Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-09-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Nasza firma zajmuje się importem towarów z całego świata. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję najlepszych ofert w najniższych cenach. Oferujemy najmodniejsze fasony i oryginalny design.

Dziękujemy za zakupy na naszych aukcjach. Udział w licytacjach lub zakupy poprzez opcję "Kup Teraz" wiąże się z pełną akceptacją postanowień i informacji zawartych na tej stronie.

 

Prosimy o rozważne licytowanie czy też używanie opcji "Kup Teraz". Nigdy nie odwołujemy ofert! Staramy się, aby każdy nasz klient traktowany był poważnie, profesjonalnie i jako sprzedawca oczekujemy tego samego.

 

 

DANE KONTAKTOWE:

Global Trading

Dawid Gierszon

ul. 3 Szyb 2/6

41-250 Czeladź

NIP: 6252147220

E-mail: [email protected]

Telefon: 512150838

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania i wątpliwości, prosimy o kontakt. Najprościej zrobią to Państwo poprzez Pytanie do sprzedającego lub e-mail.

Prosimy posługiwać się adresem mailowym, który podali Państwo w serwisie Świstak. Zachowanie ciągłości korespondencji bardzo ułatwia i przyspiesza realizację Państwa zamówień.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia są realizowane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na koncie i wysyłane w ciągu 24h. Z przyczyn niezależnych od nas mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zamówień, o takich sytuacjach informujemy na bieżąco. Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych.

Towar wysyłany jest Pocztą Polską. W przypadku większej ilości sztuk koszty dostawy zależą od wagi paczki - prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia ceny. 

W przypadku przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny dostawy.

Zmianę adresu do wysyłki prosimy uwzględniać WYŁĄCZNIE poprzez formularze kontaktowe Świstak. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo!

 

ZWROT TOWARU

W ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki mogą Państwo zwrócić towar bez podawania przyczyny. Towar musi być oryginalnie zapakowany i nieużywany. Koszt przesyłki pokrywa Kupujący, nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Po otrzymaniu towaru, zwracamy pieniądze za towar na wskazane konto bankowe.

Prawo zwrotu przysługuje tylko przy zakupach na aukcjach z opcją Kup Teraz. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Praw Konsumenta z 2 marca 2000r. rozdz.II, art.16, pkt.10 prawo zwrotu nie dotyczy licytacji.


Strona wygenerowana 2017-05-29 00:29:06, 213