(Rejestracja: 2012-11-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
 

Witamy serdecznie na naszych aukcjach.


Jesteśmy legalnie działającą firmą i specjalizujemy się w sprzedaży produktów dla niemowląt, dzieci w wieku do 5 lat oraz karmiących matek. Naszą inspiracją jest rozwój maleństwa a pamiętając o tym, że każde dziecko jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju pomagamy rodzicom dostarczając różnorodnych akcesoriów do ich pielęgnacji. Naszym atutem są najlepsze ceny na rynku oraz interesujące promocje a naszym celem satysfakcja klienta. Oferujemy wyselekcjonowane oryginalne wyroby znanych i wysoko cenionych na rynku marek polskich i zagranicznych producentów. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty.


W opisach do aukcji staramy się przedstawić produkt wyczerpująco, starannie opisujemy go zapewniając Państwu dokładną jego prezentację. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących aukcji, proszę napisać do nas, chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji.


Wiemy jak ważne jest dopasowanie produktu do państwa oczekiwań dlatego też istnieje możliwość zwrotu bądź wymiany wszystkich zakupionych u nas produktów.


Sposób zapłaty i formy płatności:


  • Do ceny produktów należy doliczyć koszt wysyłki, który zawsze podany jest w opisie aukcji.
  • Do wyboru są następujące opcje płatności: Pay U, wpłata na konto lub za pobraniem.
  • W opcji wpłata na konto prosimy w tytule przelewu podać nazwę użytkownika z allegro oraz numer aukcji.
  • do przelewu otrzymają Państwo automatycznie po zakupie na swoją skrzynkę e-mail.

Wysyłka towaru:


  • Kupując produkty na kilku naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz (wszystko w jednej paczce) koszt przesyłki wyliczamy na podstawie wagi.
  • Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera.
  • Wszelkie przesyłki są nieubezpieczone i nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Na prośbę kupującego możemy je ubezpieczyć za dodatkową dopłatą.
  • Po otrzymaniu przesyłki, należy sprawdzić jej stan czy nie nosi śladów uszkodzeń w transporcie. Jeśli uszkodzenia takie będą miały miejsce należy rozpakować ją w obecności kuriera i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych produktu, powstałych w czasie transportu sporządzić protokół podpisany przez Nabywcę i Kuriera

Zwroty:


Kupujący może dokonać zwrotu zakupionego na naszych aukcjach towaru w stanie nienaruszonym w terminie 10 dni od daty dostarczenia (Dz.U.nr 2 poz.271 z 2000r.). Koszty przesyłki zwracanego towaru w tym przypadku ponosi Kupujący. Produkt nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania, musi być kompletny (wraz z gratisami). Zwrotu należy dokonać na adres firmy . O fakcie zwrotu należy wcześniej poinformować firmę, nie przyjmujemy zwrotów i reklamacji za pobraniem. Kupujący jest zobowiązany zabezpieczyć produkt w sposób właściwy, uniemożliwiający uszkodzenie podczas transportu. Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.

 

 

e-maluszek.com.pl sp. z o.o.

ul.Świętojańska 81/3

81-389 Gdynia

Konto bankowe Bz WBK SA:  07 1090 1102 0000 0001 1857 5202

Skontaktuj się z nami - wystukaj numer lub wyślij e- maila

 tel.:788 885 99 e-mail: [email protected]


 

Strona wygenerowana 2018-05-22 10:49:59, 213