Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-05-01, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witaj na stronie o FocusLine!


 Wlascielem sklepu  FocusLine jest:
 G.A.C Sp z o.o.
 ul. Kazachska 3/79
 02-999 Warszawa 
 NIP 9512355509

FocusLine to sklep internetowy działający w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Doświadczenie naszego zespołu sięga lat dziewięćdziesiątych, dzięki czemu możemy oferować Państwu sprzęt i usługi na najwyższym poziomie. Cele jakie sobie postawiliśmy na początku naszej drogi, to profesjonalne świadczenie usług w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa z zachowaniem elastyczności w stosunku do klienta. Stała współpraca z wieloma biurami architektonicznymi, firmami budowlanymi oraz podwykonawcami jak również stale powiększająca sie grupa naszych klientów indywidualnych utwierdza nas w przekonaniu, ze podążamy we właściwym kierunku.  

Oferując systemy klimatyzacyjne czołowych światowych producentów jesteśmy przekonani, ze przekazujemy Państwu produkty nie tylko sprawdzone ale i najlepsze w swojej klasie. Dokładamy wszelkich starań, aby naszym profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru i montażu urządzeń klimatyzacyjnych pomóc Państwu czuć sie komfortowo wszędzie tam gdzie pracują zakupione u nas urządzenia.  

W naszej ofercie znajcie Państwo urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne takich marek jak: 

Samsung
Daikin
Blaupunkt
LG
AirWell
Midea
McQuay
Fujitsu
Toshiba
Mitsubishi 

 

1. Warunki odstąpienia od umowy 

 

1.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje ? na podstawie przepisów prawa ? prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni i wysyłając je na adres  G.A.C. Sp. z o.o.   podany w niniejszym Regulaminie. 

1.2. Termin 10-dniowy liczy sie od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. 

1.3. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku

 a.) rozpoczęcia ? za zgoda konsumenta ? świadczenia usług przez  G.A.C. Sp. z o.o. , przed upływem terminu 10 dni od zawarcia umowy;

 b.) towarów (usług) wykraczających poza standardowa ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;

 c.) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu

 

1.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawarta. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niz. w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: 

G.A.C. Sp. z o.o. 

ul. kazachska 3/79 

02-999 Warszawa 

 

2. Reklamacje dotyczące Towarów
 
 

2.1.  G.A.C. Sp. z o.o. jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umowa sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. 

2.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres [email protected]  G.A.C. Sp. z o.o.   zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. 

2.3.  G.A.C. Sp. z o.o.   nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient moze zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, który wykonałmontaż urządzenia i którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. 

 

3. Koszty wysylki 


3.1. Podany na aukcji koszt wysyłki jest całkowitym kosztem zwiazanym z przesłaniem zakupionego towaru do klienta.
3.2. Możliwosc odbioru osobistego zakupionego towaru istnieje jedynie po wczesniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym ze sklepem FocusLine.     

 

4. Dostawa

 

4.1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa sie pod adres wskazany przez Klienta w trakcie skladania Zamówienia.

4.2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierska. 

4.3. Termin realizacji dostawy wynosi od 3 do 14 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

4.4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za posrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie glównej serwisu www.focusline.pl oraz pobrac go i sporzadzic jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostepnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowien Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

 

 

5. Ceny i metody platnosci

 

5.1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie skladniki, w tym podatek VAT (23%i), cła oraz wszelkie inne składniki

5.2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

a.) przelewem na numer konta bankowego wskazanego w aukcji,

b.) płatnością w systemie Allegro 

 

 

Za zakupiony towar o dowolnej wartości można zapłacić przelewem na nasze konto lub przy odbiorze przesylki:
Alior Bank
26 2490 0005 0000 4520 6944 3888Zapraszamy do kontaktu i zakupów. 
Pozdrawiamy
Zaspól FocusLine

 
 
 

Strona wygenerowana 2018-04-23 02:15:28, 213