Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-02-25, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


KOCHAMY URZĄDZAMY jest sklepem internetowym z ofertą produktów do dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz ogrodów, zarówno gotowych jak i ręcznie zdobionych pozyskiwanych m.in. z Włoch, Francji oraz Polski.

Jesteśmy zakochani we wnętrzach i pragniemy zarazić naszą pasją i miłością do wyposażania i dekoracji wnętrz każdego, kto chciałby otaczać się pięknymi przedmiotami, które dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu.

Wierzymy, że wszystko co nas otacza ma na nas ogromny wpływ, a piękne dodatki i elementy dekoracji wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie, stwarzają unikalną atmosferę sprzyjającą relaksowi po ciężkim dniu pracy oraz uprzyjemniają czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół.

Pragniemy, aby każdy kto odwiedzi naszą witrynę, znalazł tutaj coś dla siebie. Z myślą o tym staramy się podążać za najnowszymi trendami dekoratorskimi oraz wyszukujemy unikalnych wzorów i barw na całym świecie.

DOSTAWA I CZAS REALIZACJI
1. Termin realizacji zamówień uzależniony jest od stanów magazynowych i wynosi od 1-3 dni roboczych licząc od daty zaksięgowania zapłaty za towar lub przyjęcia przez Sprzedawcę zamówienia, w sytuacji złożenia przez Kupującego deklaracji zapłaty w formie przesyłki za pobraniem.

2. Produkty wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost lub firmy kurierskiej.

3. Kupujący może również, po uprzednim uzgodnieniu ze Sprzedającym, odebrać produkt osobiście w siedzibie Sprzedającego.

KOSZTY WYSYŁKI
1. Koszty wysyłki obejmują: koszty transportu oraz koszty opakowania.
2. Koszty transportu realizowanego przez firmę spedycyjną uzależnione są od wagi i gabarytów przesyłki oraz od odległości.

3. Koszty transportu są określone w potwierdzeniu złożenia zamówienia i zostają zaakceptowane przez Kupującego z chwilą złożenia przez niego zamówienia.

REKLAMACJE ORAZ ZWROTY
1. W przypadku dostawy towaru przez kuriera, należy sprawdzić, czy paczka nie została uszkodzona, a towar w niej jest w całości. W przypadku uszkodzenia należy spisać protokół przy kurierze, który ma obowiązek poczekać.

2. Reklamacje ilościowe należy zgłaszać do 3 dni od daty otrzymania produktów.

3. Reklamacje jakościowe należy zgłaszać do 7 dni od daty otrzymania produktów.

4. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na wolny od wad po otrzymaniu przez Sprzedającego zwrotu wadliwego produktu. UWAGA nie odbieramy przesyłek wysyłanych za pobraniem. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący.

5. W przypadku braku towaru na wymianę i po uwzględnieniu reklamacji Kupujący otrzyma zwrot równowartości ceny zakupionego produktu.

6. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania produktu.


!ZAPRASZAMY !


Strona wygenerowana 2018-06-22 00:02:35, 213