(Rejestracja: 2013-06-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


REGULAMIN  

 

 

Po dokonaniu zakupu wypełnij koniecznie formularz opcji płatności i dostawy i wybierz w nim sposób płatności, rodzaj przesyłki, poprawny pełny adres do wysyłki oraz aktualny nr telefonu. Dane do wysyłki podane w jakikolwiek inny sposób nie zostaną wzięte pod uwagę. 

 

TOWAR WYSYŁAM WYŁĄCZNIE NA DANE Z FORMULARZA LUB JEŚLI FORMULARZ NIE ZOSTANIE WYPEŁNIONY NA ADRES WYSYŁKOWY Z USTAWIEŃ KONTA ALLEGRO.  

 

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zamówienia podaj przed dokonaniem wpłaty ponieważ po odnotowaniu przeze mnie wpłaty nie ma już możliwości dokonania jakichkolwiek zmian w zamówieniu.

 

Po wypełnieniu formularza dokonaj wpłaty za zakupiony przedmiot/przedmioty wraz z kosztem przesyłki zgodnie z cennikiem podanym w aukcji. Wpłaty można dokonać przez PayU lub bezpośrednio na moje konto bankowe. Dane mojego konta otrzymasz w wiadomości do kupującego dołączonej do powiadomienia od Allegro potwierdzającego zakup.

 

Dokonując wpłaty bezpośrednio na moje konto koniecznie podaj w tytule przelewu SWÓJ NICK. 

 

Na wpłatę czekam 7 dni. Jeśli nie otrzymam wpłaty w tym terminie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji. Wystąpienie o zwrot prowizji jest równoznaczne z anulowaniem transakcji. 


Towaru nie wysyłamy za pobraniem

 

 

 


Strona wygenerowana 2018-04-20 12:59:27, 213