Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-05-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Fotoamigo - bezposredni importer akcesoriów fotograficznych

 

   

Fotoamigo  - sklep internetowy oraz stacjonarny

z akcesoriami fotograficznymi 

 

Witaj Szanowny Świstakowiczu!

Na Świstaku specjalizujemy się w filtrach i akcesoriach typu Cokin P - wprowadziliśmy je na Allegro jako pierwsi w tak szerokim zakresie. Kilka tysięcy sprzedanych filtrów, uchwytów i adapterów to wynik który zobowiązuje. U nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę czy odpowiedź na pytanie odnośnie tego systemu - znamy się na tym co sprzedajemy, nie jesteśmy przypadkowymi sprzedawcami 'z łapanki'.

 

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować:

- mailowo - [email protected]
- telefonicznie 071 343 89 56  (od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00)
osobiście w naszym sklepie we Wrocławiu, przy ul. Dąbrowskiego 42 1p. pok.8 (dokładną mapkę dojazdu znajdziesz na samym dole tej strony). Zapraszamy - nie trzeba się wcześniej zapowiadać czy umawiać, jesteśmy do Państwa dyspozycji w wyżej wymienionych godzinach.


Wszystkie towary jakie są wystawione w danym momencie, mamy dostępne od ręki - w odróżnieniu od wielu innych sprzedawców nigdy nie oferujemy towaru, którego fizycznie nie mamy w magazynie. Każdy wystawiony przedmiot można odebrać osobiście bez dodatkowych kosztów i zbędnej zwłoki w naszym sklepie.

 

W naszej ofercie znajdziesz najszerszy  w Polsce wybór filtrów i akcesoriów systemu Cokin P - zarówno oryginalne produkty francuskiej firmy Cokin, jak i zamienniki w pełni zgodne z wymiarami systemu Cokin P (producenci marek: brytyjski Hitech oraz chińskie TianYa). O ich bardzo wysokiej jakości świadczy fakt, że na kilka tysięcy sprzedanych filtrów w ciągu ostatnich kilku lat reklamacje możemy policzyć na palcach jednej ręki.

 

Na naszych aukcjach znajdziesz również: 

- dyfuzory do lamp błyskowych w bardzo szerokim zakresie rodzajów i zastosowań
- piloty i wężyki spustowe

- akumulatory do większości lustrzanek cyfrowych dostępnych na rynku

-blendy fotograficzne

-filtry UV, polaryzacyjne oraz Infrared (IR)

- akcesoria do fotografii studyjnej

- wyzwalacze lamp błyskowych

 

Dlaczego jeszcze warto zaufać właśnie nam?


Od ośmiu lat jesteśmy obecni na Allegro - jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy komentarza negatywnego z naszej winy. Jesteśmy pod tym względem absolutnym wyjątkiem wśród największych sprzedawców. Nazwa Fotoamigo zobowiązuje nas by być przyjacielem każdego fotografa, bez względu na jego wiek i doświadczenie.


Dokonując zakupów na naszych aukcjach masz zawsze 100% pewności że towar jest nowy, legalnie sprowadzony na polski obszar celny i że zawsze otrzymasz dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT. Masz też ZAWSZE możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni bez względu na przyczynę.

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA. 
Zakupione przedmioty wysyłane są najczęściej tego samego dnia roboczego lub następnego po zaksięgowaniu wpłaty; przesyłki pobraniowe wysyłamy niezwłocznie po informacji od Klienta, że chce otrzymać przesyłkę za pobraniem. Możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego towaru w naszym biurze we Wrocławiu. W każdym przypadku istnieje możliwość osobistego obejrzenia towaru przed złożeniem zamówienia.

Przesyłki pocztowe i kurierskie wysyłamy bez zbędnej zwłoki, w każdy dzień roboczy. W odróżnieniu od wielu innych sprzedawców, nie robimy sztucznych opóźnień w wysyłce zamówień opłaconych poprzez 'Płacę z Allegro' - wysyłamy je tego samego dnia lub najdalej w pierwszym dniu roboczym po otrzymaniu maila potwierdzającego wpłatę.

