Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-02-20, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Księgarnia i Antykwariat HATTERIA.PL


Jeśli odwiedzasz to miejsce po raz pierwszy,
zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższymi informacjami: 

Zakończenie aukcji


 
1. Po wygraniu aukcji otrzymasz wiadomość informującą Cię o dokonanym zakupie, w której znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do sfinalizowania transakcji.
  • W przypadku problemów skontaktuj się z nami.

 

Zapłata 


 
2. Za towar możesz zapłacić na trzy sposoby:

  • przelew na konto - możliwy zawsze w przypadku towarów wysyłanych pocztą,
  • płatność za pobraniem - możliwa w przypadku towarów wysyłanych pocztą, jeśli w opisie aukcji uwzględniono taką możliwość; opcja przesyłki pobraniowej dostępna jest wyłącznie dla użytkowników posiadających co najmniej 3 pozytywnych opinii
  • zapłata gotówką - możliwa w przypadku odbioru osobistego

    Jeśli płacisz przelewem w treści wpisz nazwę kupującego oraz numer aukcji.

 

Transport 


 
3. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPost, lub firmy kurierskiej listem poleconym lub paczką. Jeśli chciałbyś skorzystać z innej formy przesyłki poinformuj nas o tym przed przystąpieniem do licytacji - o podjętej decyzji poinformujemy Cię mailem zwrotnym.

4. Na prośbę kupującego możemy wysłać towar na adres inny niż podany w Allegro. Warunkiem uwzględnienia takiej prośby jest przesłanie jej mailem z adresu zarejestrowanego w Allegro.

5. Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu
.
W przypadku wyboru tej opcji posimy o wcześniejsze zgłoszenie planowanego terminu odbioru mailem na adres: [email protected] bądź telefonicznie pod numerami: +48 12 357 79 73 lub +48664 377 740.

 

Faktury VAT


 
6. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny. Jeśli zamiast paragonu chcesz otrzymać fakturę VAT, poinformuj nas o tym mailem, nie później niż w dniu dokonania zapłaty za towar.

 

Reklamacje 


 
7. Przesyłki realizujemy na bieżąco, po otrzymaniu zapłaty za towar. Jeśli czas pomiędzy wpłatą pieniędzy a otrzymaniem przesyłki wyda Ci się niepokojąco długi, skontaktuj się z nami, podając nazwę użytkownika, numer aukcji oraz kwotę i datę dokonania zapłaty. W razie potwierdzenia przez nas terminowej wysyłki przedmiotu zapytaj o przesyłkę na swojej poczcie. Jeśli przesyłka nie dotrze w ciągu 14 dni od nadania uruchomimy procedurę reklamacyjną.

8. W przypadku aukcji Kup Teraz masz możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni. W pozostałych przypadkach możliwość zwrotu konsultowana jest indywidualnie. W przypadku towarów zwracanych bez podania przyczyny koszty ich odesłania ponosi Klient. Zwracany towar należy odesłać wraz z załączonym do niego paragonem zakupowym zwykłą przesyłką pocztową. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Równowartość towaru, wynikającą z rezygnacji z zakupu, zwracamy przelewem bankowym lub przekazem pocztowym natychmiast po otrzymaniu przesyłki.

9. Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go przesyłką pocztową wraz z otrzymanym paragonem i opisem przyczyn reklamacji.

 

Komentarze 

 
10. Gdy kupujemy, komentarz wystawiamy jako pierwsi, gdy sprzedajemy - jako drudzy.
  • Wystawienie komentarza jest dla nas potwierdzeniem dostarczenia przesyłki.

 


 
Jesteś osobą odwiedzającą tą stronę 

Strona wygenerowana 2018-05-27 05:43:42, 213