Jesteś tutaj › Profil użytkownika ki3las › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
   
 
 
 


 

          WiTAJ

ŚWiSTAKOWiCZU..

                   ...współpracujesz z Firmą

 

Dziękuje, że zajrzałeś na moją stronę. Możesz dowiedzieć się tutaj czegoś więcej o mnie. Zawsze staram się o jak najwyższą jakość swoich produktów i wzorową obsługę klienta. Jak to sprawdza się w praktyce możesz przetestować sam, kupując jeden z oferowanych przeze mnie przedmiotów.

 

 

 

    

MOJA SPRZEDAż NA ŚWiSTAKU

Na Świstaku działam legalnie od marca 2013 roku, prowadząc własną działalność gospodarczą. Działając jako firma, przykładam wielką wagę do jakości sprzedawanych produktów, obsługi klienta oraz budowania wizerunku rzetelnego i godnego polecenia partnera w biznesie.

Profil mojej działalności handlowej na Świstaku dotyczy przede wszystkim sprzedaży książek i komiksów. Stale wspólpracuje z wiodącymi wydawcami książek w kraju, dzięki czemu moja oferta jest ciągle uaktualniana i atrakcyjna cenowo.

Nazywam się Łukasz Kielak i jestem pracownikiem zakładów papierniczych. Na codzień zajmuję się produkcją papieru, dlatego też asortyment dostępnych w sprzedaży produktów, postanowiłem rozszeżyć o sprzedaż książek przeczytanych. Książki te, wielokrotnie zapomniane i zakurzone, z upływem lat nie tracą na wartości. Uważam, iż zawarte tam treści, warte są znalezienia im kolejnego odbiorcy. Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko.

 


FiRMA

Jesteśmy nową Firmą, otwartą na sugestie i wskazówki. Jako własciciel, chętnie uczesnicze w różnego rodzaju programach partnerskich i tym podobnych przedsięwzięciach. Jeśli masz dla mnie ciekawą ofertę współpracy, zapraszam do kontaktu.

 Dane kontaktowe:
 
P.H.U. PARTNER Łukasz Kielak
ul. Kopernika 6/2
66-470, Kostrzyn nad Odrą
 
 numer konta:

60 1090 1900 0000 0001 1291 9821
(Bank Zachodni WBK S.A.)

Z racji tego, że dokonując u mnie zakupów korzystacie państwo z sieci internet, wszelkie inne formy kontaktu niż e-mail są wyłącznie alternatywne.

mail:
 [email protected]
sklepbezkolejki@wp.pl                
  
   telefon:
 721 798 290

PRZESYŁKA i PŁATNOŚCi

Nie wysyłam przesyłek za pobraniem!
 

Jedynym możliwym sposobem dokonania zakupu na naszych aukcjach, jest opcja z przedpłatą na konto. Nie udostępniamy innych opcji, gdyż są one droższe i wprowadzają niepotrzebne zamiesznie podczas realizacji zamówień. 

Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Opłaty pobierane są zgodnie z oficjalnym cennikiem. Standardowe koszty wysyłki dla większości aukcji to: 4,80 zł list ekonomiczny oraz 6,30 zł list ekonomiczny polecony. Koszt przesyłki dla poszczególnych aukcji zawsze podany jest w opisie aukcji. Koszty dla większych przesyłek mogą być ustalane indywidualnie.

Z racji udostępnienia naszym klientom tańszej fromy przesyłki jaka jest list ekonomiczny, nie możemy odpowiadać, za opóźnienia lub ewentualne zagubienia przesyłek. Wszelkie negatywne komentarze będące wynikiem takich wypadków, nie będą tolerowane.

Towar wysyłam
po zaksięgowaniu wpłaty!

 

Po odnotowaniu wpłaty na koncie, wysyłam przesyłkę. Z racji tego, iż prowadze działaność gospodarczą i jestem zobowiązany wystawić do każdego sprzedanego towaru rachunek, na opłacenie zamówienia czekam 7 dni roboczych.

 

Nie jest dla mnie problemem wydłużenie tego terminu, jednakże w takim przypadku, prosze o mailową informację o przybliżonym terminie zapłaty. 

 

Każdą książkę wysyłam 

w bezpiecznej kopercie bąbelkowej!

 

Staramy się zabezpieczyć wysyłany towar najlepiej, jak to tylko możliwe. Dlatego też, każdą książkę wysyłamy do Ciebie w bezpiecznej kopercie bąbelkowej.

ZASADY NA NASZYCH AUKCjACH

 1. Kupując u mnie masz pewność, że kupujesz w legalnie działającej firmie. Na życzenie klienta razem z towarem wysyłamy rachunek. 

2. Informacje niezbędne do realizacji transakcji (numer konta, adres) wysyłane są mailem automatycznie po wybraniu opcji 'Kup Teraz' lub po zakończeniu aukcji (w przypadku aukcji z licytacją). Jeśli automatyczne powiadomienie nie dotarło do Państwa w ciągu godziny , to proszę o kontakt mailowy. 

3. Dokonując przelewu należy koniecznie podać w nim nazwisko, login z allegro oraz numer aukcji . Bez tych danych mam trudności z przyporządkowaniem wpłaty do klienta, co utrudnia wysyłkę. 

4. Pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 10-15. Czas odpowiedzi na maile wynosi do 24 h. Z racji tego, że dokonując u nas zakupów korzystacie państwo z sieci internet, wszelkie inne formy kontaktu niż e-mail są wyłącznie alternatywne

5. Komentarz wystawiam po otrzymaniu wpłaty od kupującego. 

6. W swojej firmie staram się przede wszystkim dbać o dobro klienta. Jestem jednak tylko człowiekiem i zdarzają mi się błędy. W takich sytuacjach nie unikam odpowiedzialności, lecz szukam wspólnie z klientem satysfakcjonującego rozwiązania. Jeśli jednak klient, zamiast kontaktu ze mną wystawia mi negatywny komentarz, nie może liczyć na moją przychylność. 

7. Jeżeli wysyłka ma być na inny adres niż podany w allegro proszę o podanie go zaraz po licytacji. Jednocześnie zastrzegam sobie prawo do wysyłki na adres z allegro jeśli np. wcześniej zaksięgowano wpłatę i przesyłka została już nadana. 

8. Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Państwa oczekiwań można zwrócić go w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Zwracany towar musi być kompletny i nie może nosić śladów użytkowania (dotyczy to także oprogramowania oraz oryginalnego opakowania). Gwarantuje zwrot kwoty zapłaconej za towar pomniejszony o koszt przesyłki do klienta. Pieniądze przekazuje wyłącznie na rachunek bankowy.  

9. Termin realizacji zamówienia wynosi zwykle od 24-72h od momentu zaksięgowania wpłaty. W szczególnych przypadkach zastrzegam sobie termin 14 dni na wysyłkę towaru. Nie dotyczy to zamówień przedsprzedażowych, których realizacja odbywa się w dzień premiery, całkowicie uzależniony od wydawcy. 

10. Dokonując zakupu na moich aukcjach automatycznie akceptujecie Państwo powyższy regulamin.

 

 

 

 
   
 

Strona wygenerowana 2018-05-22 16:42:48, 213