Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-03-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjitekst alternatywny Zobacz stronę O MnieZnajdź coś dla Siebie na Naszych aukcjachNapisz do Nas
 

Serdecznie Witamy!

Nasz serwis przygotowany został z myślą o klientach którzy dużo kupują, a z racji tego chcą kupowac dobrze i tanio!- U Nas to możliwe!
Szukasz dowodu? - zapraszamy na aukcje.

Nasza firma istnieje na rynku od ponad dwóch lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie klientów w Naszym regionie, a teraz wykorzystujemy Nasze doświadczenie aby zadowolić każdego Naszego wirtualnego klienta.

Na Naszych aukcjach oferujemy asortyment wyłącznie POLSKICH FIRM.
Macie Państwo okazję wybierać z szerokiego asortymentu takich producentów jak (aby przejść do ofery kliknij na logo):


Dołożymy wszelkich starań, aby transakcje z Nami, zostały pozytywnie zapamiętane przez Państwa, oraz mamy nadzięję że będziecie Państwo do Nas wracać:) 
 


Masz pytanie ?

Telefon 796 400 006
Dostępny w godzinach 10-18

e-MAIL:
[email protected]

Zapraszamy!

 
 
 


Kilka słow o zasadach:
  1. Aukcje to nie zabawa, jeśli chcesz coś kupić - śmiało, jeśli się wachasz, zastanów się - poczekamy:)

  2. Po licytacji współprace ułatwi Nam potwierdzenie mailowe z opisem np. kolorów, rozmiarów i przede wszystkim wybór formy przesyłki.

  3. W chwili zakupu, na Twoją skrzynkę wedruje mail z numerem konta. Do kwoty zakupu, jeśli w aukcji nie jest napisane inaczej, dolicza się kwotę należną za wybraną przesyłkę.

  4. Komentarz jako kupujący wystawiasz pierwszy, my jako sprzedający chwilę później:)Zapraszamy:)Koszty wysyłki podane są na każdej z aukcji i dotyczą danego przedmiotu, jeżeli koszty podane w aukcji różnią się od ogólnych przedstawionych niżej, spowodowane jest to gabarytem lub wagą przedmiotu.

UWAGA !!!

ZAKUPY POWYŻEJ 200zł PROPONUJEMY UBEZPIECZAĆ LUB WYBIERAĆ PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ (domyślnie ubezpieczona do 100zł), POZWOLI TO W RAZIE ZAGINIĘCIA PACZKI OTRZYMAĆ ZWROT CAŁEJ ZAPŁACONEJ KWOTY!

Za ewentualne zaginięcie paczki o wartości powyżej kwoty 200zł, których klient nie życzy sobie ubezpieczać, nie ponosimy odpowiedzialności.
Po zakupie prosimy również w celu przyspieszenia realizacji zamówienia o potwierdzenie zakupu i wyboru formy przesyłki.

Zapraszamy!
 

Strona wygenerowana 2018-05-25 01:59:47, 213