zabiegi na bazie kosmetyków Morza Martwego marki Mineral Line from The Dead Sea (twarz i ciało - SPA)
2002 - otwarcie salonu fryzjerskiego autoryzowanego przez markę KADUS, obecnie przez markę Schwarzkopf, w Kaliszu przy Głównym Rynku 1
2003 - otwarcie pierwszego autoryzowanego sklepu internetowego   
 
Dane firmy
Perfumeria Irena Łuczak
Główny Rynek 1
62-800 Kalisz
tel. 796 282 094
NIP: 618-000-27-06
REGON: 3900045560

Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej Nr. 4189/1990 wydany przez Prezydenta Miasta Kalisza

 

 Regulamin

Perfumeria Lumiere to  tradycyjny sklep prowadzący sprzedaż rownież poprzez sklep internetowy i sklep na  Świstak.pl, oferujący kosmetyki i perfumy renomowanych marek.
 
Perfumerię tradycyjną w Kaliszu przy Głównym Rynku 1 prowadzimy od 38 lat. Doświadczenie budowane w ciągu tylu lat prowadzenia działalności w tej branży pozwoliło nam stworzyć niezwykle bogatą ofertę. Wszystkie sprzedawane kosmetyki są 100% oryginalne i pochodzą z legalnego źródła, w firmowych opakowaniach producenta i posiadają na opakowaniach informacje w języku polskim
 
Perfumeria Lumiere2 stara się ograniczyć czas oczekiwania na zamówione produkty do niezbędnego minimum. Na czas oczekiwania składa się proces realizacji zamówienia oraz czas dostawy produktu. Produkty, które mamy na stanie wysyłamy zgodnie z warunkami aukcji, natomiast w przypadku chwilowego braku zamówionego produktu czas realizacji może się troszkę wydłużyć.
 
Ze względu na sprzedaż poprzez sklep tradycyjny i 2 sklepy internetowe ilości podane na aukcjach należy traktować jako orientacyjne, może się zdarzyć, że zamówionego produktu chwilowo nie mamy na stanie, ale natychmiast uzupełniamy braki u Dystrybutorów.

Zamówiony produkty dostarczamy wyłącznie na terenie Polski, ale istnieje możliwość wysyłki poza granice Polski po uprzednim uzgodnieniu ceny za wysyłkę towaru.

Ceny wszystkich towarów i usług podane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i nie podlegają negocjacji.

Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT.

FORMY PŁATNOŚCI:

- płacę z

- przelew

- odbiór osobisty

Po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt po przez formularz 'Sposób płatności i formy wysyłki' z informacjami na temat formy płatności (płacę z  , wpłata na konto) oraz wybraniem formy transportu (dostawy).

W przypadku zmiany adresu wysyłki (dostawy) prosimy również o przesłanie informacji ze zmienionym adresem w formularzu 'Sposób płatności i formy wysyłki', który jest dostępny po zakupie przedmiotu. 

UWAGA:

W cenie przesyłki zawarte jest ubezpieczenie towaru !!!

Jeżeli zauważysz że paczka jest uszkodzona otwórz ją przy kurierze i w przypadku stwierdzenia  uszkodzenia poproś o sporządzenie protokołu szkody, na którego podstawie wyślemy nowy zakupiony przez Państwa produkt. 

ZWROTY:

Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów przyznaje konsumentom prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie dziesięciu dni. Termin ten oblicza się od dnia wydania rzeczy. Ponadto art. 6 ust. 1 dyrektywy 97/7/WE o umowach na odległość stanowi, że kosztem zwrotu rzeczy w razie odstąpienia od umowy zawartej na odległość obciążony jest konsument.
Podstawa prawna: art. 7 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU z 2000 r. nr 22, poz. 271 ze zm.); art. 60 i art. 65 kodeksu cywilnego; dyrektywa 97/7/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odległość. 

Bardzo ważne!!! W przypadku zakupu kosmetyki kolorowej prosimy koniecznie o podanie numeru koloru wybranego produktu!!! tylko z wykazu kolorów widocznych w opisie wybranej aukcji, na której dokonano zakupu (formularz 'Sposób  płatności i formy wysyłki' - wiadomość dla sprzedającego), co pozwoli nam i klientom zmniejszyć do minimum korespondencję.

Żeby uniknąć nieporozumień, prosimy o zadawanie pytań dotyczących dostępności produktów lub ich kolorów wyłącznie z aukcji, na której jest wystawiony produkt, który Państwa interesuje!!!

W celu uniknięcia wyboru koloru, który został wcześniej sprzedany, przed zakupem prosimy o kontakt mailowy w celu potwierdzenia dostępności wybranego przez Państwa koloru, tylko na akcji, gdzie jest podana ilość danego koloru.

Klient zanim złoży zamówienie na kosmetyki kolorowe może skontaktować się z naszą perfumerią, żeby upewnić się, czy dokonał właściwego wyboru z palety kolorów, która jest umieszczona na stronie Sklepu Allegro!!! w celu uniknięcia ewentualnej pomyłki 

Uwaga! Oglądane na monitorze barwy mogą się istotnie różnić od rzeczywistości. Nie odpowiadamy za rozbieżność kolorów. Paletę barw prosimy traktować jedynie orientacyjnie 

Postanowienia końcowe

Składając zamówienie, Klient oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni akceptuje jego warunki.

 

 


Strona wygenerowana 2017-06-25 21:42:20, 213