Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-07-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


     Jesteśmy rozwijającą się firmą. Oferujemy szeroki asortyment galanterii, zegarków oraz innych akcesoriów i dodatków zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zasady zakupów na naszych aukcjach - przeczytanie ich gwarantuje brak nieporozumień
 

ZAKUPY, WPŁATA, WYSYŁKA

ZAKUPY, WPŁATA, WYSYŁKA


 

1. Po zakupie koniecznie prosimy o podanie wyboru koloru, wzoru, modelu przedmiotu w formularzu dostawy lub mailu. Bez tej informacji nie możemy nadać paczki. Tytuł przelewu nie jest miejscem do podawania tego typu informacji.

UWAGA!  Zdarza się, że jakiś kolor/ model zostaje wyczerpany- wówczas pojawia się o tym natychmiast informacja na aukcji. Jeśli nie wybierzesz od razu koloru, ale na przykład dopiero po kilku dniach, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że inni Klienci go nie wykupią w międzyczasie i gdy zdecydujesz się do nas napisać, ten kolor nie będzie już dostępny. 


 

2. Wybierając płatność zwykłym przelewem, wpłat prosimy dokonywać na nr konta podany poniżej. W tytule prosimy podawać TYLKO imię i nazwisko osoby zamawiającej (tej, do której ma zostać wysłane zamówienie). Podawanie innych informacji utrudnia nam identyfikację przelewu i może wydłużyć czas realizacji zamówienia.  

Nr konta do wpłat:


 

66 2530 0008 2016 1107 9482 0001


 

 

Zamówienia realizujemy poprzez Pocztę Polską, Kuriera DPD oraz Paczkomaty. Kwestię wyboru pozostawiamy klientom. Ceny dostawy podane są na aukcjach.

  

4. Zakupów należy dokonywać rozważnie- każde kliknięcie Kup Teraz jest wiążącą transakcją. W przypadku braku wywiązania się z transakcji przez Kupującego występujemy o zwrot prowizji do Allegro, co dla Kupującego wiąże się z ostrzeżeniem od Serwisu (3 takie ostrzeżenia skutkują blokadą konta) oraz negatywnym komentarzem od nas.


 

5. Wysyłka następuje zwykle w ciągi 48 godzin od zaksięgowania wpłaty lub deklaracji wysyłki za pobraniem. W uzasadnionych przypadkach wysyłka może się opóźnić. W przypadku wybrania wysyłki kurierskiej prosimy zawsze w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki i jeśli coś jest nie tak, spisać protokół, ułatwi to nam proces reklamacyjny.


 

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W WEEKENDY (sobota-niedziela) ORAZ ŚWIĘTA SĄ LICZONE JAK ZŁOŻONE W NAJBLIŻSZY DZIEŃ ROBOCZY I OD TEGO DNIA JEST LICZONY TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA!  

6. Do każdego zakupu wystawiamy paragon. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.


 

7. Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym. Adres podany jest u dołu strony.
 


 

ZWROTY


 

8. Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy FORMULARZ ZWROTU, w nim należy zawrzeć m.in. nr rachunku bankowego na jaki należy zwrócić pieniądze. Sklep bez zbędnej zwłoki, lecz nie dłużej niż w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy, rozpatruje żądanie Klienta i w przypadku spełnienia w/w kryteriów zwraca pieniądze za zakupiony towar oraz za najtańszą przesyłkę oferowaną w Klientowi w chwili składania zamówienia. Sklep nie obciąży Klienta dodatkowymi kosztami wynikającymi ze zwrotu środków Klientowi.

 

Zapłata za zmniejszenie wartości towaru. Konsument ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Jeżeli rzecz nie spełnia jego wymagań, nie może używać jej dowolnie. Gdy tak się stanie i klient będzie chciał odstąpić od umowy, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.
 


 

REKLAMACJE/GWARANCJE


 

Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar, wraz z pismem określającym niezgodności i dowodem zakupu, należy odesłać na koszt własny na adres:

 

Sklep Krateczka

importEU S.C.

ul. Dolna 4

05-092 Łomianki

 

określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę, wymianę na nowy, wolny od wad egzemplarz, lub zwrot wszystkich pieniędzy związanych z zakupem i kosztami zwrotu. Jeżeli Sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo również domagać się stosowanego obniżenia ceny.

Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru z umową.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi Sklep.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, Sklep zwraca Klientowi także koszty wysyłki poniesione na odesłanie reklamowanego towaru do sklepu.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Sklep odsyła wadliwy towar do klienta z opinią o niezasadności reklamacji.

 

 

Gwarancji nie podlegają:


 

W przypadku torebek:

- naturalne zużycie się torebki np. przetarcie podszewki oraz uszkodzenia mechaniczne takie jak: obicia, otarcia, zadrapania, rozerwania

- uszkodzenia w następstwie niewłaściwego użytkowania, np. przeciążenie co może spowodować urwanie rączek lub uchwytów, rozerwania spowodowane szarpnięciem, wyrwanie ozdób, klamer, oczek

- wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu,

- uszkodzenia suwaków oraz elementów ozdobnych np. klamry, breloczki, cekiny, guziki, ćwieki

- zabarwianie, farbowanie tkanin podczas użytkowania, prania itp.

- odbarwienia i przemoczenia.

- nieprzyjemny zapach


 

W przypadku zegarków:


 

- baterie

- opakowania ozdobne dołączone do zegarków

- uszkodzenia mechaniczne w następstwie niewłaściwego użytkowania: oderwanie paska, klamry, zapięcia, pęknięcie łańcuszka, pęknięcie szkiełka itp.

- uszkodzenia wynikłe z zamoczenia zegarka

- odbarwienia
 


 


 

ZASADY PROMOCJI DO KAŻDYCH ZAKUPÓW 10% RABATU NA KOLEJNE ZAKUPY


 

1. Promocja dotyczy jednorazowych zakupów na naszych aukcjach, tzn. przy zakupie większej liczby przedmiotów z jednej lub różnych aukcji Klient otrzymuje jeden rabat do wykorzystania na kolejne zakupy.

2. Rabat ma postać kuponu rabatowego dołączonego do przesyłki z zamówieniem lub wysyłanego mailowo. 

3. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki oraz nie łączy się z innymi promocjami. 

 

ODBIÓR OSOBISTY

Ze względu na internetowy charakter sprzedaży nie ma możliwości odbioru osobistego.


 

ADRES DO WYSYŁKI ZWROTÓW I REKLAMACJI:

ImportEU Spółka Cywilna

Ul. Dolna 4

05-092 Łomianki


Wszystkie zdjęcia a także szablony aukcji są naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.


Strona wygenerowana 2018-05-26 12:18:57, 213