(Rejestracja: 2011-04-25, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAM CIĘ NA STRONIE O MNIE!!!


MAM NADZIEJĘ ŻE TOWAR ZAKUPIONY U MNIE SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA.

DO SPRZEDAŻY PRZEZ INTERNET PODCHODZĘ BARDZO POWAŻNIE.

JESTEM LEGALNIE DZIAŁAJĄCA FIRMĄ, PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

SPRZEDAŻ INTERNETOWA POD NAZWĄ: F.H.U. ?MAT?.

SIEDZIBA: WYSPIAŃSKIEGO 10, 64-761 KRZYŻ WLKP.

WPIS DO EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ NR

WYDANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA I GMINY KRZYŻ WIELKOPOLSKI.

NIP: 763-205-66-42

REGON: 301699330


NUMER KONTA DO WPŁAT - PL 50 1020 5558 1111 1723 9610 0017


SPRZEDAJĘ FIRMOWĄ ODZIEŻ GŁÓWNIE MARC ECKO (ODZIEŻ WYSTĘPUJE TAKŻE POD NAZWAMI SERII: ZOO YORK I G-UNIT) NIEOSIĄGALNĄ W POLSCE W SKLEPACH STACJONARNYCH.

ODZIEŻ JEST NOWA, ZAWSZE RENOMOWANYCH ZACHODNICH MAREK, BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI!

ODZIEŻ ZOSTAŁA SPROWADZONA PRZEZE MNIE Z NIEMIEC. JEST TO TOWAR WYSOKOGATUNKOWY DOBREJ JAKOŚCI I MARKI.

NIE SPRZEDAJĘ PODRÓBEK! KUPUJĄC U MNIE, MASZ GWARANCJĘ ORYGINALNOŚCI TOWARU.


DOKŁADAM WSZELKICH STARAŃ ABY ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAŁY SZCZEGÓŁOWO ODZIEŻ.WYMIARY ZAWSZE OPISUJĘ W AUKCJI.

JEŚLI JEDNAK ZDARZY SIĘ, ŻE COŚ UMKNIE MOJEJ UWADZE TO TYLKO Z NIEDOPATRZENIA - JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM, WIĘC ZAWSZE MOŻESZ NAPISAĆ, A WSPÓLNIE DOJDZIEMY DO POROZUMIENIA BEZ NIEPOTRZEBNYCH NIESNASEK .


JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA ODNOŚNIE ZAKUPIONEGO TOWARU PISZ NA MAILA Z ZAKŁADKI'ZADAJ PYTANIE SPRZEDAJĄCEMU' LUB ZADZWOŃ POD NUMER TELEFONU 530689989 LUB 883481443.

NA ŻYCZENIE WYSTAWIAM RACHUNEK.

NA PIENIĄDZE CZEKAM 7 DNI, W RAZIE OPÓŹNIENIA PROSZĘ MNIE POWIADOMIĆ. JESTEM WYROZUMIAŁĄ OSOBĄ, JEŚLI POTRZEBUJESZ WIĘCEJ CZASU NA WPŁATĘ POWIADOM MNIE O TYM.

JEŚLI NIE OTRZYMAM WPŁATY W CIĄGU 7 DNI, WYSYŁAM UPOMNIENIE ORAZ ZWRACAM SIĘ O ZWROT PROWIZJI, PO CZYM BEZWZGLĘDNIE WYSTAWIAM NEGATYWA. NIE DZIAŁAJĄ NA MNIE KOMENTARZE TYPU NEGATYW ZA NEGATYW, ŚWIADCZĄ ONE JEDYNIE O MŚCIWOŚCI.

PACZKI STARAM SIĘ WYSŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, ALE DAJĘ SOBIE NA TO 2-3 DNI. W PRZYPADKU ODNOTOWANIA WPŁATY W PIĄTEK PO POŁUDNIU, PRZESYŁKA ZOSTANIE NADANA DOPIERO W PONIEDZIAŁEK.

NIE WYSYŁAM RÓWNIEŻ TOWARU ZANIM NIE OTRZYMAM PRZELEWU POMIMO ŻE MNIE BĘDZIESZ ZAPEWNIAŁ O WPŁACIE.

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ ŚMIAŁO PISAĆ:) NA MAILA LUB DZWONIĆ.


W PRZYPADKU WIĘKSZYCH ZAKUPÓW (PRZESYŁKI ŁĄCZONEJ) MOŻNA ZBIERAĆ RZECZY W CIĄGU 7 DNI OD ZAKOŃCZENIA PIERWSZEJ AUKCJI. MAKSYMALNA ILOŚĆ NIEZAPŁACONYCH RZECZY TO 5 SZTUK. PO ZAKUPIE 5 SZTUK ZAKUPY MUSZĄ ZOSTAĆ UREGULOWANE PŁATNOŚCIĄ, JEŻELI NIE OTRZYMAM WPŁATY DALSZY UDZIAŁ W AUKCJACH ZOSTANIE WSTRZYMANY A KUPUJĄCY ZABLOKOWANY DO CHWILI UREGULOWANIA WPŁATY ZA DOTYCHCZASOWE ZAKUPY. W TAKIM PRZYPADKU PROSZĘ O POINFORMOWANIA MNIE O ZAMIARZE DALSZEJ LICYTACJI.

