Jesteś tutaj › Profil użytkownika itnoa › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-06-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


NASZ REGULAMIN

Na naszej witrynie Świstak  może od czasu do czasu wystąpić błąd, a ceny towarów mogą zostać błędnie określone. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zobowiązani do utrzymania widniejącej na stronie błędnej ceny dostarczanych towarów.

Waluta podawanych przez nas cen to PLN z uwzględnieniem VAT/innych podatków, chyba że podano inaczej.

Zapłata za towary oznacza akceptację niniejszych warunków:

1. W przypadku, gdyby Państwo nie byli zadowoleni z towaru przy jego odbiorze, można go zwrócić do nas otrzymując zwrot pieniędzy minus koszty przesyłki. Prosimy o kontakt przed dokonaniem zwrotu towaru.
2. Wszystkie artykuły należy zwrócić w ciągu 7 dni od zakupu. Artykuły nie powinny być używane, winny znajdować się w oryginalnym opakowaniu i być całkowicie ubezpieczone na pełną wartość towarów. Również należy korzystać z usług firmy kurierskiej, która zapewnia śledzenie losów przesyłki.
3. Jeśli w oryginalnym opakowaniu brakować będzie jakiegokolwiek towaru, kwota zwrotu zostanie pomniejszona o wartość brakującego artykułu.
4. Nie możemy zwrócić kosztów związanych z opłatami spedycyjnymi poniesionymi przez klienta.
5. Prosimy o dołączenie kopii oryginału faktury wraz z Państwa nazwą użytkownika, oraz o podanie przyczyny zwrotu.
6. Jeśli przy otrzymaniu artykułu stwierdzimy, że nie nadaje się on do odsprzedaży, artykuł zostanie Państwu oddany zamiast zwrotu pieniędzy.
7. Jeśli towar został zwrócony w nienaruszonym stanie, jak nowy, zwrot pieniędzy nie będzie problemem.
8. Prosimy o wcześniejszy kontakt , jeśli posiadasz mniej niż 5 komentarzy.Rezerwujemy sobie prawo odmowy sprzedaży osobie z negatywnym komentarzem.

Jesteśmy wdzięczni za POZYTYWNE opinie, które nasi klienci wpisują na nasz temat! Jeśli jednak zaistnieje konieczność podzielenia się bezstronną lub negatywną opinią, prosimy o uprzedni kontakt pocztą EMAIL lub drogą TELEFONICZNĄ. Dokładamy wszelkich starań, aby być uczciwym sprzedawcą, jednak zawsze w każdej sytuacji biznesowej człowiek może popełnić błąd. Będziemy podejmować się wszelkich prób rozwiązania każdego problemu!

                               

Stan Opis stanu
Nowy - Zapieczętowany Artykuł jest fabrycznie nowy.
Nowy - Pudło otwarte Artykuł jest nowy i nieużywany. Pudło nie jest zapieczętowane i jest otwarte.
Nowy - Brak pudła Artykuł jest nowy i nieużywany, ale nie dotarł z oryginalnymi częściami opakowania.
UżywanyStopień AArtykuł jest w idealnym stanie. Czysty i w należytym porządku, bez widocznych zadrapań. Wszystkie części działają poprawnie, a urządzenie nie ma fizycznych lub estetycznych wad. Dotyczy to również jakości plików filmowych, w stosownych przypadkach.
UżywanyStopień BArtykuł jest ogólnie czysty i nienaruszony, z dozwoloną niewielką ilością zadrapań na obudowaniu, ale nie na monitorze. Na obudowie brak wgnieceń lub śladów po uderzeniu.
UżywanyStopień CArtykuł nie jest tak czysty, jak wówczas, gdy był nowy.Na obudowie znajduje się kilka powierzchownych zadrapań z jednym lub dwoma niewielkimi wgnieceniami. Jednak nie utrudniają one w pracy na komputerze. Na monitorze nie ma żadnych uszkodzeń i wszystkie części działają poprawnie.
UżywanyStopień DW kilku miejscach widnieje trochę zadrapań, a na obudowie jest kilka wgnieceń i śladów po uderzeniu.
UżywanyStopień EWADLIWY. Ten stopień określa uszkodzone i niezdatne do użytku artykuły, a w tym rozbite lub obtłuczone monitory, wadliwe płyty główne, RAM, dyski twarde,uszkodzenia spowodowane cieczą, uszkodzenia powierzchni itp. Taki komputer nie działa.
Faktura marża Vat Zwolniona z podatku VAT

Strona wygenerowana 2018-05-21 11:52:30, 213