(Rejestracja: 2011-03-30, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Regulamin obowiązuje od dnia 01.08.2010r. 

Aukcje internetowe są prowadzone przez firmę e-sale Mateusz Kosowski z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 78c/1 05-600 Grójec, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec pod numerem 7155,  Nip: 797-188-51-92 Regon: 142501746. 

Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży i zakupu towarów na aukcjach internetowych wystawionych przez firmę e-sale . Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień Regulaminu.

 1. Prowadzimy sprzedaż towarów na terenie Polski.
 2. Towary znajdujące się w ofercie są nowe i nieużywane.
 3. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu. Zamówienia przekazywane są do realizacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
 4. W wyjątkowych sytuacjach np. urlop, choroba, sytuacje losowe, ekstremalne warunki pogodowe zastrzegamy sobie możliwość zrealizowania zamówień z niewielkim opóźnieniem.
 5. Ceny produktów oferowanych w sklepie są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 6. Cena towaru jest wiążąca w chwili składania zamówienia przez Kupującego.
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za zamówienia składane w  imieniu Klienta przez osoby trzecie.
 8. Sposób zapłaty wybiera klient. Zapłata za kupiony towar  może odbyć się na kilka sposobów: poprzez płatności internetowe obsługiwane przez płacę z allegro lub standardowo poprzez zwykły przelew bankowy na konto:

     63 2130 0004 2001 0528 4054 0001 

   Dane do przelewu:

      e-sale Mateusz Kosowski, ul. Piłsudskiego 78c/1, 05-600 Grójec

 1. Wpłata powinna być dokonana na odpowiednie konto bankowe w ciągu 4 dni od daty złożenia zamówienia, po upływie tego terminu zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia, wpłacając na konto należy podać w tytule przelewu numer zamówienia
 2. W zależności od aukcji towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej poprzez jedną z dostępnych usług: list polecony, priorytetowy list polecony,  paczka pocztowa.
 3. Zmiany zamówienia mogą być dokonywane przed jego potwierdzeniem z obsługą sprzedaży.
 4. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty za kupiony przedmiot.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku podania niekompletnych danych, błędnego wypełnienia formularza zamówienia lub jeśli zachodzi podejrzenie podania fałszywych informacji lub w przypadku braku kontaktu z Klientem w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.
 6. Dowodem sprzedaży jest Rachunek. Dokonując zakupów na naszych aukcjach Klient wyraża zgodę na wystawienie Rachunku bez jego podpisu.
 7. Przesyłki standardowe są nadawane w ciągu od 2 do 7 dni roboczych od czasu zaksięgowania wpłaty na koncie. (Zazwyczaj wysyłane są w ciągu 3-4 dni.) Podkreślamy, że przesyłki niestandardowe i zlecenia mogące wydłużyć proces realizacji zlecenia (np. zlecenia na indywidualne zamówienie) wysyłane są do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez firmy przewozowe.
 9. Klientowi przysługuje prawo do zwrotu towaru bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni od daty doręczenia towaru, o ile towar nie nosi śladów użytkowania, nie został uszkodzony oraz nie została z niego usunięta metka oraz inne elementy, które posiadał w momencie sprzedaży. Będziemy wdzięczni za podanie powodu zwrotu.
 10. Zwracany towar należy odesłać na własny koszt wraz z dowodem zakupu na adres: Mateusz Kosowski ul. Warszawska 86  05-090 Raszyn-Jaworowa.
 11. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.
 12. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od daty dostarczenia kompletnej przesyłki.
 13. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji towar zostanie odesłany na koszt Klienta.
 14. Koszty przesyłek związanych ze zwrotem lub wymianą towarów z winy Sprzedawcy pokrywa Sprzedawca.
 15. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 16. Dane osobowe podane podczas składania zamówienia służą jedynie w celu zrealizowania zlecenia i nie będą udostępniane osobom trzecim.
 17. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej wierności kolorów produktów przedstawionych na zdjęciach.  Powodem jest fakt, że wyświetlanie barw jest zależne od rozdzielczości oraz ustawień monitorów.
 18. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu, cen produktów oraz zasad sprzedaży.
 19. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Strona wygenerowana 2018-06-20 19:43:24, 213