Jesteś tutaj › Profil użytkownika hitr › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-11-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Witamy serdecznie na stronie ? O MNIE?


Dane firmy i dane do przelewu:

HEVI Henryk Itrich
ul. Dworcowa 15/29; 75-201 Koszalin
NIP: 841-150-81-06 Regon: 771525346 Wpis EDG nr 41002


Konto bankowe:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.:
24 1030 0019 0109 8530 0038 1871


Kontakt:

w godz: 8.00 - 17.00

tel: 660 904 616GG: 41949013e-mail: [email protected]www.gastrohevi.pl

O firmie:


GastroHevi - Centrum AGD i Wyposażenia Gastronomii

Kim jesteśmy?

Gastrohevi to specjaliści w dziedzinie wyposażenia gastronomii. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, produkty najwyższej jakości, funkcjonalne i estetyczne. Gastrohevi to autoryzowany dystrybutor sprzętu AGD oraz wyposażenia gastronomii. Restrykcyjnie przestrzegamy najwyższych norm jakościowych, abyś otrzymał to, co najlepsze.

Nasz przepis na sukces:

Podstawą naszego sukcesu w jest profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażeniu gastronomii poparte wieloletnim doświadczeniem. Każda branża ma swoją specyfikę. Gastronomię znamy od kuchni! W teorii wszystko jest proste ? w praktyce ważne są elastyczne rozwiązania, dopasowanie do specyfiki miejsca oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Co oferujemy?

- Największy wybór produktów o ciekawym, nowoczesnym designie, estetyce i funkcjonalności
- Profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażenie gastronomii optymalizujące Twój budżet
- Dajemy Ci gwarancję oraz serwis ? z nami masz pewność, że nowy sprzęt to rozsądna inwestycja
- Obsługa wg najwyższych standardów ? stawiamy na rzetelność, uczciwość, jesteśmy ciągle do Twojej dyspozycji

Nasze produkty:

- największy wybór porcelany, zastawy stołowej i szkła
- sztućce renomowanych producentów
- meble ze stali nierdzewnej
- urządzenia do obróbki termicznej, mechanicznej
- urządzenia chłodnicze i mroźnicze
- szeroki wybór naczyń kuchennych
- sprzęt AGD marki CARMY, ADLER

Korzyści dla Ciebie:

- najlepsze ceny na rynku - doskonała jakość będzie dla Ciebie standardem, na który Cię stać
- szybka wysyłka - wiemy, że nie możesz czekać
- zaufanie i bezpieczeństwo ? dobry serwis i gwarancja to podstawa


Specjaliści nie tylko od kuchni!


REGULAMIN


O ofercie:


Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe i posiadają gwarancję producenta. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
Produkty, które przy opisie gwarancja posiadają wpis 'door to door' uprawniają Państwa do bezpłatnej obsługi serwisowej przez producenta lub dystrybutora. Reklamacje zgłaszane są telefonicznie lub e-mailem do centralnego serwisu wraz z dokumentami otrzymanymi podczas zakupu ( gwarancja, faktura Vat). Serwis przysyła na swój koszt kuriera, który odbiera sprzęt i również na swój koszt dostarcza nowy lub naprawiony do Państwa.
Opisy sprzedawanych towarów pochodzą z opisów publikowanych przez producenta.
Sprzedawany przez nas na aukcjach towar jest w ciągłej dostępności na naszym magazynie.

Płatność:

Koszty wysyłki podane są w opisie każdej aukcji i różnią się w zależności od formy płatności, gabarytu oraz wagi.
Koszta wysyłki zawierają koszty pakowania oraz 23% podatek VAT.
Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Wysyłka:

Towar wysyłamy w ciągu 48h od zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie lub informacji o wysyłce za pobraniem. Najczęściej jest to jednak jeden dzień roboczy.
Towary przez nas sprzedawane wysyłane są przez firmę kurierską K-EX lub DHL.
Wysyłki odbywają się od poniedziałku do piątku. Możliwe jest dostarczenie towaru w sobotę. W takim przypadku zostanie naliczona dodatkowa opłata.
Istnieje możliwość wysyłki towaru przez wskazanego przez Państwa Operatora Pocztowego zgodnie z jego cennikiem.

