Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-06-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 
Pracownia Reklamowa KreatoR24 to zgrany zespół ludzi posiadających wieloletnie doswiadczenie w reklamie.
Bazując na tym doświadczeniu dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości.
Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym oraz produkcją wszelkiego rodzaju reklam.Poniżej znajduje się regulamin naszych aukcji z którym należy się zapoznać przed dokonaniem zakupu.

Zakup na ktorejkolwiek aukcji jest równoznaczny z oświadczeniem o znajomości i akceptacji poniższego regulaminu.
Regulamin aukcji

 1.  
 2. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00 - 16.00. Tylko w tych godzinach możliwy jest z nami kontakt mailowy, telefoniczny i poprzez komunikatory. mail: [email protected] tel.: 697 36 36 14 GG: 4098351.
   
 3. Preferujemy kontakt mailowy, gdyż nie zawsze mamy wolną rękę, aby odebrać telefon :), natomiast przy kontakcie telefonicznym informujemy, że: nie odpisujemy na smsy, nie odbieramy połączeń zagranicznych (roamingowych), nie odbieramy z numerów zastrzeżonych. Przy każdej formie kontaktu prosimy o podawanie nicku ze Świstaka, gdyż znacznie ułatwi nam to lokalizację aukcji, w której brali Państwo udział.
   
 4. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przed zalicytowaniem.
   
 5. Po licytacji prosimy o wypełnienie formularza dostawy lub mailowe potwierdzenie opcji dostawy, adresów wysyłki itd.
   
 6. Akceptujemy formy płatności: przelew.
   
 7. Na wpłatę czekamy 7 dni. Nie akceptujemy dowodów wpłat. Płatność uznajemy za dokonaną w momencie zaksięgowania jej na koncie bankowym.
   
 8. W tytule przelewu proszę podawać nick ze Świstaka oraz numer aukcji.
   
 9. Standardowo termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub od dnia dostarczenia materiałów niezbędnych do realizacji (np. zdjęć). W szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu o czym Kupujący zostanie poinformowany mailowo.
   
 10. Wszystkie podane w aukcjach ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
   
 11. Do każdego zakupionego towaru wystawiamy FV z uwzględnieniem kosztów wysyłki.
   
 12. Dane do wysyłki oraz do FV pobieramy z maila otrzymanego od allegro po zakupie. Jeżeli dane mają być inne proszę zaznaczyć to w formularzu dostawy lub wysłać mailowo w dniu zakupu, z wyraźnym zaznaczeniem, które dane są do FV, a które do wysyłki.
   
 13. Koszt przesyłki jest podany na każdej aukcji i zawiera koszt pakowania.
   
 14. W przypadku zakupu na kilku aukcjach Kupujący płaci za przesyłkę tylko raz. Koszt wysyłki, w takim przypadku, jest liczony z aukcji, w której wysyłka była najdroższa.
   
 15. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
   
 16. Kupujący sam wybiera formę wysyłki z pośród dostępnych na aukcji.
   
 17. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie, zniszczenie lub opóźnienie dostarczenia przesyłki spowodowane przez Pocztę Polską. Na życzenie Kupującego udostępniamy potwierdzenie nadania przesyłki w formie elektronicznej (skan). W przypadku wyboru przesyłki bez dowodu nadania (list ekonomiczny i list priorytetowy) Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność za przesyłkę.
   
 18. Pieniądze za towary z przesyłki zagubionej przez Pocztę Polską zwracamy dopiero po pisemnym potwierdzeniu zagubienia przesyłki.
   
 19. Wysyłając do nas jakiekolwiek materiały (zdjęcia, projekty graficzne, itd.) Kupujący oświadcza, że jest w posiadaniu wszelkich niezbędnych praw (autorskich, własności, itd.) potrzebnych do realizacji przedmiotu aukcji.
   
 20. Wszystkie przesłane materiały zostaną przez nas wykorzystane tylko do realizacji przedmiotu aukcji, w których Kupujący brał udział.
   
 21. Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu niewadliwego towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy wysłać mailowo oświadczenie o chęci zwrotu, a następnie w terminie 14 dni odesłać towar w stanie kompletnym i nienaruszonym. Nie dotyczy to towarów spersonalizowanych.
   
 22. Zwrotu pieniędzy dokonujemy poprzez przelew w terminie 7 dni roboczych od doręczenia przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Zwracamy koszty towaru (bez przesyłek).
   
 23. Reklamacje odnośnie wadliwego towaru można składać mailowo na powyżej podany adres. Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni roboczych.
   
 24. Reklamacje związane z uszkodzeniami powstałymi podczas dostawy rozpatrujemy tylko w przypadku sprawdzenia przesyłki i sporządzenia protokołu reklamacyjnego w obecności osoby doręczającej.
   
 25. Wystawienie komentarza negatywnego lub neutralnego jest równoznaczne z zrzeknięciem się przez Kupującego prawa do reklamacji.
   
 26. Licytacja w naszych aukcjach jest równoznaczna z oświadczeniem o znajomości i akceptacji powyższego regulaminu.

Życzymy miłego licytowania :)

Strona wygenerowana 2018-05-24 08:30:08, 213