(Rejestracja: 2011-11-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Robicie Państwo zakupy w legalnie działającej firmie. Do każdej zakupionej rzeczy na naszych aukcjach zawsze dołączamy paragon lub fakturę VAT na wyraźne życzenie klienta.

TOWAR

Wszystkie sprzedawane przez nas zabawki pochodzą z legalnych źródeł i są nowe, nieużywane - chyba że w opisie aukcji jest wyraźnie zaznaczone inaczej. Posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczenia do obrotu wymagane prawem. Towar jest zgodny z opisem i zamieszczonymi zdjęciami. Ze względu na różne ustawienia monitorów oraz obróbkę cyfrową fotografii zamieszczone zdjęcia mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.

PŁATNOŚĆ

Po zakupie automatycznie otrzymują Państwo e-mail z danymi i nr konta do przelewu. Realizując przelew proszę wpisać tylko swój nick z allegro. Na wpłatę oczekujemy do 7 dni po zakupie, po tym terminie wysyłamy przypomnienie. Zadowolenie klienta jest dla nas największym priorytetem dlatego wszystkie aukcje jak i Kupujących traktujemy poważnie i tego samego oczekujemy od naszych Klientów.

WYSYŁKA

Kupując kilka rzeczy na naszych aukcjach, oszczędzacie Państwo na przesyłce :)

Koszt ten jest stały bez względu na ilość zakupionych przedmiotów i wynosi odpowiednio: 15zł przy wpłacie na konto 21zł przy przesyłce za pobraniem.

Towar wysyłamy do 48 godzin od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie, lub wybrania opcji przesyłki za pobraniem, a przeważnie jeszcze tego samego dnia ? oczywiście w dni robocze.

Przesyłki za pobraniem realizujemy dla osób powyżej 20 pozytywnych komentarzy. W niektórych wypadkach zastrzegamy możliwość odmowy wysyłki za pobraniem. Przesyłki wysyłamy firmą kurierską.

PO NADANIU PRZEZ NAS PRZESYŁKI OTRZYMUJĄ PAŃSTWO WIADOMOŚĆ SMS WRAZ Z NR NADANIA.

Po otrzymaniu paczki zawsze sprawdź jej zawartość w obecności kuriera, w przypadku uszkodzenia kartonu lub przedmiotu itp. żądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody. Bez protokołu szkody nie będziemy w stanie rozpatrzeć pozytywnie Twojej reklamacji.

Jeżeli życzą sobie Państwo wysyłkę na inny adres niż podany w danych allegro bardzo proszę o e-maila tylko poprzez Formularz Dostawy z taką informacją zaraz po licytacji, w przeciwnym wypadku towar będzie wysyłany na adres z danych kontaktowych.

ZWROTY

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U.00.22.271) możesz Państwo zrezygnować z zakupu w przeciągu 10 dni od dnia otrzymania produktu bez podania przyczyny (kupujący pokrywa koszty przesyłki towaru w obie strony, zwracamy tylko pieniądze za zakupiony przedmiot).

Warunkiem przyjęcia jest zwrot towaru w oryginalnym niezniszczonym, opakowaniu nie noszący śladów użycia wraz z załączonym dowodem zakupu.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, oraz nie awizowanych wcześniej dla nas.

ODBIÓR OSOBISTY

Zapraszamy do naszej siedziby:

HURTOWNIA ZABAWEK "BIAŁY"

ul. Handlowa 1, Białystok

pon-pt 8-18 sobota 8-14

Osoby chcące odebrać towar osobiście proszę tylko o wiadomość po zakupie. ZAPRASZAMY !!!

KONTAKT

Preferowany kontakt e-mail: [email protected]

Pamiętaj ! Zawsze podpisz się nickiem, ułatwi nam to identyfikację.

Kontakt telefoniczny w godzinach pracy hurtowni:793-612-067 Nie odpowiadamy na smsy.


Strona wygenerowana 2018-05-21 07:38:34, 213