Dzięki temu że mamy siedzibę w dużym mieście, a do tego 100m od dużej poczty przy Dworcu Głównym we Wrocławiu, nasze przesyłki nadajemy błyskawicznie - wielu z naszych Klientów twierdzi że nawet kurierem nie otrzymywali przesyłek szybciej! 90% naszych przesyłek jest u Klientów następnego dnia po nadaniu. Potwierdzają to nasze komentarze - 90% z nich zawiera słowa 'szybko' 'błyskawicznie' 'piorunem' 'chyżo' 'rączo' i inne o podobnym znaczeniu :-)

 

Orientacyjny czas doręczenia przesyłek:

 Poczta Polska przesyłka priorytetowa - 1-2 dni robocze

Poczta Polska przesyłka ekonomiczna - 3-5 dni roboczych

Kurier - następny dzień roboczy

 

PRZESYŁKI KURIERSKIE ZA KTÓRE WPŁATA DOTRZE DO GODZINY 14.30 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

PRZESYŁKI KURIERSKIE ZA POBRANIEM WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA, O ILE ZAMÓWIENIE DOTRZE DO NAS PRZED GODZINĄ 14.30 (MUSIMY MIEĆ CZAS NA WŁAŚCIWE ZAPAKOWANIE PRZESYŁKI).


WYSYŁKA KURIEREM W SUPER CENACH!!

15 zł - po wpłacie na konto (niezależnie ile przedmiotów kupiłeś)

17 zł -za pobraniem (płacisz kurierowi przy odbiorze paczki)


PRZESYŁKI POBRANIOWE ORAZ ZMIANA ADRESU DO WYSYŁKI:

Pamiętaj, aby zaraz po dokonaniu zakupu wypełnić formularz opcji dostawy, w którym określisz formę płatności oraz wybierzesz rodzaj przesyłki. Nie będziesz wtedy musiał dodatkowo pisać żadnych maili. 

 

Wszelkie maile oraz inne przesyłane wiadomości podpisz imieniem i nazwiskiem lub przynajmniej nickiem ze Świstaka.

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy przedmiot staramy się bardzo dokładnie opisać oraz opatrzyć prawdziwymi zdjęciami, najczęściej wykonanymi przez nas samych. Kupujesz, więc zawsze to, co widzisz na zdjęciu! Z naszej strony gwarantujemy rzetelność, uczciwość i szybkość działania. Zapewniamy stały kontakt mailowy [email protected] lub gg 1202735, możliwy jest też kontakt telefoniczny 071 343 89 56.  Osoby z Wrocławia lub okolic zapraszamy do nas w celu osobistego odbioru - ul. Dąbrowskiego 42 1p. lok.8.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN

 

 

 

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 
1.1. Aukcje ?fotoamigo? na platformie aukcyjnej Świstak obsługiwane są przez firmę Internet Brokers Marcin Przybylski, z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Dąbrowskiego 42, numer REGON 020105090, numer NIP 897-154-38-88, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego Wrocławia pod numerem 158709. Firma jest wpisana również do rejestru prowadzonego przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska pod numerem E0013590WZBW.

 

 

1.2. Sprzedający wystawia towary korzystając z platformy handlowej Świstak, której usługodawcą jest Świstak.pl sp. z o.o.

Regulamin Świstak.pl określa również reguły świadczenia usług drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy handlowej Świstak. Regulamin Świstak określa w szczególności: 

 

  • rodzaje i zakres usług świadczonych drogą elektroniczną,

  • warunki świadczenia usług drogą elektroniczną,
  • warunki zawierania i rozwiązywania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną,
  • tryb postępowania reklamacyjnego,
  • podanie których danych osobowych jest niezbędne do świadczenia przez Grupę Allegro usług drogą elektroniczną.

1.3. Transakcja, jej opis i cena towaru jest wiążąca z uwzględnieniem charakteru danej transakcji zgodnie z Regulaminem Allegro.

 

2. WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW 
2.1. Wszystkie ceny podawane na aukcjach 'ibrokers' są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. 
2.2. Firma Internet Brokers wystawia dokument sprzedaży w postaci paragonu z kasy fiskalnej lub faktury VAT. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT, w formularzu zamówienia należy wpisać dokładne dane konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT.
2.3. Wszystkie towary są fabrycznie nowe, nieużywane, w kompletnym opakowaniu producenta.

3. WYSYŁKA ZAMÓWIENIA 
Kupujący ma możliwość wyboru formy wysyłki. Wszystkie opcje wysyłki, dostawy, odbioru towaru i formy płatności są opisane w górnej części aukcji.


4. WARUNKI DOSTAWY ZAMÓWIEŃ 
4.1. Ostateczne zaakceptowanie zamówienia poprzez kliknięcie przycisku ?Kup Teraz? oznacza, że do 
Kupującego zostaje wysłany zamówiony towar, gdy na rachunek firmy Internet Brokers wpłyną odpowiednie środki lub Kupujący poinformuje sklep o chęci zapłaty przy odbiorze. W momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera, Kupujący otrzymuje wiadomość e-mail informującą o tym fakcie, danymi na temat numeru przesyłki oraz przewidywanym czasie dostarczenia.