Korespondencja:

Prosimy, aby każda korespondencja była podpisana nickiem z Allegro co umożliwi szybszą odpowiedź oraz łatwiejszą weryfikację

Faktury:

Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatek VAT.
Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT, jeżeli nie mamy dyspozycji co do danych na fakturę, faktura jest wystawiana na dane podane w zamówieniu.
Nasze faktury VAT zawierają w odrębnej pozycji koszta wysyłki.
Osoby lub firmy zainteresowane otrzymaniem faktury VAT proszone są o informację e-mailem wraz z podanymi danymi umożliwiającymi wystawienie stosownego dokumentu sprzedaży ( Nazwa Firmy, adres, NIP)


Reklamacja i gwarancja

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub popsuje się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki gwarancji są określone w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymasz wraz z towarem.

Aby Twoja reklamacja została rozpatrzona, powinieneś/powinnaś spełnić następujące warunki:
  • do zwracanego produktu dołącz fakturę/paragon wraz z gwarancją jeżeli została dołączona do przesyłki
  • produkt powinien zostać zwrócony w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym (jeśli takie posiadał).
  • jeżeli przesyłka/produkt jest uszkodzony przeczytaj rozdział Bezpieczna dostawa


Bezpieczna dostawa


Oferujemy Ci także możliwość bezpiecznej dostawy towaru.

Jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, wypełnij druk reklamacyjny (protokół szkody) koniecznie w obecności kuriera. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia, moment spisania protokołu oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.

Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, powinieneś również w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Wpierw musisz jednak podpisać protokół odbioru. Kurier nie pozwoli Ci otworzyć przesyłki, jeżeli nie podpiszesz protokołu odbioru. Kurier ma obowiązek zaczekania, aż dokonasz sprawdzenia przesyłki. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody. Jednocześnie w takiej sytuacji napisz do nas.

Reklamacje uszkodzonego, niekompletnego produktu będą rozpatrywane wyłącznie w przypadku spisania protokołu szkody bezpośrednio w chwili odbioru przesyłki i uwzględnieniu zastrzeżeń w protokole szkody. Spisany protokół szkody należy przesłać pocztą na adres: HEVI Henryk Itrich; ul. Ciszewskiego 6/6; 78-200 Białogard. Aby przyśpieszyć reklamację protokół szkody można zeskanować i przesłać e-mailem na adres: [email protected]

Wymiana sprzętu, towaru na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep protokołu szkody będącego przedmiotem reklamacji.

Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia.

Zwroty:

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marzec 2000r. (Dz.U.Nr 22, poz.271) o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. możecie Państwo zrezygnować z zakupionego u nas produktu bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia w formie pisemnej i dostarczenie go wraz z produktem w terminie 10 dni od dostarczenia. Zwracamy koszt wartości zakupionego produktu w terminie 10 dni roboczych od otrzymania przesyłki na wskazane w oświadczeniu konto bankowe. Koszta dostarczenia lub odesłania w ramach zwrotu nie są zwracane. Warunkiem zwrotu jest dostarczenie do nas produktu, który nie nosi śladów użytkowania, w oryginalnym nie naruszonym opakowaniu producenta wraz z dokumentem potwierdzającym zakup. Informujemy, że nie przyjmujemy paczek przysłanych za pobraniem.

Ochrona danych osobowych:

Zgodnie z treścią ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 ( Dz.U.z 2002r, Nr 101. poz. 926), zebrane dane osobowe będą wykorzystane tylko do realizacji zamówienia złożonego drogą elektroniczną oraz do informacji przedstawiających najnowszą ofertę firmy w portalu Allegro.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane firmom współpracującym do jakichkolwiek celów informacyjnych i marketingowych.

Postanowienia końcowe:

Dokonując zakupu klient akceptuje powyższy regulamin Wszystkie nazwy produktów, firm oraz zdjęcia użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i mogą być znakami towarowymi zastrzeżonymi przez ich właścicieli W sprawach nieuregulowanych i nie zawartych w powyższym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego
 
 

Strona wygenerowana 2018-05-26 18:16:50, 213