(Rejestracja: 2011-03-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam.

Przedstawiam Państwu ofertę współpracy w zakresie świadczenia usług transportowych.

Firma transportowa "JUPITER" mieści się w Kielcach woj. Świętokrzyskie. Prowadzi swoją działalność od stycznia 1991 roku. W okresie tym nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie obsługi małych i dużych przedsiębiorstw, świadcząc usługi transportowe, zaopatrzeniowe, przeprowadzki i przewozy ekspresowe, transport chłodniczy wymagający stałej kontroli temperatury. Mamy doświadczenie i wiedzę w przewożeniu wszelkiego rodzaju towaru a w szczególności w transporcie towarów wrażliwych na uszkodzenia.

Zaplecze naszej firmy to wysokiej jakości sprzęt transportowy, gwarantujący bezpieczny przewóz powierzonego ładunku. Zdobyte pozwolenia i certyfikaty pozwalają nam świadczyć usługi transportowe na terenie całego kraju i Europy. Zatrudniamy doświadczonych pracowników posiadających wysokie kwalifikacje.

Nasze auta są przystosowane do przewożenia mienia przesiedlenia, towarów na paletach, odzieży na wieszakach, niewielkich samochodów osobowych oraz maszyn i urządzeń.

Posiadamy pojazdy o różnej zabudowie (Kontenery, chłodnie, Izotermy, plandeki) o ładowności do 12 ton.

Jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze, 7 dni w tygodniu. Nasi kierowcy są do Państwa usług . Przy stałej współpracy proponuję stawkę 1.40 zł za kilometr w transporcie międzynarodowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny

+48 696-126-142

 +48 609-679-077

Napisz do nas : [email protected]

Specjalista ds. Transportu

Piotr Łukaszuk


Strona wygenerowana 2018-05-23 11:46:42, 213