(Rejestracja: 2014-03-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiDziękuję za zainteresowanie naszymi aukcjami.

 

Aukcje Zawsze staramy się opisać sprzedawane przedmioty jak najdokładniej. Jeżeli jednak opis przedmiotu wydaje Ci się niejasny lub niewystarczający, zajrzyj do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub napisz do nas z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Na e-maile odpowiadamy w jak najszybciej się da.

 

Towar wysyłamy na adres podany w e-mailu, który otrzymaliśmy . Jeżeli przesyłka ma być wysłana pod inny adres, prosimy o jego podanie niezwłocznie po zakończeniu aukcji.

 

PRZY ZAKUPIE NA KILKU NASZYCH AUKCJACH PŁACISZ TYLKO RAZ ZA WYSYŁKĘ!

 

NIE SPRZEDAJEMY CZĘŚCI Z AUT ANGIELSKICH.
sprzedajemy części z aut angielskich ie sprzedajemy części z aut angielskich

Nie sprzedajemy części z aut angielskich

 

Gwarancje/Reklamacje:

 

W momencie w którym otrzymają Państwo towar, w obecności kuriera, prosimy o rozpakowanie i dokładne sprawdzenie czy przesyłka spełnia Państwa warunki: czy jest to zamówiony towar, kolor się zgadzają z zamówieniem, czy nie ma żadnych śladów uszkodzenia (wgnieceń, zarysowań, wad. W przypadku gdy paczka została uszkodzona należy niezwłocznie wypisać protokół szkody w obecności kuriera.Na wszystkie części jest udzielana gwarancja 14 dni od dostarczenia przesyłki.Wszystkie części są znakowane.

 

 

Dziękujemy za udział w aukcji!

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt poprzez zakładkę 'Zadaj pytanie Sprzedającemu' bądź pod nr tel.881-742-344


Strona wygenerowana 2018-05-25 02:07:42, 213