(Rejestracja: 2012-01-10, Logowanie: Ponad pół roku temu)

Salon Obuwniczy Eksklusive, Karolina Ordon, tel. 501286644, Polska, ul. Ślusarska 7, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie, 98 2340 0009 0520 4010 0002 6886


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Eksklusive to sklep,w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie.Oferujemy buty
damskie skórzane i nie tylko,torebki,paski.Nasze obuwie damskie wykonane jest
najwyższej jakości materiałów.Rewelacyjne ceny,piękny wygląd,wysoka jakość naszych
butów sprawią,że będziecie zachwycone zakupami w naszym sklepie.Produkty skórzane
do naszego sklepu sprowadzane są wyłącznie od producentów z Polski,Włoch i
Francji.Prawdopodobnie nie znajdziecie nigdzie niższych cen na obuwie
skórzane-także warto odwiedzić Salon Obuwniczy Eksklusive.Rewelacyjne
ceny,gustowny design i wysoka jakość sprawią,że z chęcią wrócicie do naszego
sklepu.Życzymy udanych zakupów.

Regulamin, zwroty, reklamacje,zasady sprzedaży:

Kupujący ma prawo do wymiany butów w przeciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki (łączny czas wymiany). Kupujący musi wypełnić formularz wymiany poprzez email w treści wpisując dane kontaktowe,rodzaj uszkodzenia,zwrotu,model obuwia,bądz prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia sczegułów

Kupujący w ciągu 24h otrzyma drogą mailowa odpowiedź na przesłany formularz.

Następnie należy wysłać paczkę z butami do wymiany wraz z formularzem i opłatą za wymianę (koszta ponownej wysyłki) w kwocie 15 zł.

Obuwie wysyłane do wymiany : Nie może nosić śladów użytkowania , musi zawierać wszystkie dostarczone elementy (np. dodatkowe fleki, prawidła, papierowe metki) Musi posiadać oryginalne, nieuszkodzone opakowanie (nie może być bezpośrednio oklejone taśmą, pudełko należy opakować w papier bądź umieścić w kropelkowej kopercie) Musi być wysłane jako PACZKA PRIORYTETOWA (nie list polecony) POCZTY POLSKIEJ

Musi być przysłane pod adres :

Salon Obuwniczy "Eksklusive"

ul.Ślusarska 7

87-100 Toruń

W przypadku otrzymania wadliwego towaru prosimy o wypełnienie formularza reklamacji wysłanego do nas mailem w treści wpisując dane kontaktowe,rodzaj uszkodzenia,zwrotu,model obuwia,bądz prosimy okontakt telefoniczny w celu ustalenia sczegułów.

Maksymalnie w przeciągu 3 dni od daty otrzymania paczki.

W przypadku powstania wady w trakcie użytkowania prosimy o niezwłoczne wypełnienie formularza reklamacji poprzez email,w treści wpisując dane kontaktowe,rodzaj uszkodzenia,zwrotu,model obuwia,bądz prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia sczegułów.

Obuwie wysyłane do reklamacji : Nie może nosić śladów użytkowania , musi zawierać wszystkie dostarczone elementy (np. dodatkowe fleki, prawidła, papierowe metki) Musi posiadać oryginalne, nieuszkodzone opakowanie (nie może być bezpośrednio oklejone taśmą, pudełko należy opakować w papier bądź umieścić w kropelkowej kopercie) Musi być wysłane jako PACZKA PRIORYTETOWA (nie list polecony) POCZTY POLSKIEJ

Reklamacji nie podlegają: przemoczenia, odbarwienia uszkodzenia mechaniczne wady wynikłe ze złego dopasowanie i użytkowania obuwia naturalne zużywanie się obuwia (np. fleki) wady fabryczne widoczne w chwili otrzymania paczki a nie zgłoszone niezwłocznie po ich zauważeniu.

Nie dostosowanie się do powyższych zasad będzie podstawą do nieuwzględnienia reklamacji. Reklamacje obuwia rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

Musi być przysłane pod adres :

Salon Obuwniczy "Eksklusive"

ul.Ślusarska 7

87-100 Toruń

Zgodnie z ustawą z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo zwrócić kupione obuwie będące w nienaruszonym stanie w terminie do 10 dni od dania otrzymania przesyłki - jest to łączny termin zwrotu.

Przekroczenie terminu będzie podstawą nieuwzględnienia odstąpienia od umowy.

Obuwie wysyłane do zwrotu : Nie może nosić śladów użytkowania , musi zawierać wszystkie dostarczone elementy (np. dodatkowe fleki, prawidła, papierowe metki) Musi posiadać oryginalne, nieuszkodzone opakowanie (nie może być bezpośrednio oklejone taśmą, pudełko należy opakować w papier bądź umieścić w kropelkowej kopercie) Musi być wysłane jako PACZKA PRIORYTETOWA (nie list polecony) POCZTY POLSKIEJ

Zwrot pieniędzy (w postaci przelewu na podane przez Kupującego konto) nastąpi w przeciągu 7 dni od daty otrzymania paczki. Kwota przelewu będzie równa kwocie zakupu butów,zostanie pomniejszona o koszty wysyłki.

Wszelkie koszty związane z wysyłka przy zwrocie towaru pokrywa Kupujący.

Bezpieczne zakupy:

Bezpieczne zakupy - Polityka prywatności Składają ofertę w naszym sklepie podajecie Państwo swoje dane, niezbędne do sfinalizowania transakcji. Dane te podlegają ochronie danych osobowych, nie są przez nas przekazywane osobom trzecim, wykorzystywane są wyłącznie do naszych celów. Możecie Państwo wprowadzać zmiany we wprowadzonych danych po zalogowanie się na swoje konto. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta - w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.buty.sklepna5.pl i nie będą udostępniane innym podmiotom. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak: Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.) Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).


Strona wygenerowana 2018-05-28 10:34:14, 213