(Rejestracja: 2011-05-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Dwie entuzjastki mody - Kamila i Jona mają zaszczyt powitać Państwa na swoich aukcjach.

 Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w tradycyjnym handlu odzieżą oraz dodatkami, postanowiłyśmy uruchomić sprzedaż internetową. Dzięki sieci kontaktów opartych na długoterminowej współpracy mamy możliwość bezpośredniego importu towarów z Anglii,w wyniku czego na naszych aukcjach znajdą Państwo rzeczy z najnowszych kolekcji Atmosphere! Z przyjemnością prezentujemy Wam starannie wyselekcjonowane przez nas propozycje marki, którą prywatnie same cenimy i nosimy. Często znajdziecie u nas poszczególne części garderoby połączone w ciekawe zestawy, co ułatwi podjęcie decyzji o zakupie i zainspiruje do własnych eksperymentów modowych. Głównymi atutami polecanych przez nas towarów są modne fasony, bogactwo kolorów oraz przystępne ceny. Ponieważ staramy się być zawsze na bieżąco z trendami wyznaczanymi przez blogerki i szafiarki, nie zabraknie u nas ubrań i dodatków, będących elementami stylizacji na portalach modowych oraz blogach.

Oferujemy Państwu towar dobrej jakości , zgodny z obowiązującymi trendami, który naszym zdaniem powinien spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Specjalnie dla Was wybieramy najmodniejsze i najnowsze wzory z kolekcji, których nie kupicie Państwo u innych sprzedawców.Wszystkie aukcje przygotowujemy z ogromną starannością i dbałością o jakość przekazywanych informacji na temat produktu oraz warunków zakupu. Zawsze dostarczamy tylko oryginalne towary z metkami ! Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznawanie się z opisami aukcji, gdyż pozwoli to na uniknięcie wszelkich nieporozumień. Złożenie oferty na aukcji jest równoznaczne z akceptacją warunków zawartych w opisie aukcji oraz regulaminie, który jest dostępny na stronie 'O mnie'.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, pozostając do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail : [email protected]

 

WYSYŁKA

 Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem poleconym priorytetowym za potwierdzeniem odbioru, po dokonaniu przez Klienta przedpłaty na konto bankowe. Przesyłki wysyłamy tylko w dni robocze, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym. Jeśli wpłata zostaje zaksięgowana do godziny 14, to przesyłkę wysyłamy jeszcze tego samego dnia. W przypadku wpłat późniejszych, przesyłka jest wysyłana dnia następnego. Koszt przesyłki jest indywidualny dla każdej aukcji i widnieje w opisie aukcji. Możliwy jest także osobisty odbiór przesyłki ze Szczecina.


Strona wygenerowana 2018-05-27 18:01:32, 213