Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


eMaluch

Zakupy

Przed zalicytowaniem prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem aukcji i stroną "O mnie". Jeżeli mają państwo pytania dotyczące sprzedawanego przedmiotu proszę skorzystać z opcji "zadaj pytanie sprzedającemu" lub proszę o kontakt telefoniczny. Na wszystkie pytania odpowiadamy w przeciągu 24h. Po zakończeniu aukcji otrzymacie Państwo email od Allegro zawierający numer konta i wszystkie dane potrzebne do wpłaty. Do każdego zakupu dołączony jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

Wpłata

Wpłacając pieniądze na nasze konto w tytule przelewu należy wpisać swój NICK, NUMER AUKCJI. Prosimy o poprawne tytułowanie wpłat. Na wpłatę po zakupie czekamy do 7dni roboczych, jeśli istnieje powód opóźnienia wpłaty proszę o informację na email.

Wysyłka

Po zakupie proszę o email, który będzie zawierał informacje dotyczące wysyłki (do wyboru dwie opcje: wpłata na konto, płatność przy odbiorze). Towar wysyłamy na adres z allegro. Jeśli chcą Państwo otrzymać przesyłkę na inny adres proszę nas o tym poinformować oraz w tytule przelewu proszę napisać INNY ADRES.

Towar zazwyczaj wysyłamy w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty na koncie lub informacji o wyborze płatności przy odbiorze. W ekstremalnych przypadkach do 7ciu dni roboczych.

Koszt transportu i wysyłki

Jeśli na aukcji nie zaznaczono inaczej to jest on następujący:

  • Poczta Polska (do 1 kg)
    • Paczka priorytetowa: 14zł
  • KURIER (bez względu na ilość)
    • Przesyłka kurierska 18zł
    • Przesyłka kurierska za pobraniem 24zł

Zwrot

Zwrot towaru możliwy jest w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Koszty przesyłki pokrywa kupujący. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Do paczki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu, który wysyłamy na email po uprzednim kontakcie. Zwrot pieniędzy nastąpi do 7 dni roboczych od otrzymania towaru.

Uwaga! W przypadku zwrotu towaru przez Klientów korzystających z przywileju wysyłki gratis, Klient otrzymuje kwotę równą wartości zakupu pomniejszoną o koszty wysyłki (20zł).


Strona wygenerowana 2017-06-29 09:22:12, 213