Jesteś tutaj › Profil użytkownika glubla › Ocena transakcji
(Rejestracja: 2004-02-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)



Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 23 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 8
Towar: 5,0 Od sprzedających: 15
Jakość obsługi: 4,9 Zobacz szczegółowe dane



Użytkownik nie posiada kontaktów





Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji






Główna ocena:
Na główną ocenę składają się wszystkie oceny cząstkowe, które znajdują się poniżej. To ta ocena obrazuje całościowo, jakim Sprzedawcą oraz Kupującym jest użytkownik.



5,0
Logistyka:
Ocena ta sugeruje, jak bardzo sprzedawca dba o jakość opakowania przesyłki. Ponadto podpowiada, czy firmy zajmujące się dostarczaniem paczek, z których usług korzysta Sprzedawca są na odpowiednio wysokich poziomie.



5,0
Towar:
Ocena ta ilustruje, czy Sprzedawca dostarcza swoim kontrahentom Towary zgodne z opisem aukcji. Przede wszystkim na ile rzetelnie opisuje on wszelkie usterki i parametry przedmiotu.



5,0
Jakość obsługi:
Ocena ta obrazuje przede wszystkim, czy kontakt ze Sprzedawcą jest łatwy i jak szybko realizuje on zamówienia. Ponadto może sugerować, czy Sprzedawca z chęcią odpowiada na pytania Kupujących. Dodatkowo ocena określać może, czy Sprzedawca spełnia swoje obowiązki takie jak np. przyjmowanie reklamacji.





4,9
Kupujący:
Ocena sugeruje przede wszystkim, jak szybko użytkownik wywiązuje się ze swoich obowiązków, jako Kupujący (szybkość przelewu, łatwy kontakt itd).



5,0

Strona wygenerowana 2017-12-18 12:01:58, 213