Jesteś tutaj › Profil użytkownika julia961 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


    Sklep julia961

Oferujemy najlepsze i najbardziej zaufane marki oraz produkty najwyższej jakości dostępne na rynku.  

Konto : julia961 jest własnością P.P.H.'AGAXY BABY'Agnieszka Kletkiewicz ul.Żeromskiego 54, 88-220 Osięciny

NIP: 888 160 20 73

REGON: 910960490

Nr konta Credit Agricole: 74 1940 1076 6288 0303 0000 0000

 

Adres e-mail: [email protected]

tel.: 608 675 380 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16)

 

Adres do korespondencji:

Agnieszka Kletkiewicz

Żeromskiego 54

88-220 Osięciny

 

                                                              Zapłata za zakupione towary

 

Do wyboru mają Państwo trzy możliwości zapłacenia za swoje zakupy:

 

1. Przez PayU.

2. Przelewem na nasze konto - wpłata na podane w zamówieniu konto firmy. Realizacja zamówienia nastąpi po wpłynięciu pieniędzy na konto. 


3. Gotówką przy odbiorze - w momencie odbioru towaru od kuriera.

 

Dane do przelewu:

 

Agnieszka Kletkiewicz

Żeromskiego 54

88-220 Osięciny

 

CREDIT AGRICOLE BANK

74 1940 1076 6288 0303 0000 0000

 

(W tytule przelewu prosimy podać swój nick Alegro oraz numer aukcji)

 

 

Towar wysyłamy najpóźniej od 24-48 roboczogodzin od otrzymania informacji o przesyłce za pobraniem, bądź zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.   

 

 

Paczki wysyłamy każdego dnia roboczego korzystając z usług Poczty Polskiej oraz firm kurierskich:


Wszystkie towary starannie zabezpieczamy przed uszkodzeniami podczas transportu.

 

 

 

1. Prosimy o zwrócenie uwagi na stan paczki przy jej odbiorze. Należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzona np. mechanicznie lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji osób trzecich (czy taśma nie jest naruszona) itp. Jeżeli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół szkody. W takim przypadku tylko protokół stanowi podstawę do złożenia reklamacji. 

2. Firma P.P.H.'AGAXY BABY' Agnieszka Kletkiewicz gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i pewność zwrotów. W ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, Klient może zażądać zwrotu pieniędzy i odesłać pro z powrotem. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumenta oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. Nr22, poz.271 ze zmianami), kupujący ma możliwość zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni, bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (poza kosztami odesłania paczki). Produkt musi być oddany w stanie niezmienionym (nie może być używany, zniszczony, otwierany lub naruszony w jakikolwiek sposób), opakowanie także nie może być naruszone. Dotyczy to folii i taśm zabezpieczających.

3. Reklamacje należy przesyłać mailem na adres: [email protected] w terminie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

4. Podstawą reklamacji jest rachunek sprzedaży lub faktura VAT 

5. Zwroty towarów prosimy kierować na adres:

 

Agnieszka Kletkiewicz

Żeromskiego 54

88-220 Osięciny6. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku reklamacji Klient będzie informowany drogą elektroniczną lub telefonicznie. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt reklamującego, a po uznaniu reklamacji przez gwaranta koszty przesyłki przechodzą na gwaranta pod warunkiem korzystania przy przesyłce zwrotnej z usług Poczty Polskiej - przesyłka polecona. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy niezgodność zamówionego towaru z otrzymanym jest wynikiem pomyłki po stronie sprzedającego.


                                                                    Regulamin sklepu julia961
 

 1. Ochrona danych osobowych

 

 • Składając zamówienie w Sklepie julia961 za pośrednictwem serwisu Allegro Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie julia961 oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

 

 • Firma gwarantuje Państwu ochronę danych osobowych (zgodnie z ustawą 'O ochronie danych osobowych' z dn. 29.08.1997 r.), zarówno w procesie ich przetwarzania jak i przechowywania, chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych.

 

 • Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora danych - P.P.H.'AGAXY BABY'    . Powierzone Sklepowi dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu przetwarzane będą: 
  - w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówienia Klienta,
  - jeżeli Klient wyraził na to zgodę, w celu przekazywania drogą elektroniczną ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez P.P.H.'AGAXYBABY' Agnieszka Kletkiewicz

2. Zwrot towaru /odstąpienie od umowy/ gwarancja, reklamacja. (patrz również 'zwroty i reklamacje')

 • Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a Sklepem julia961 w momencie wylicytowania przedmiotu na Allegro, lub zakupienie poprzez 'Kup Teraz'. 
 • Zapisy z pkt 2 mają zastosowanie tylko na terenie państw na terytorium UE. 
 • Podstawą reklamacji jest rachunek sprzedaży lub faktura VAT
 • Niekompletność zamówienia nie może być powodem odmowy przyjęcia zamówienia.

 

3. Dostawa 

 • Zamówienia można składać przez całą dobę - 7 dni w tygodniu.
 • Za zamówiony towar wystawiamy rachunek sprzedaży lub fakturę VAT.
 • Zamówienia przyjmujemy przez całą dobę. Realizacja zamówień odbywać się będzie w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 9.00 do 16.00. Zamówienia złożone w soboty i niedziele będą realizowane następnego dnia roboczego. 
 • W przypadku wysyłki zamówienia kurierem czas dostawy zależy tylko i wyłącznie od pracy firmy doręczającej, na który nie mamy wpływu. 
 • Zmiana adresu dostawy możliwa jest tylko i wyłącznie poprzez wypełnienie formularza opcji dostawy po zakupie. Nie ponosimy odpowiedzialności za nie podanie lub błędnie podane dane adresowe. 

 

4. Postanowienia końcowe 

 • Opisy produktów oferowanych w sklepie julia961 pochodzą od ich producentów, sklep julia961 nie ponosi odpowiedzialności za ich niezgodność ze stanem faktycznym.
 • Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienia w realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych, na które nie ma wpływu, bądź wynikających z winy firmy spedycyjnej.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego. Firma P.P.H.'AGAXY BABY' Agnieszka Kletkiewicz zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym fakcie.

 

Sądem właściwym dla rozpatrywania ewentualnych sporów mogących powstać w wyniku wykonywania postanowień niniejszego regulaminu jest sąd właściwy dla właściciela sklepu julia961.Strona wygenerowana 2018-06-24 17:04:56, 213