(Rejestracja: 2015-01-30, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Zapraszam również do innych moich aukcji! Istnieje możliwość łączenia zakupów, a co za tym idzie obniżenia kosztów ich przesyłki. W takiej sytuacji bardzo proszę jedynie o informację mailową.

Wszystkie przesyłki są starannie zapakowane lecz w przypadku uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu należy spisać protokół szkodowy podpisany przez odbiorcę oraz listonosza/kuriera. Będzie on podstawą do reklamacji.

UWAGA
Do wad technicznych nie zaliczają się różnice kolorów z uwagi na różnice w odwzorowaniu kolorów przez monitory komputerowe, a także faktyczne uszkodzenia wynikłe ze sposobu użytkowania zamówionego produktu.

Do rozpatrzenia reklamacji wymagany jest dowód zakupu, a opakowanie zawierające reklamowany wydruk musi zawierać wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego będącego częścią tego zestawu.

W ciągu 14 dni roboczych dokonamy zwrotu pieniędzy na Państwa konto.

Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów, stosujemy prawo do zwrotu towaru bez śladów użytkowania w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Nie przyznajemy tego prawa dla towarów personalizowanych pod względem koloru, wielkości i wzoru oraz dla Kupujących nie będących konsumentami.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


Strona wygenerowana 2018-05-20 12:21:53, 213