Jesteś tutaj › Profil użytkownika joanex › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-09-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


/* */

O firmie

Firma ?JOANEX? istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości sztucznych choinek, stroików, girland, wieńców i wiązanek.

Oferujemy Państwu szeroką gamę naszych produktów, która z roku na rok stale się powiększa.

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się. Nieustannie udoskonalamy nasze linie produkcyjne wychodząc na przeciw wymaganiom klientów.

O jakości naszych wyrobów świadczy stale rosnące grono zadowolonych klientów. Informujemy, że istnieje możliwość wyrobu choinek według kryteriów klienta hurtowego.

Nasze atuty

Wszystkie nasze choinki projektujemy samodzielnie. Nie korzystamy z żadnych wzorców jak inne firmy, dzięki czemu nasze choinki są niepowtarzalne.

Dajemy Gwarancję Satysfakcji. Z własnego doświadczenia wiemy, że zakup przez Internet wiąże się z pewnym ryzykiem. Aby rozwiać Państwa obawy na wszystkie nasze produkty dajemy Gwarancję Satysfakcji.

Prezentujemy tylko rzeczywiste fotografie naszych produktów. Wszystkie zdjęcia odzwierciedlają rzeczywisty wygląd naszych wyrobów.

Wysyłka w tym samym dniu! Towar wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu w formie elektronicznej.

Sztuczne choinki

Strona wygenerowana 2018-05-27 18:13:20, 213