Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-10, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy na stronie "o mnie"!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z zasadami obowiązującymi na naszych aukcjach.

Gdyby pojawiły się jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy (najpóźniej w ciągu kilku godzin). Najprościej skontaktujesz się z nami poprzez e-mail - [email protected]. Tam kieruj zapytania o produkty lub zgłaszaj wątpliwości.

 

 

Prowadzimy swoją sprzedaż LEGALNIE ! NIP 726-229-02-44 - firma F.H.U. MARSHAL

e-mail: [email protected]

Zasady obowiązujące na naszych aukcjach:

1. Formy Płatności:

Honorujemy dwie formy płatności: przelew i pobranie - na poleceniu przelewu należy wpisać swój nick z Allegro oraz numer aukcji.

2. Wysyłka:

Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

3. Zamówienia, zazwyczaj, wysyłane są w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty na koncie lub od otrzymania informacji o pobraniu, jedankże zastrzegamy sobie prawo do wysłania towaru do 5 dni roboczych.

4. Paczki wysyłamy zawsze na adres podany w Allegro, chyba, że allegrowicz wystąpi z informacją o zmianę adresu do wysyłki!

5. Na wpłatę czekamy 10dni od momentu zakończenia aukcji.

6. Jeśli po 10 dniach od licytacji nie otrzymamy wpłaty na konto licytowany przedmiot trafia ponownie na aukcje, a osobie która nie wywiązała się z transakcji, wystawiamy komentarz negatywny (wyjątek - wcześniejsze uzgodnienie z nami innego terminu wpłaty).

7. Komentarz wystawiamy jako drudzy.

8. W tytule wpłaty prosimy wpisywać swój NICK z Allegro (czyli nazwę użytkownika/pseudonim/login) i NUMER AUKCJI. Te dwie informacje są niezbędne do szybkiej identyfikacji wpłacającego oraz sprawnej realizacji zamówienia.

9. Jeśli bierzesz udział w kilka aukcjach za wysyłkę płacisz raz, ale skontaktuj się z nami co do jej ceny, gdyż im więcej asortymentu tym cięższy/a jest list/paczka. Cena wysyłki podana na każdej aukcji dotyczy tylko wystawionego przedmiotu, a nie wszystkich przez Ciebie licytowanych:)

10. Reklamacje i zwroty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym w szczególności z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 czerwca 2002 r. w sprawie szczególnych warunków zawierania i wykonywania umów sprzedaży między przedsiębiorcami, a konsumentami (Dz U nr 96, poz. 851 z późniejszymi zmianami) przyjmuję i rozpatruję wszystkie reklamacje. W opcji "kup teraz" konsument ma także prawo zwrotu zakupionej rzeczy w ciągu 10 dni od zakupu bez podania przyczyny. Wyjątek stanowią zakupy dokonane na zasadach aukcyjnych (licytacja), gdyż zgodnie z "Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów" sprzedaż na aukcjach nie jest traktowana tak samo jak sprzedaż w e-sklepie internetowym lub ogólnie jak sprzedaż na odległość. Dlatego też w takim przypadku konsumentowi nie przysługuje prawo zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Również zgodnie z powyższymi przepisami w przypadku zwrotu towaru w oryginalnym opakowaniu oraz nie noszącym śladów użytkowania, zwróceniu podlega tylko cena zakupionej rzeczy, którą wpłacamy na konto kupującego w ciągu maksimum 7 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia zwrotu. Prosimy rozróżniać zakupy z licytacji od zakupów w opcji kup teraz !!!!


Strona wygenerowana 2018-06-23 01:09:26, 213