4.5. W momencie odbioru przesyłki Kupujący ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika firmy doręczającej. Jeżeli przesyłka nie zawiera wskazanego w zamówieniu towaru, towar jest inny niż zamawiany, lub towar jest uszkodzony, Kupujący ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki. W takim przypadku prosimy niezwłocznie powiadomić Sprzedającego czyli firmę Internet Brokers telefonicznie kontaktując się z przedstawicielem sklepu pod numerem tel. 71 343 89 56.


5. MIEJSCE I SPOSÓB SKŁADANIA REKLAMACJI
5.1 Jeżeli otrzymany towar jest wadliwy, Kupujący może skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora) we wskazanych serwisach lub z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową.
5.2. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową 
Kupujący przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie. Uprawnienie to przysługuje w ciągu 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru, pod warunkiem zawiadomienia Sklepu o niezgodności w ciągu 2 (dwóch) miesięcy od jej wykrycia.
W takim przypadku prosimy Kupującego o odesłanie towaru na adres Sklepu podany na paragonie lub fakturze.

5.3. Reklamacje z tytułu niezgodności Towaru z umową:

  Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego wobec Kupującego będącego jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.) z tytułu niezgodności produktu z umową są określone ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

  Sprzedający ustosunkuje się do żądania Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Kupującego adres lub w inny podany przez Kupującego sposób. W przypadku Towarów objętych również gwarancją Sprzedający informuje, iż gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.


6. ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW 
6.1 Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' 
Kupujący będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.Oświadczenie nie musi mieć żadnej szczególnej formy, ale dla ułatwienia wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy można pobrać ze strony www.fotoamigo.pl/oswiadczenie.pdf. Oświadczenie można wysłać na następujący adres Sprzedającego: Internet Brokers Marcin Przybylski ul. Dąbrowskiego 42 50-447 Wrocław.

6.2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, prosimy Kupującego o odesłanie należycie zapakowanego produktu w terminie 10 dni od dnia jego otrzymania na adres sklepu podany na paragonie lub fakturze oraz dołączyć do odsyłanego produktu oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
6.3. Zwrot pieniędzy przez firmę Internet Brokers nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu odesłanego towaru, poprzez wykonanie przelewu na wskazane przez 
Kupującego konto lub przekazem pocztowym jeśli tak zażyczy sobie Zamawiający.

6.4. Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt. 10 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) przepisów o umowach zawieranych na odległość, w tym prawa odstąpienia od umowy, nie stosuje się do umów sprzedaży z licytacji.7. ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY
Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. nr 180, poz. 1495)
, Kupujący sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Klienci aukcji 'ibrokers' chcący skorzystać z tej możliwości, proszeni są o odsyłanie zużytego sprzętu na adres: Internet Brokers M.Przybylski, ul. Dąbrowskiego 42, 50-447 Wrocław


8. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH 
8.1. Wypełnienie formularza z danymi Kupującego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe 
Kupującego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia w tym wysyłki oraz wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Wyjątek stanowi przekazanie danych Kupującego do wybranego przez Kupującego przewoźnika doręczającego przesyłkę. 
8.2 Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail:[email protected] lub prośby tradycyjną pocztą na adres sklepu. Firma Internet Brokers Marcin Przybylski zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ?O ochronie danych osobowych?.


W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy polskiego prawa. 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Dane naszej firmy oraz siedziba sklepu stacjonarnego:

Internet Brokers M.Przybylski

ul. Dąbrowskiego 42 - 1p. lok. 8

(dawny budynek Urzędu Skarbowego Wrocław Stare Miasto)


50-447 Wrocław

Mapa jak do nas dotrzeć: www.fotoamigo.pl/mapa.jpg


NIP UE: PL8971543888

 REGON: 020105090

Wpis do ewidencji działalności gosp. UM Wrocławia, nr 158709

Numer konta (mBank): 88 1140 2004 0000 3202 4870 6002

Dane konta otrzymasz również w automatycznym mailu od Świstaka po dokonaniu zakupu.

W razie dodatkowych pytań chętnie odpowiemy:

  • telefonicznie pod numerem 071 343 89 56 (od poniedziałku do piątku w godz. 10-17)
  • mailowo ? [email protected]
  • GG: 1202735 - można pytać zawsze, o każdej porze dnia i nocy (najwyżej odpowiemy z pewnym opóźnieniem, ale odpowiemy na pewno),
  • Skype: fotoamigo
  • lub osobiście - Dąbrowskiego 42 budynek A, 1p. lok.8 we Wrocławiu (od poniedziałku do piątku w godz. 10-17) - nad Bankiem Pekao SA, wejście jak do Banku i potem schodami na pierwsze piętro (ale jeśli zdecydujesz się wjechać windą, wciśnij dwójkę!). U nas nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapowiadać wizyty, wystarczy przyjść :-)

Strona wygenerowana 2018-05-22 03:02:10, 213