Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-08-07, Logowanie: Dziś)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Witamy i zapraszamy na aukcje firmy EMPORIUM Mariusz Krasowiak!


Zapraszamy na zakupy na Krasowiak_pl

 

 

Dane firmy:

EMPORIUM Mariusz Krasowiak

Widokowa 35/1

62-052 Komorniki

tel: 608-806-853

email: [email protected]

NIP: 777-246-88-01

REGON: 302182266

 

Regulamin zakupów:

 

1) Sprzedaż na koncie Świstak 'krasowiakpl' prowadzona jest przez firmę EMPORIUM Mariusz Krasowiak, NIP: 777-246-88-01, REGON: 302182266, zwaną dalej 'Sprzedającym'.


2) Siedziba firmy mieści się w Komornikach, przy ulicy ul. Widokowej 35/1. Firma nie prowadzi sklepu stacjonarnego.

Kontakt z firmą:

tel. 608-806-853

e-mail: [email protected]


3) Zakup przedmiotów na naszych aukcjach jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu. W przypadku naruszenia zasad Regulaminu firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak ma prawo unieważnić złożone zamówienie.


4) Warunkiem realizacji zamówienia jest udostępnienie Sprzedającemu pełnych, poprawnych danych osobowych oraz teleadresowych Kupującego oraz wybór formy płatności. Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie ponosi konsekwencji w przypadku podania przez Kupującego niepełnych lub błędnych danych osobowych/teleadresowych.


5) Sposób i termin dostawy. Sprzedający określa możliwe opcje przekazania towaru, spośród których Kupujący wybiera najdogodniejszą dla siebie. W przypadku przedpłaty na konto zamówienia wysyłane są w ciągu 72 godzin od zaksięgowania wpłaty (koszty przedmiotu + koszty wysyłki) na naszym rachunku bankowym. W przypadku wyboru opcji ?za pobraniem? zamówienia wysyłamy w ciągu 72 godzin od przekazania nam informacji o wybranym sposobie dostawy. Odbiór osobisty w siedzibie firmy EMPORIUM Mariusz Krasowiak (adres ? patrz punkt 2.) jest bezpłatny; w celu skorzystania z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Informujemy, że w siedzibie naszej firmy istnieje możliwość płatności wyłącznie gotówką.


Dane do przelewu:

MERITUM BANK 20 1300 0000 2076 3472 6642 0001

EMPORIUM Mariusz Krasowiak

Widokowa 35/1

62-052 Komorniki

SWIFT: BWEUPLPW


Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie odpowiada za czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską.


6) Do każdego zamówienia dołączony zostanie rachunek lub faktura VAT/VAT marża.


7) Koszt dostawy. Wysyłka towarów możliwa jest za pośrednictwem Poczty Polskiej.  Kupujący, wybierając odpowiadający mu sposób dostawy, pokrywa określony dla niej koszt.  Zasady wysyłki za granicę przedstawione zostały w punkcie 11. niniejszego Regulaminu.


8) Zwrot towaru. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od dnia wydania rzeczy. Zgodnie z treścią ustawy "Za konsumenta uważa się osobę, która zawiera umowę z przedsiębiorcą w celu bezpośrednio nie związanym z działalnością gospodarczą". Prawo to nie dotyczy przedmiotów nabytych w drodze licytacji.

W przypadku z korzystania z powyższego prawa, nabyty przedmiot należy zwrócić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Zwracany przedmiot musi być w stanie niezmienionym. Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak przekaże konsumentowi kwotę, za którą nabył zwracany przedmiot wraz z kosztami wysyłki, w ciągu 7 dni od otrzymania powyższego przedmiotu. Zwrot zostanie wykonany w sposób wybrany przez konsumenta w oświadczeniu (przelewem bankowym na wskazany numer rachunku lub przekazem pocztowym na wskazany adres).


9) Reklamacja. W przypadku, gdy Kupujący uzna, że otrzymany produkt jest niezgodny z umową, ma prawo do jego reklamacji. W tym celu reklamowany produkt należy przesłać Pocztą Polską, listem poleconym lub paczką, na adres:


EMPORIUM Mariusz Krasowiak

Widokowa 35/1

62-052 Komorniki


Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu towaru oraz opis niezgodności towaru z umową. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. W przypadku uznania reklamacji, Kupującemu zwracany jest koszt towaru oraz koszty przesyłki. W przypadku, gdy reklamacja jest bezzasadna, przedmiot zostanie odesłany Kupującemu na jego koszt. Zasady te są regulowane przez przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego Dz. U. Nr 141, poz. 1176, ze zm.


10) Zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie będą odbierane, chyba że wcześniej ustalono inaczej.


11) Wysyłka za granicę. Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak nie wysyła za granicę zabytkowych numizmatów o wartości wyższej niż 16000 PLN. W pozostałych przypadkach wymagana jest przedpłata na konto, a koszt i sposób wysyłki ustalany jest indywidualnie ? skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu.

We do not ship items abroad, if their value exceeds PLN 16000. In other cases we expect prepayment; the cost and type of shipment will be determined individually ? please contact us before making purchase.

Wir schicken ins Ausland keine Gegenstande mit dem Wert von uber PLN 16000. In anderen Fallen ist eine Vorauszahlung auf das Konto erforderlich und die Kosten und die Methode der Verstand wird individuell bestimmt ? setzen Sie sich bitte mit uns vor dem Einkauf.


12) Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak życzy Państwu radości i satysfakcji z zakupionych u nas przedmiotów!

 

 

UWAGA! Firma EMPORIUM Mariusz Krasowiak udziela swoim Klientom

dożywotniej GWARANCJI ORYGINALNOŚCI

zakupionych od niej monet!

 

Zapraszamy do współpracy!


Strona wygenerowana 2018-05-23 04:03:27, 213