Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Nasza firma jest prawnie zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Zajmujemy się sprzedażą odzieży oraz innych artykułów dla dzieci

 
Nr regon 100848193
Nr wpisu do ewidencji działalności gospodarczej 12395
NIP 8361743034

Aby nasza transakcja przebiegła sprawnie proszę o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Zadowolenie klienta z zakupionego przedmiotu jest dla nas priorytetem.

 

 

1. Po dokonaniu zakupu prosimy o potwierdzenie drogą e-mailową zawarcia transakcji, wyboru formy płatności  lub np. kolor i model towaru. Warunki te są podane na stronie przedmiotu. W tytule przelewu prosimy podać swój NICK oraz numer aukcji.
2. Jeżeli adres wysyłki jest inny niż podany prosimy przesłać e-mail zaraz po wygraniu aukcji.


3.Wszystkie towary zakupione wysyłamy przesyłkami priorytetowymi poleconymi (Poczta Polska) w ciągu 2 dni od chwili otrzymania wpłaty na konto tylko do godz. 12.00. Otrzymując wpłatę w piątek po godz. 12.00 towar zostanie wysłany w poniedziałek, ponieważ w weekend wysyłki nie będą realizowane!!! Zwracamy Państwa uwagę na to, że dokonując przelewu przez inny bank niż mBank środki pieniężne wpływają do nas z opóźnieniem nawet do 1 dnia, co ma oczywisty wpływ na szybkość wysyłki!

4. Klient może zwrócić lub wymienić towar w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki na swój koszt - konieczne jest wcześniejsze poinformowanie naszej firmy o tym fakcie e-mailem przez formularz Świstaka.Paczki wysłane za pobraniem nie będą odbierane! Ze względu na próby wyłudzenia towarów, całą korespondencję związaną z zakupami, proszę wysyłać za pomocą formularza kontaktowego na stronie aukcji.

5. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi być dostarczony w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu z kompletną zawartością.

6.Komentarz do transakcji wystawiamy po otrzymaniu komentarza od Państwa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do towaru prosimy najpierw o kontakt z nami celem wyjaśnienia problemu. Nie jesteśmy odpowiedzialni za przesyłkę już po wysłaniu.

7. Po każdej wygranej aukcji kupujący ma 7 dni na  dokonanie wpłaty za towar. przypadku braku wpłaty od kupującego wysyłane jest przypomnienie o zapłacie za przedmiot, jeżeli kupujący w przeciągu 2 dni od otrzymania przypomnienia nie wpłaci należnej kwoty automatycznie wystawiany jest formularz o zwrot prowizji i adekwatny komentarz. Zastrzegamy sobie prawo do ponownego wystawienia towaru na sprzedaż! W związku z tym osoby, które zapłaciły po upływie 7 dni mogą nie otrzymać wybranego modelu lub koloru!!!

Darmowa wysyłka

Promocja dotycząca darmowej wysyłki dotyczy jedynie towaru z konkretnej aukcji.
W przypadku zakupu innych przedmiotów z innych aukcji, gdzie podano koszt wysyłki, do zakupu należy doliczyć również koszty wysyłki!!!

Koszt wysyłki jest zawsze jeden niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

Płatności

 

   Nr konta: 33 1140 2004 0000 3302 6764 4544

Kontakt

Pon-Pt: 9.00 - 16.00
Sobota: 9.00 - 14.00
 
tel. +48 535 050 569

 
Sposób wysyłki


Koszt wysyłki podany jest na aukcjach!
Nie wysyłamy za pobraniem! Tylko przedpłata na konto!!!

Przy zakupie kilku przedmiotów z różnych aukcji ponoszą Państwo
jeden skrajnie górny koszt wysyłki z danej aukcji!!!


Strona wygenerowana 2018-05-28 02:01:21, 213