(Rejestracja: 2011-08-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Jesteśmy Polską firmą którą tworzą osoby z wieloletnim stażem w branży handlowej i odzieżowej.
Nasza pasja oraz doświadczenie pozwala nam tworzyć sklep który może pomóc rodzicom w zorganizowaniu tzw. Wyprawki.
Pomóc i doradzić podstawowe i niezbędne rzeczy, ubranka, zabawki i kosmetyki potrzebne przed i po narodzinach dziecka.
Nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz staranne dobranie poszczególnych producentów.

Zapraszamy na nasze aukcje

 

logo

 

Postanowienia ogólne.

 1. Regulamin określa zasady sprzedaży towarów oferowanych przez sklep internetowy Nasza Pszczółka
 2. Sklep internetowy Nasza Pszczółka, prowadzony jest przez firmę Nasza Pszczółka Marcin Kuśmierski, wpisaną do Ewidencja Działalności Gospodarczej pod numerem 14305 w Zawierciu.
 3. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie zawartej na odległość pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym nasza pszczółka, zwanym Sprzedającym.
 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym Nasza Pszczółka są podane w złotych polskich i zawierają podatek, są cenami brutto. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.
 5. Sklep Nasza Pszczółka zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu lub wprowadzania w nich zmian.
  Sklep Nasza Pszczółka prowadzi sprzedaż jedynie na terenie Polski.

Zamówienia

 1. Zamówienia w sklepie internetowym Nasza Pszczółka można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
 2. Zamówienia składane w dni robocze po godzinie 17.00, w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 3. Koniecznym warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia.
 4. Sklep internetowy Nasza Pszczółka zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetlaniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów.
 5. W przypadku podania błędnych, niekompletnych lub budzących wątpliwości autentycznych danych, Sprzedający spróbuje skontaktować się z Klientem. Jeżeli kontakt nie będzie możliwy, Sprzedający może anulować zamówienie.
 6. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez sklep Nasza Pszczółka.
 7. Przyjęcie zamówienia do realizacji zostanie potwierdzone drogą mailową.
 8. Do wyprzedaży oraz sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba towarów(lub ich rozmiarów), realizacja zamówienia następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary aż do wyczerpania zapasów.
 9. Czas realizacji zamówienia jest to czas potrzebny do rozpatrzenia zamówienia + ewentualny czas oczekiwania na wpłatę( jeżeli dotyczy- zależy od wybranej formy płatności)+ czas dostawy. Jeżeli zamówiony towar jest dostępny od ręki i Klient wybrał formę płatności przy odbiorze lub za pomocą serwisu Przelewy24, zamówienie będzie wysłane w przeciągu 1-3 dni roboczych.
 10. Sklep internetowy Nasza Pszczółka zastrzega sobie możliwość chwilowego braku rozmiaru danego modelu. W przypadku niedostępności towarów zawartych w zamówieniu, Sprzedający skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (wydłużenie czasu oczekiwania, częściowa realizacja, anulowanie zamówienia).
 11. Jeżeli klient wybrał formę płatności przelewem bezpośrednio na konto sklepu, zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu Nasza Pszczółka.
 12. Zamówienie zostanie automatycznie anulowane, jeżeli przy wyborze płatności bezpośrednio na konto sklepu, wpłata nie zostanie zaksięgowana na koncie sklepu w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez sklep nasza pszczółka.

Zwroty, wymiany, reklamacje.

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku,, O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny?, Klient ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży i zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym Nasza Pszczółka bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Zwrot towaru bez podania przyczyny jest możliwy, gdy towar NIE BYŁ UŻYWANY, nie został w żaden sposób uszkodzony i Klient posiada oryginał dowodu zakupu.
 3. Zwracany towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu razem z otrzymanym dowodem zakupu(paragon) oraz wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość( do pobrania na naszej stronie) na adres:
  NaszaPszczółka
  Piłsudskiego99/21
  42-400Zawiercie
 4. Ewentualny koszt dostawy uwzględniony na dowodzie zakupu oraz koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 5. Zwrotu, wymiany lub reklamacji można dokonać jedynie przez odesłanie towaru. Nie ma możliwości załatwienia w/w sprawy osobiście pod adresem:
 6. Jeżeli towar posiada jakiekolwiek ślady użytkowania lub jest zabrudzony, sklep zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia towaru.
 7. Opakowanie producenta jest również częścią zakupionego towaru, dlatego należy je zwrócić w nienaruszonym stanie.
 8. Zwrot płatności zostanie dokonany w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep towaru zgodnego z warunkami zwrotu.
 9. Sklep nasza pszczółka nie odbiera przesyłek wysłanych ,,za pobraniem?
 10. Towar zakupiony w sklepie internetowym Nasza Pszczółka podlega wymianie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu należy dokonać zwrotu zakupionego towaru wg. zasad dot. zwrotów i złożyć kolejne zamówienie.
 11. Wszystkie towary w sklepie nasza pszczółka są nowe.
 12. Zgodnie z Ustawą z dnia 27.07.2002r. Istnieje tylko jedno określenie reklamowanego towaru: niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową.
 13. Klient może zgłosić niezgodność towaru z umową w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.
 14. Podstawą reklamacji jest dowód zakupu.
 15. Klient pokrywa koszt przesyłki reklamowanego towaru, który należy wysłać na adres.
 16. Do reklamacji przyjmowany jest wyłącznie czysty towar, przesłany razem z dowodem zakupu i czytelnie wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym( od pobrania na stronie)
 17. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego towaru do sklepu nasza pszczółka.
 18. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte wynikające z przyczyn technologiczno-materiałowych w towarze, który nie został zużyty.
 19. Reklamacji nie podlega wygoda towaru, uszkodzenia wynikające ze złego dopasowania towaru, naturalne zużywanie się towaru, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowej konserwacji, czyszczenia, czy też prania.
 20. W przypadku uzasadnionej reklamacji, wadliwy towar zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, wolny od wad. Jeżeli wymiana będzie niemożliwa, na przykład z powodu wyczerpania danego asortymentu lub braku rozmiaru, sklep zwróci Klientowi odpowiednia kwotę lub zaoferuje inny, dostępny w sklepie towar do wyboru.

