Jesteś tutaj › Profil użytkownika gazm43 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-11-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Profilem naszej działalności jest sprzedaż towarów z kategorii elektroniki użytkowej, drobnego AGD, przedmiotów wykonanych ręcznie - rękodzieło oraz nowej markowej odzieży dla dzieci jak również artykułów sezonowych - sportowych. Do swojej działalności podchodzimy bardzo poważnie i solidnie, działalność tą przeprowadzamy zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami - określonymi przepisami prawa i Regulaminem portalu Świstak.pl. Tego również oczekujemy od pozostałych użytkowników portalu Świstak.pl biorących udział w naszych aukcjach.

 

Naszą dewizą jest zadowolenie klienta

 

Regulamin aukcji

 

1. Zakup na naszych aukcjach jest jednoznaczny z akceptacją poniższego regulaminu.

2. Jesteśmy legalnie działającą firmą, do każdej sprzedaży dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

3. Sprzedawany towar w zależności od aukcji jest: 

  • fabrycznie nowy i jest objęty gwarancją producenta,

  • jest towarem powystawowym mogącym nosić minimalne ślady używania (ryski, wgniecenia itp.) wtedy jest zawarty szczegółowy opis w aukcji,

  • jest wykonany ręcznie i sprzedawany jako rękodzieło.

4.  Towar sprzedawany na naszych aukcja jest dostępny na magazynie i wysyłany w ciągu 24/48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie.

5. W celu usprawnienia finalizacji sprzedaży, prosimy o szczegółowe informacje dotyczące płatności i miesca wysyłki zakupioych towarów, pozwoli to na uniknięcie opóźnień w dostawie i nieporozumień oraz kontakt dostawcy z odbiorcą.

6. Istnieje możliwość odbioru zakupionego towaru osobiście po uprzednim kontakcie ze sprzedającym i staleniu czasu i miejsca odbioru.

7. Transport - towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej DPD lub KE-X, na każdej aukcji widoczna jest kwota o jaką należy powiększyć wartość zakupionego przedmiotu. Każdy sprzedany towar jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką do klienta.

8. Dopuszczalne formy płatności to :

  • przedpłata na konto bankowe,

  • pobranie, wpłata podczas odbioru od dostarczyciela,
  • brak możliwości płacenia gotówką podczas odbioru osobistego.

9. Na zapłatę za licytowany przedmiot czekamy do 7 dni potem wysyłamy przypomnienie, a po kolejnych 7 dniach występujemy o zwrot prowizji i transakcję kończymy odpowiednim komentarzem.   

10. Reklamacje zakupionego towaru:

  • reklamacja jest rozpatrywana tylko z dowodem zakupu - paragon (dotyczy tylko osób fizycznych),

  • reklamacji podlegają tylko towary kupione w opcji KUP TERAZ,

  • reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych w transporcie oraz braków towarów  w przesyłce rozpatrywane będą tylko na podstawie protokołu  reklamacyjnego spisanego w obecności dostarczyciela,

  • kupujący na własny koszt dostarcza przesyłkę do sprzedawcy, sprzedawca odsyła kupującemu reklamowany produkt na swój koszt

11. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o Ochronie Praw Konsumentów (DZ. U. nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), klient który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w formie pisemnej, w terminie do 10 dni od zawarcia umowy kupna - sprzedaży. Towar powinien wrócić do sprzedającego w takim stanie w jakim został zakupiony, nieużywany, w pełni sprawny technicznie w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu i wszystkim dodatkami jakie były w zestawie. Zwrot należności realizowany jest tylko na konto bankowe Kupującego, kwota pomniejszana jest o koszty wysyłki oraz prowizję pobraną przez serwis Allegro.

12. Nie odbieramy zwrotów za pobraniem.

13. Zdjęcia i tekst zawarty na aukcji są naszego autorstwa i zgodnie z ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Własności Intelektualnej ich powielanie czy kopiowanie jest niezgodne z prawem ponieważ nie wyrażamy zgody na robienie odpisów fragmentów lub całości tekstu lub kopii zdjęć. (Dz. U. 1994 Nr 24 poz. 83 / Dz. U. 1994 Nr 43 poz. 170)

14. Komentarz do transakcji jako sprzedający wystawiamy zawsze jako drudzy, jako kupujący pierwsi.

15. Koszt przesyłki obejmuje: koszt opakowania, opłatę za wysyłkę, koszt robocizny, czas przygotowania przesyłki, transport przesyłki do miejsca wysyłki.

 

Zapraszamy do udziału w naszych aukcjach, życzymy udanych zakupów oraz zadowolenia z nich i zapraszamy ponownie

                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                  zespół sklepu

                                                                                                                                                                                                                                                   


Strona wygenerowana 2018-05-24 18:25:08, 213