Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


STRONA NA KTÓREJ ZNAJDĄ PAŃSTWO 

KILKA WAŻNYCH, UŁATWIAJĄCYCH ZAKUPY INFORMACJI

Jeśli nie akceptują Państwo postanowień Regulaminu naszych aukcji, prosimy o nie branie w nich udziału.

§ 1 Organizator i przebieg aukcji

Organizatorem aukcji w serwisie allegro pod nazwą użytkownika gsmwarszawa1 jest firma:

FHU ZEUS ul Smolna 40/222, 00-375 Warszawa 

NIP: 534 106 40 38
REGON 011481040

Wpis do EDG 2272 / 1992

Zapraszamy do naszego biura handlowego w Warszawie, ul. Smolna 40/222 w celu odbioru zamówienia złożonego za pośrednictwem serwisu. 

Kontakt : 
e-mail: [email protected] 
Tel komórkowy: 502 22 69 34
Tel stacjonarny: 22 468 0 130
Gadu Gadu:        2042331
Skype:                 agaj666

Niniejszy regulamin stanowi integralną część każdej oferty prezentowanej przez naszą firmę na aukcjach Allegro i prosimy się z nim zapoznać.


§ 2 Dowód zakupu, reklamacje, zwroty

Wystawienie negatywa jako formy złożenia reklamacji nie jest rozsądnym posunięciem i spotka się z taką samą reakcją, o czym uprzedzam. I nie jest to napisane drobnym maczkiem na dole.

Zamiast tego proszę się skontaktować, jakoś rozwiążemy problem. 

Do każdego zakupu dołączamy dowód zakupu. Wystawiamy faktury VAT. Jeśli po zakupie nie otrzymamy danych do FV, domyślnie do przesyłki dołączamy paragon. Na podstawie dowodu zakupu można dokonać reklamacji lub zwrotu towaru. Do reklamacji i zwrotu niezbędne jest oryginalne opakowanie produktu.

W przypadku chęci zwrotu rzeczy zakupionych przez opcję "Kup teraz" Kupujący może zgodnie z obowiązującym prawem zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 10 dni od daty odebrania przesyłki. Przedmiot nie może nosić śladów użytkownia, w przeciwnym razie nie przyjmiemy zwrotu towaru .Zwracamy cenę wylicytowanego towaru bez kosztów przesyłki.

W przypadku wady fabrycznej, wymieniamy produkt na inny egzemplarz albo zwracamy pieniądze, bez kosztów transportu.
Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Jesli reklamacja okaże się bezzasadna, towar odsyłamy po pokryciu przez Kupującego kosztów przesyłki.
W szczególnych przypadkach (oczekiwanie na dostawę, przedłużanie się postępowania reklamacyjnego u naszych dystrybutorów) reklamacja może wydłużyć się do 21 dni roboczych.

NIE PRZYJMUJEMY REKLAMACJI WYSYŁANYCH ZA POBRANIEM !!!

§ 3 Płatności
Wylicytowaną kwotę powiększoną o koszt wysyłki prosimy przelać na nasze konto w tytule przelewu wpisując wyłącznie nazwę użytkownika z allegro oraz numer aukcji. Dopisanie jakichkolwiek innych informacji w polu tytuł przelewu może spowodować problemy z zaksięgowaniem wpłaty Kupującego, a tym samym prowadzić do opóźnień w wysyłce zamówienia.

Prosimy o wpłatę na konto w przeciągu 7 dni od zakupu. Jeśli w ciagu 7 dni nie otrzymamy wpłaty ani wiadomości z prośbą o wysyłkę za pobraniem, wysyłamy do Kupującego maila z przypomnieniem. Po upływie 14 dni rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji od Allegro, co dla Kupującego wiąże się z otrzymaniem ostrzeżenia od serwisu Allegro

§ 4 Wysyłka i odbiór osobisty
Towar wysyłamy Pocztą Polską. Koszt przesyłki jest podany na każdej aukcji i nie podlega negocjacjom. Składając ofertę Kupujący akceptuje jego wysokość. Podane na aukcjach koszty transportu obejmują także koszt opakowania i podatek VAT. 

W momencie nadania przez nas przesyłki na poczcie, przestajemy ponosić za nią odpowiedzialność. Jeśli przesyłka nie dotrze do adresata, po upływie 21 dni roboczych składamy reklamację na Poczcie. Po jej rozpatrzeniu (co zależy wyłącznie od Poczty Polskiej i trwa 6-8 tygodni) zwracamy pieniądze lub wysyłamy ponownie towar. 

Jeśli Kupujący nie odbierze przesyłki pocztowej i zostanie ona do nas odesłana, ponownie wysyłamy towar po opłaceniu przez Kupującego przelewem poniesionych przez nas dodatkowych kosztów w wysokości 12-20 zł, które obejmują koszt nadania nowej przesyłki oraz zapłaty za przyjęcie zwrotu przesyłki nieodebranej.

Przed odbiorem osobistym proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny, by potwierdzić dostępność wylicytowanej rzeczy w magazynie w naszym biurze handlowym w Warszawie.
Przy odbiorze osobistym zamówienia złożonego przy pomocy serwisu allegro, umożliwiamy płatność tylko gotówką oraz uprzejmie prosimy o podanie nazwy użytkownika w celu szybszego odnalezienia zamówienia w systemie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odbiór osobisty.

§ 5 Kontakt
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym biurze handlowym na warszawskim Powiślu, ul.Smolna 40/222. Nasze biuro mieści się koło ronda z palmą, na rogu Nowego Światu.
Przed zakupem można obejrzeć oferowany towar. Zawsze pomogę w doborze odpowiedniego produktu.§ 6 Postanowienia końcowe
Jako Sprzedający komentarz wystawiamy w odpowiedzi - otrzymana opinia jest dla nas sygnałem, że towar dotarł i są Państwo zadowoleni z transakcji.

Jeśli nie akceptują Państwo postanowień Regulaminu naszych aukcji, prosimy o nie branie w nich udziału.

Strona wygenerowana 2018-04-23 13:56:34, 213