Postanowienia końcowe

 1. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym nasza pszczółka oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu. Regulamin ten jest częścią umowy kupna-sprzedaży zawieranej na odległość pomiędzy Klientem, a sklepem internetowym nasza pszczółka.
 2. Dokonując rejestracji w sklepie internetowym nasza pszczółka, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez sklep nasza pszczółka.
 3. Dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym nasza pszczółka są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(Dz.U.z 2002r nr 101poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone danie osobowe są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient sklepu Nasza Pszczółka ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych sklepu Nasza Pszczółka.
 4. Zdjęcia towarów oferowanych w sklepie Nasza Pszczółka mają charakter poglądowy. Odcienie kolorów towarów prezentowanych na zdjęciach mogą różnic się od tych w rzeczywistości, zależą one min. od ustawienia monitora(nasycenie kolorów i inne ustawienia).
 5. Sklep Nasza Pszczółka nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłek wysłanych na koszt sklepu.
 6. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy prawa.
 7. Sklep Nasza Pszczółka zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym zarejestrowanych Klientów. Wszelkie zmiany obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie sklepu Nasza Pszczółka.

LISTA RZECZY POTRZEBNYCH DLA MAMY I MALUSZKA

DLA MAMY DO SZPITALA:

 • Majtki jednorazowe --8 sztuk
 • Podpaski poporodowe BELLA MAMA --3 paczki
 • Płyn do higieny intymnej --1 sztuka
 • Wkładki laktacyjne ?-2 paczki
 • Podkład na łóżko mogą być BELLA BABY ?-3 sztuki
 • Silikonowe osłonki na piersi ?-2 sztuki

DLA DZIDZIUSIA:

UBRANKA:

 • Koszulek --3 sztuki
 • Kaftaniki --3 sztuki
 • Body --3 sztuki
 • Śpioszki/pajacyki --3 sztuki
 • Czapeczki --2 sztuki
 • Skarpetki , niedrapki na rączki --1 para
 • Półśpiochy --3 sztuki

PIELUSZKI I CHUSTECZKI

 • Pieluszki flanelowe --3 sztuki
 • Pieluszki tetrowe --10 sztuk
 • Chusteczki do pupy --2 paczki

KOCYKI I OKRYCIA PO KĄPIELI

 • Kocyk polarowy --1 sztuka
 • Kocyk cieplejszy np. z mikrofibry --1 sztuka
 • Okrycie kąpielowe --1 sztuka

DO HIGIENY NIEMOWLAKA:

 • Zestaw do pielęgnacji pępka :kompresy jałowe --5 sztuk
 • Krem ochronny --1 sztuka
 • Oliwka 300 ml --1sztuka
 • Mydełko BAMBINO --1 sztuka
 • Krem na odparzenia --1 sztuka
 • Odkłady do przewijania BELLA BABY --1 paczka
 • Nożyczki, pilniczek , cążki --1 sztuka
 • Szczotka do włosów z grzebykiem --1 sztuka
 • Myjka --1 sztuka
 • Gruszka do nosa --1 sztuka
 • Patyczki do uszu z ogranicznikiem --1 opakowanie
 • Płyn do kąpieli --1 sztuka

AKCESORIA

 • Butelka 120 ml --1 sztuka
 • Smoczek do butelki --2 sztuki
 • Szczotka do butelek i smoczków --1 sztuka
 • Smoczek uspokajający 0-3m --2 sztuki
 • Termoopakowanie na butelkę --1 sztuka
 • Termometr kąpielowy --1 sztuka
 • Pojemnik na smoczek --1 sztuka
 • Smoczek + termometr --1 sztuka

 

ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE GDZIE KAŻDA MAMA ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE I SWOJEGO MALUSZKA!!!!INFORMUJEMY ŻE W ZWIĄZKU Z WYPRZEDAŻĄ NASZEGO SKLEPU RZECZY WYSTAWIONE NA NASZEJ STRONIE SĄ W POJEDYŃCZYCH ILOŚCIACH.  PO ZAKUPIE PROSIMY O NAPISANIE EMAIL Z WYBRANYM KOLORE OTRZYMAJĄ PAŃSTWO ODPOWIEDZ CZY TAKA ILOŚĆ WYBRANEGO PRZEZ PAŃSTWA KOLORU PRZEDMIOTU  JEST NA MAGAZYNIE.

 

 

INFORMUJEMY ŻE JEST TO WYPRZEDAŻ I MOGĄ NASTĄPIĆ BRAKI W TOWARZE, JEŚLI TAK SIĘ STANIE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PAŃSTWU ZWRUCONE W CAŁOŚCI.


Strona wygenerowana 2018-06-23 12:39:23, 213