Jesteś tutaj › Profil użytkownika e_style › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2013-07-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam serdecznie i zachęcam do zakupów na naszych aukcjach. 

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która świadczy usługi pośrednictwa w zakupach. Dzięki współpracy z dostawcami i producentami z całego świata jesteśmy w stanie oferować Państwu towary wysokiej jakości po najniższej cenie. 

Regulamin:

1. Użytkownik e_style świadczy usługi pośrednictwa w sprzedaży pomiędzy klientem kupującym na jego aukcjach a dostawcami lub producentami oferującymi dany produkt.

2. e_style zobowiązuje się do zwrotu całej zapłaconej kwoty jeśli zakupiony przez klienta produkt  zostanie zagubiony lub uszkodzony podczas transportu.

3. Przesyłki zamawiane są u zagranicznych dostawców więc czas dostawy wynosi od 10 do 35 dni roboczych, za opóźnienia wynikające z pracy poczty nie ponosimy               odpowiedzialności.

4. Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem. Wyjątek stanowi sprzedaż towaru, który znajduje się w Polsce (na aukcji zawsze umieszczamy wiadomość jeśli produkt dostępny jest od zaraz)

5. Możliwy jest zwrot towaru (jeśli nie był on użytkowany) Zwracamy wtedy wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt wysyłki i opłatę manipulacyjną w wysokości 15 % ceny towaru.

 


Strona wygenerowana 2018-06-23 03:11:45, 213