Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-05-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


F.H S1 Sylwia Dworaczek

Nip : 635-179-32-88

  
  

Nasza Firma :
------------------------------------------------------------------------------
Witamy na naszych aukcjach ,jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem i dlatego oferujemy najniższe ceny na Allegro.
Sprzedawany przeze mnie towar jest ZAWSZE nowy,sprawny i zgodny z opisem i zdjęciami.
Jesteśmy poważną Firmą i w profesjonalny sposób podchodzimy do obsługi naszych klientów

 
Realizacja zamówień :
------------------------------------------------------------------------------
Przed licytacją zapoznaj się dokładnie z opisem przedmiotu.W przypadku wątpliwości zadaj pytanie zanim zalicytujesz.Po licytacji oczekuję na maila z potwierdzeniem zakupu oraz informacją o formie zapłaty - wpłata na konto lub pobranie (podaj też adres jeśli jest inny niż w Allegro). Nie zbędne dane do wpłaty na konto otrzymasz w mailu od Allegro potwierdzającym zakup.W tytule wpłaty podaj swój login i numer aukcji.Paczki wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską i Inpostem.W przypadku zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach płacisz za przesyłkę TYLKO RAZ (koszt transportu najcięższej rzeczy - z wyjątkiem aukcji gdzie jest zamieszczona informacja o innych kosztach wysyłki )

 Nie ma możliwości odbioru osobistego - TYLKO WYSYŁKA.


Złożenie zamówienie na Naszych aukcjach równoznaczne jest z zapoznaniem się z postanowieniami niniejszego regulaminu i zaakceptowaniem jego postanowień.

 

Towar wystawiony na aukcjach jest zawsze dostępny na magazynie. Wysyłkę towaru prowadzimy w ciągu 3-5 dni roboczych, maks. 7 dni (od poniedziałku do piątku) od momentu zaksięgowania pełnej wpłaty na naszym rachunku bankowym lub odnotowania informacji o wysyłce za pobraniem. Sporadycznie z przyczyn losowych niezależnych od nas, wysyłka zakupionego towaru może się opóźnić do 7 dni.


UWAGA - WAŻNA INFORMACJA
 
Zakupując na naszych aukcjach zgadzasz się na przekazanie swoich danych osobowych (adres, imię i nazwisko, telefon oraz email) firmie kurierskiej DPD lub Poczcie Polskiej w celu realizacji zamówienia, dostarczenia przesyłki oraz informowania o jej statusie. Dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych  - TYLKO w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia.


 
 
Reklamacje i zwroty :
------------------------------------------------------------------------------
 Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r., o ochronie  niektórych praw  konsumentów (Dz.U. z 2000 r.Nr.22, poz.271) , z towaru zakupionego w  naszym sklepie  można zrezygnować  bez podania przyczyny  w ciągu 14 dni od daty odebrania  przesyłki.Zwracany towar należy  zaopatrzyć  w otrzymany wraz  z nim rachunek .Jednocześnie informujemy ,że nie przyjmujemy  żadnych  przesyłek odsyłanych do  nas za pobraniem.  Gwarantujemy  zwrot wartości produktu + zwrot kosztów dostawy w przypadku uwzględnienia reklamacji lub w ramach odstąpienia od umowy .Do odsyłanego towaru  w ramach  zwrotu  towaru prosimy  dołączyć rachunek.Jeśli z jakiegoś powodu zakupiony przez Ciebie towar nie spełnia Twoich oczekiwań - nie wystawiaj od razu negatywnego komentarza - proszę skontaktuj się z nami mailem lub tel.w celu uzgodnienia warunków reklamacji lub zwrotu. 


Każdy klient kupujący na naszych aukcjach ma prawo złożenia Reklamacji


 W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy określić, czy reklamacja opiera się na podstawie Ustawy 
konsumenckiej, czy na podstawie rękojmi, czy korzystając z gwarancji, a ponadto prosimy o opisanie:   
zgłoszenie wady (usterki), roszczenie dane na które ma zostać wysłana odpowiedź

(oczywiście jeżeli klient chce zachować formę wysyłkową).

 W przypadku zakupu na firmę

Reklamacje są uznawane do 7 dni od daty zakupu.
Zwrotu towaru nie przyjmujemy po upływie tego terminu. - dotyczy tylko zakupu na firmę .

 
DANE DO WPŁATY :
------------------------------------------------------------------------------
BZ WBK 65 1090 2835 0000 0001 2001 5802
Nie zbędne dane do wpłaty na konto otrzymasz również w mailu od Allegro potwierdzającym zakup.W tytule wpłaty podaj KONIECZNIE swój login i numer aukcji. Nie zapomnij także doliczyć kosztów transportu.

 
 
FAKTURY VAT :
------------------------------------------------------------------------------
 Standardowo do każdego zakupionego towaru otrzymujecie Państwo PARAGON a na życzenie klienta wystawiamy FAKTURY Vat.W celu otrzymania faktury proszę o przesłanie mailem danych firmy.Ceny podane na aukcjach są zawsze cenami brutto.

 

 

 KONTAKT

------------------------------------------------------------------------------

F.H S1 SYLWIA DWORACZEK

Tel : 530-200-994

[email protected]

Strona wygenerowana 2018-05-23 05:39:25, 213