Jesteś tutaj › Profil użytkownika eta18pl › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2013-01-09, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
REGULAMIN

 

OBOWIĄZUJĄCY WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ W MOICH AUKCJACH:

 

1. Po wylicytowaniu i otrzymaniu e-maila od Allegro o zakupie, proszę go przeczytać a następnie niezwłocznie proszę o kontakt e-mailowy stosując się do zaleceń, które otrzymałaś / eś w e-mailu od Allegro o zakupionym przedmiocie (przewijając e-maila znajdziesz na dole stosowną instrukcję postępowania).

 

2. Cała korespondencja prowadzona w sprawie finalizacji musi obowiązkowo pochodzić z tego adresu e-mail, który jest podany w Twoich danych Allegro! Korespondencja z innych adresów e-mail, nawet podobnych nie jest brana pod uwagę!

 

3. Każdy Twój e-mail do nas powinien zawierać: Twój login Allegro, numer aukcji, w której brałeś udział (lub jej nazwę), w sprawach finansowych powinien zawierać sposób zapłaty - w przypadku wpłaty na konto takie informacje jak: na które konto (Ing/PKO Inteligo), z jaką datą oraz tytułem wpłaty.

 

4. Wszystkie odbiory osobiste proszę ustalać najpierw telefonicznie (jeśli na aukcji jest dostępny odbiór osobisty) - ze względu na wysyłkowy charakter sprzedaży nie zawsze jesteśmy dostępni.


5. Jeżeli kupujący chce aby paczka dotarła na inny adres proszę o kontakt telefoniczny / e-mail z informacją inaczej wszystkie paczki zostaną wysłane na dane z konta allegro.

(W wiadomości powinny być zawarte dane o nr aukcji , nick z allegro ,nr kontaktowy oraz nowy adres do wysyłki).

6. Jeżeli kupujący nie odbierze przesyłki lub nie dostosuje się do punktu nr.5 jest zobowiązany do pokrycia wszelkich kosztów z powrotem paczki oraz nadaniem jej jeszcze raz.


7. Nie jesteś pewien co do zakupu - nie licytuj! Jeśli w danej aukcji nie odpowiadają Ci stawki za transport nie bierz w niej udziału - nie chcemy sytuacji, gdzie Kupujący najpierw akceptuje stawki za przesyłkę biorąc udział w aukcji, gdzie koszty są podane, a później po kilku dniach ma do nas pretensje o te stawki.Często na naszych aukcjach są 2 różne stawki za przesyłkę priorytetową ubezpieczoną - w przypadku niższej stawki, odszkodowanie za zaginięcie wypłaca Poczta, w przypadku drugiej bez względu na przebieg reklamacji od razu ponownie wysyłamy towar.

8. UWAGA! KOMENTARZE wystawiam jako pierwszy gdy ja kupuję, jeśli Ty kupiłeś coś ode mnie i jesteś zadowolony z transakcji wystaw komentarz.

 
Dlaczego warto u mnie kupować?

- po wylicytowaniu i określeniu jaką formę zapłaty wybierasz towar dotrze do Ciebie w ciągu 72 godzin! (dni robocze - tylko z opcją priorytet!))

- otrzymujesz pełne wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemów.


Dane kontaktowe:

E-mail: [email protected]

Telefon: 665037578

Jeżeli nie akceptujesz regulaminu proszę o nie branie udziału w moich aukcjach.
 


Strona wygenerowana 2018-05-23 17:42:09, 213