PRZESYŁKI WYSYŁAM NA ADRES UŻYTKOWNIKA PODANY NA ŚWISTAKU.

JEŚLI CHCESZ ABY PRZESYŁKA TRAFIŁA NA INNY ADRES, WYŚLIJ FORMULARZ OPCJI DOSTAWY I POD SPODEM POD DANYMI NAPISZ, GDZIE PRZESYŁKA MA TRAFIĆ.


TOWAR ZAKUPIONY DROGĄ LICYTACJI NIE PODLEGA ZWROTOM (USTAWA Z DNIA 2 MARCA 2000R O OCHRONIE NIEKTÓRYCH PRAW KONSUMENTÓW, ORAZ O ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODĘ WYRZĄDZONĄ PRZEZ PRODUKT NIEBEZPIECZNY(DZ.U. Z DNIA 31 MARCA 2000R,ROZDZ.2,ART.16, P.10)

TOWAR ZAKUPIONY W OPCJI KUP TERAZ MOŻNA ZWRÓCIĆ W CIĄGU 10 DNI - PROSZĘ O ODESŁANIE GO NA ADRES FIRMY PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU!!! DOŁĄCZAJĄC DANE DO PRZELEWU OPAKOWANIE (KOPERTĘ) W KTÓREJ OTRZYMALI PAŃSTWO PACZKĘ ORAZ DOWÓD ZAKUPU. TOWAR NALEŻY WYSŁAĆ LISTEM POLECONYM BĄDŹ PACZKĄ EKONOMICZNĄ(SPOSÓB WYSYŁKI NALEŻY UZGODNIĆ PRZED JEJ NADANIEM). ZWROTOWI NIE PODLEGA KOSZT DOSTAWY ANI ODESŁANIA!!!

W PRZYPADKU NIEODEBRANIA PRZESYŁKI W TERMINIE (DO 14DNI) WRACA ONA DO MNIE. TAKA PACZKA MOŻE BYĆ PONOWNIE NADANA, PO WPŁACENIU KOSZTÓW PONOWNEJ PRZESYŁKI I ZWROTU. DLATEGO PROSZĘ INTERESOWAĆ SIĘ LOSAMI PRZESYŁKI I JEŚLI NIE DOJDZIE PO 7 DNIACH, PYTAĆ O NIĄ NA POCZCIE(WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PODAJE NUMER NADANIA).


W TYTULE WPŁATY WYMAGANE JEST: NAZWA UŻYTKOWNIKA ORAZ NUMER(Y)WYGRANEJ AUKCJI. JEŚLI BĘDZIE BRAK KTÓREGOKOLWIEK Z WYMAGANYCH CZAS WYSYŁKI MOŻE ZDECYDOWANIE SIĘ WYDŁUŻYĆ. PODANIE W/W BARDZO UŁATWIA MI PRACĘ I PRZYSPIESZA WYSYŁKĘ PACZKI.


REKLAMACJOM PODLEGA TOWAR KTÓREGO WADY NIE BYŁY UJĘTE W OPISIE, OPIS BYŁ BŁĘDNY, NIEZGODNY ZE STANEM FAKTYCZNYM , WYMIARY RÓŻNIĄ SIĘ WIĘCEJ NIŻ 2CM (DOPUSZCZALNA TOLERANCJA).

NIE PODLEGA REKLAMACJI KOLOR, TON KOLORU, ODCIEŃ - UZALEŻNIONE JEST TO OD USTAWIEŃ I PARAMETRÓW MONITORA.

NIE PODLEGA REKLAMACJI TOWAR KTÓREGO WADY ZOSTAŁY PRZEDSTAWIONE, STAN ODZIEŻY OPISANY.

REKLAMOWANY TOWAR NALEŻY ODESŁAĆ W CIĄGU 5 DNI NA ADRES FIRMY(PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU ZASADNOŚCI REKLAMACJI) WYŁĄCZNIE LISTEM POLECONYM LUB PACZKA EKONOMICZNĄ.

DO PRZESYŁKI PROSZĘ DOŁĄCZYĆ ORYGINALNE OPAKOWANIE (KOPERTĘ) W KTÓRYM TOWAR ZOSTAŁ DO PAŃSTWA WYSŁANY. WAŻNE, BY DO REKLAMACJI DOŁĄCZYĆ OPIS PRZYCZYNY REKLAMACJI I DANE DO PRZELEWU - NUMER KONTA NA KTÓRE MA BYĆ ZWRACANA KWOTA ORAZ DOWÓD ZAKUPU.

JEŚLI UZNAM ZASADNOŚĆ REKLAMACJI (PO OTRZYMANIU I OBEJRZENIU TOWARU), PIENIĄDZE ZOSTANĄ ZWRÓCONE NA KONTO.


JEŚLI WIĘC NIE ODPOWIADAJĄ CI MOJE WARUNKI, PRZYKRO MI ZA BRAK ZROZUMIENIA, NIE LICYTUJ WIĘC!

JEŚLI UWAŻASZ ŻE SĄ W PORZĄDKU ZAPRASZAM CIĘ NA MOJE AUKCJE I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW.Strona wygenerowana 2018-05-24 20:31:20, 213