Jesteś tutaj › Profil użytkownika lena2011 › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-08-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


KONTAKT                                                                                                         DANE DO PRZELEWU

              [email protected]                                                                                                                        Agnieszka Lenarczyk "LENA"

            Telefon kontaktowy                                                                                                                      ul. K. Świerczewskiego 46A

                   9.00 - 18.00                                                                                                                                   26-900 Kozienice

               510 092 216                                                                                                                             mBank    5711402004000038027342291           

                                       

 

LENA to sklep z wysokiej jakości oryginalną odzieżą, obuwiem i dodatkami.

Do wszystkich naszych aukcji podchodzimy bardzo poważnie i staramy się, żeby przebiegały one szybko i sprawnie. Zależy nam, aby transakcje z naszym udziałem kończyły się pełnym, obustronnym zadowoleniem.

Życzymy udanych zakupów za rozsądną cenę?


REGULAMIN


Zamówienie

Po złożeniu zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy. Komentarze wystawiane są po pełnej finalizacji transakcji - czyli po wystawieniu komentarza przez kupującego. Złożenie zamówienia traktowane jest jako akceptacja regulaminu transakcji

Kolory towaru mogą się nieznacznie różnić od otrzymanych, zależne jest to    od matryc Państwa monitorów ustawienia ich kontrastu i jasności.

Odzież mierzona na płasko, należy uwzględnić +/-  2 cm tolerancji wymiaru.

Wpłaty

Formy płatności jakie akceptujemy to przedpłata na konto.

Przy wpłacie na konto w tytule przelewu należy podać swój nick i numer aukcji to jednoznacznie pozwala zidentyfikować wpłacającego.

Wysyłka

Zamówiony towar wysyłamy zazwyczaj w 24 godziny od zaksięgowania wpłaty - nie później niż 7 dni od daty zamówienia.

Zakupione artykuły wysyłane są Pocztą Polską.

Koszt przesyłki : ekonomiczna - 7 zł, priorytetowa - 9 zł (bez względu na ilość zamówionych artykułów).

Zamówienie wysyłane jest jako przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością lub paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością ekonomiczna lub priorytetowa ? w zależności od ilości zakupionych artykułów (chyba, że w aukcji jest podane inaczej).

Zwrot lub wymiana

Gwarancja bezpiecznych zakupów obejmuje możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych u nas produktów, w opcji KUP TERAZ, w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki, pod warunkiem odesłania towaru nieużywanego. Przed dokonaniem zwrotu lub wymiany wymagamy kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Paczki, o których nie zostaniemy poinformowani, nie zostaną przyjęte.

Nie podlega zwrotowi towar z tytułu ewentualnej wady, która została opisana w aukcji. Staramy się opisać wszystkie sprzedawane przez nas rzeczy najdokładniej i zgodnie ze stanem faktycznym.

W przypadku aukcji z licytacją - nie ma możliwości zwrotu ani wymiany zakupionego towaru (ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (DzU z 2000r. Nr 22,poz. 271).

Warunki wymiany lub zwrotu . Zwracany lub wymieniany towar musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu, zawierać wszystkie metki - jeżeli były (w przypadku zerwania, uszkodzenia plomby, uszkodzenia kartonika towar uznawany jest za używany), być czysty. W przypadku chęci wymiany towaru ze względu na niewłaściwy rozmiar prosimy o przesłanie towarów do wymiany zgodnie z powyższymi zasadami. Do przesyłki należy dołączyć informację, na jaki rozmiar ma być wymieniony. Koszt przesyłki nowego rozmiaru jest zgodny z naszym cennikiem. Kwotę prosimy dołączyć do wymienianego produktu lub przelać na nasze konto.

Przesyłka. Towar należy przesłać w opakowaniu uniemożliwiającym zniszczenie na adres firmy. Do przesyłki należy dołączyć pismo, w którym prosimy umieścić informacje o przyczynie zwrotu czy wymiany, numer konta bankowego, dane zamawiającego (imię i nazwisko, adres) i odesłać paczką lub listem poleconym - nie odpowiadamy za zagubienie przesyłek przez Pocztę Polską. W przypadku niedotrzymania powyższych warunków zwrot nie będzie rozpatrywany. W każdym przypadku koszty transportu pokrywa kupujący.

Nie uznanie zwrotu lub wymiany. Towar, który nie zostanie przyjęty przez nas do zwrotu lub wymiany, np. nie spełniający powyższych warunków, zostanie odesłany do klienta na jego koszt. Reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu spisanego w obecności doręczyciela.

Reklamacja

W przypadku reklamacji - proszę opisać wadę towaru oraz odesłać na adres naszej firmy. W przypadku pozytywnego jej rozpatrzenia - wysyłamy produkt pełnowartościowy - naprawiony lub nowy (w przypadku braku na stanie - zwracamy koszty zakupu oraz koszty poniesionych przez klienta przesyłek). W przypadku nie uwzględnienia reklamacji - towar zostanie odesłany wraz z opinią na koszt klienta.

Przesyłki wysyłane do nas za pobraniem - nie będą odbierane.

Dane osobowe

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997(Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.

 

 


Strona wygenerowana 2018-04-19 21:48:34, 213