Jesteś tutaj › Profil użytkownika johny79 › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2012-09-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Serdecznie witam na mojej stronie. Przedstawiam kilka informacji, które usprawnią każdą transakcję:

 

  1. Wszystkie ceny podane w aukcjach są cenami brutto. Do cen należy doliczyć koszty wysyłki, chyba że wybiera się się odbiór osobisty. 
  2. Większość sprzedawanych przeze mnie przedmiotów jest używana ale zdarzają się również nowe objęte gwarancją - informacja o tym znajduje się zawsze w opisie aukcji. W przypadku, gdy dany produkt objęty jest gwarancją wystawiam Kupującemu umowę kupna - sprzedaży na podstawie której Klient może reklamować towar. W przypadku wystąpienia usterki odsyła produkt do mnie, a ja w jego imieniu występuję z reklamacją do producenta. 
  3. Nigdy nie odwołuję ofert, dlatego proszę o przemyślane podejmowanie decyzji w sprawie kupna danego przedmiotu.
  4. Przesyłki wysyłam dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na moim rachunku bankowym. Wysyłka każdego przedmiotu jest realizowana przeważnie w ciągu 24h. W sytuacjach losowych może się opóźnić do 48h. Zawsze powiadamiam mejlowo Kupującego o nadaniu przesyłki. 
  5. Jeśli jestem sprzedającym wystawiam komentarz zawsze jako drugi, natomiast jeśli kupującym, wystawiam komentarz jako pierwszy.
  6. Na zapłatę za towar czekam 7 dni. Po tym czasie powiadamiam mejlowo Kupującego, że jeśli w ciągu kolejnych 7 dni nie otrzymam zapłaty za towar to wystawiam negatywną opinię. 
  7. Przed wystawieniem mi neutralnej lub negatywnej opinii czy też zamiarem wszczęcia sporu za pośrednictwem serwisu Świstak.pl skontaktuj się ze mną - jestem ugodowym człowiekiem, więc możemy dojść do porozumienia bez włączania w to serwisu - wystarczy do mnie napisać !
  8. Klient ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 7 dni od momentu jego otrzymania. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie z oryginalnym opakowaniem i wystawioną umową kupna - sprzedaży (w przypadku towarów z gwarancją). 
  9. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się ze mną:

 

a) e-mail: [email protected]
b) GG: 1137030

c) telefon: 503 775 328 

 

      12. Jeżeli nie odpowiadają Ci moje warunki - NIE KUPUJ !!!

 

Jestem uczciwym sprzedawcą i tego samego oczekuję od Ciebie ! Liczę na owocną współpracę !

 

Pozdrawiam,
johny79

 


Strona wygenerowana 2018-05-21 13:46:47, 213