Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-12-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,8 / 5,0 z 135 opinii
Logistyka: 4,8 Od kupujących: 135
Towar: 4,8 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 4,8 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
Informacje


UWAGA!
Odpowiadamy w dni robocze w godzinach
10:00 - 18:00

Telefon:
32 281-48-39

napisz do nas


93 1090 2011 0000 0005 3206 2634

 
Zapraszamy na nasze aukcje !
 
Kontakt

Księgarnia s.c. A.Góral A.Kucharska
plac Kościuszki 10
41-902 Bytom
tel. 32 281 48 39
[email protected]
Księgarnia na mapie

O Firmie

Sprzedażą książek zajmujemy się już od wielu lat. Nasza ksiegarnia proponuje Państwu książki z każdego działu oraz nowości wydawnicze z każdej dziedziny w dobrych cenach. Zajmujemy się także sprzedażą modeli kartonowych w szerokim zakresie, zabawek, artykułów szkolnych oraz puzzli.
Numer ewidencji działalności gospodarczej: 32172, 32173

Zakupy i płatności

Do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon, a na życzenie - fakturę VAT. Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura.

Oferujemy 4 możliwości zapłaty:

  1. tradycyjnym przelewem na konto
  2. poprzez PayU (dawniej Płacę z Allegro)
  3. przy odbiorze - przesyłka pobraniowa
  4. przy odbiorze - odbiór osobisty

Przy wyborze opcji 1. lub 2. wszystkie dane konieczne do sfinalizowania transakcji otrzymacie Państwo w automatycznym powiadomieniu z Allegro. Na wpłatę czekamy 7 dni. W szczególnych przypadkach okres ten można wydłużyć, jednak wtedy prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny. Po zaksięgowaniu należności na naszym koncie wysyłamy towar.
W przypadku wybrania opcji 3. prosimy o potwierdzenie w formularzu dostawy. Jeżeli nie otrzymamy potwierdzenia wstrzymujemy się z wysyłką.

Komentarz wystawiamy po otrzymaniu komentarza od kupującego - co jest dla nas potwierdzeniem sfinalizowania transakcji.
Pakowanie na prezent

Istnieje możliwość zapakowania towaru w ozdobny papier - po zakupie prosimy o wysłanie informacji dla kogo jest przeznaczony (kobieta/mężczyzna) oraz z jakiej okazji (urodziny,święta), ułatwi to nam dobranie odpowiedniego papieru.

Przesyłka

Wysyłkę realizujemy w dni robocze (oprócz sobót, niedziel i świąt). Korzystamy z usług Poczty Polskiej. Koszt przesyłki jest podany na każdej aukcji. W przypadku łączenia kilku aukcji za wysyłkę płacą Państwo tylko raz! Należy wybrać ze wszystkich wybranych aukcji najwyższy koszt wysyłki, a następnie wybrać opcję przesyłki ekonomicznej lub priorytetowej.
Czas dostarczenia przesyłki na terenie kraju:
przesyłka priorytetowa - do 2 dni
przesyłka ekonomiczna - do 4 dni

Realizujemy także wysyłkę za granicę. Przy wyborze tej opcji prosimy o kontakt w sprawie uzgodnienia kosztu przesyłki (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej) oraz adresu odbiorcy. Nie wysyłamy za granicę przesyłek za pobraniem.

Zwroty i Reklamacje

W razie nie otrzymania przesyłki prosimy o kontakt - składamy wtedy reklamację na Poczcie po 14 dniach roboczych od dnia wysłania.
Nieużywany towar można zwrócić w ciągu 10 dni - przed przyjęciem wymagamy pisemnego powiadomienia.
Można także złożyć reklamację towaru. Jeżeli reklamacja będzie uzasadniona, wymieniamy towar lub zwracamy pieniądze i koszty wysyłki. Podstawą złożenia reklamacji jest dowód zakupu (paragon lub faktura).

 
Jeśli nie zgadzacie się Państwo z powyższymi zasadami to prosimy nie licytować na naszych aukcjach , oszczędzi to obu stronom nieporozumień i komplikacji.
 

Strona wygenerowana 2018-05-24 14:32:57, 213