Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-06-09, Logowanie: Dziś)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 
 
 
 

  886 - 194 - 799

  GG: 3498147

 [email protected]

[email protected]

 
   

.


Zakupy na naszych aukcjach na pewno będą jedną z przyjemniejszych transakcji,jakie Państwo mieli okazję dokonać.

Do aukcji podchodzimy profesjonalnie i stawiamy na zadowolenie klienta.

W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt - postaramy się wspólnie rozwiązać sprawę.

 

Naszymi atutami są:

- szybkość realizacji zamówień

- szeroki asortyment

- fachowa obsługa

- wysoka jakość oferowanych towarów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny


UWAGA! Skorzystanie z opcji KUP TERAZ lub wygranie aukcji poprzez licytacje oznacza akceptację poniżej określonych warunków i zasad.

 

 

Finalizacja transakcji

Po licytacji prosimy o:

1. określenie rodzaju płatności (wpłata na konto lub płatność przy odbiorze)

2. podanie adresu do wysyłki TYLKO jeśli ma być inny niż w danych Świstaka

3. podanie danych do faktury VAT, jeśli ma być wystawiona

4. niezwłoczne podanie koloru / numeru przedmiotu, jeśli zachodzi możliwość wyboru

5. wszelkie istotne dane proszę podawać WYŁĄCZNIE mailowo. Dopiski w przelewach nie są uznawane!

Wszystkie otrzymane przez nas wiadomości e-mail są potwierdzane. Jeśli nie otrzymałeś/aś potwierdzenia lub odpowiedzi oznacza to, że wiadomość do nas nie dotarła. W weekendy i dni wolne prosimy o cierpliwość.

 

Płatność

W przypadku wybrania przedpłaty na konto, prosimy o przelew na podany niżej nr konta w banku MILLENIUM. Na zaksięgowanie wpłaty oczekujemy do 7 dni od zakupu.

96 1160 2202 0000 0000 7275 2471

Łukasz Hofman

ul.Boćkowska 30

17-120 Brańsk

 

 

Wysyłka

1. wszystkie przesyłki pocztowe wysyłane są priorytetem. Na wyraźne życzenie klienta możemy wysłać przesyłkę ekonomiczną.

2. przesyłki kurierskie wysyłane są SIÓDEMKĄ

3. nie informujemy o terminie nadania paczek (chyba, że na indywidualne pytanie klienta)

4. towary zakupione na kilku aukcjach wysyłane są jedną paczką (lub w kilku, jeśli jest to większe zamówienie). W przypadku zakupu kilku przedmiotów zawsze pytaj o koszt wysyłki!

5. ze względu na specyfikę sprzedaży internetowej nie ma możliwości odbioru osobistego

6. towar jest zawsze zabezpieczany na czas wysyłki, lampy ogrodowe w przeważającej większości wysyłane są w częściach do montażu, ze względu na bezpieczeństwo przesyłki.

7. towar delikatny, jakim jest oświetlenie, może zostać przepakowany w inny karton w celu dostatecznego zabezpieczenia na czas wysyłki, ponieważ w większości oryginalne opakowania są za miękkie, aby ochraniać dostatecznie towar w wysyłce.

8. standardowo paczki wysyłane są w terminie do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia tego terminu z przyczyn od nas niezależnych. Paczki kurierskie pobraniowe wysyłane są w terminie 3-4 dni roboczych od uzyskania informacji o pobraniu.

9. przesyłki "za pobraniem" dostępne są tylko dla osób posiadających co najmniej 5 pozytywnych komentarzy

 

Reklamacja / zwrot towaru

1. oferowane przez nas towary są nowe i nie używane, chyba, że w opisie wyraźnie zaznaczono inaczej

2. towar wysyłany od nas jest zawsze sprawdzany, więc wszelkie uszkodzenia mogą powstać jedynie w transporcie. Jeśli tak się stanie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - zawsze staramy się załatwiać takie sprawy na korzyść klienta.

3. warunkiem uznania reklamacji jest spisanie i przesłanie nam mailowo protokołu szkody spisanego przy kurierze w chwili doręczenia paczki! Tłumaczenie się niewiedzą o takim obowiązku nie jest dla nas argumentem.

4. w przypadku stwierdzonych uszkodzeń należy paczkę przyjąć (spisując protokół) i skontaktować się z nami. Koszty wysyłania i odsyłania paczek nie przyjętych będą obciążać kupującego i nie będą podlegać zwrotowi.

5. zgodnie z ustawą "O ochronie niektórych praw konsumntów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" kupujący ma możliwość zwrotu towaru w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Towar musi być nie używany oraz w oryginalnym opakowaniu. Przed odesłaniem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

6. w powyższym przypadku zwracamy kwotę równej cenie towaru. Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy towar nie jest uszkodzony, pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na podane przez kupującego konto bankowe. Koszty przesyłki nie są zwracane.

7. przesyłki pobraniowe nie są odbierane

 

Komentarze

1. jako sprzedający wystawiamy komentarz po otrzymaniu opinii od kupującego. Jest to dla nas znak, że przesyłka dotarła w stanie nienaruszonym, a towar spełnia oczekiwania kupującego

2. komentarzy niesłusznych i obraźliwych nie pozostawiamy bez konsekwencji... (oczywiście jeśli są zgodne z prawdą pokornie przyjmujemy krytykę ;)

 


Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje i życzymy zadowolenia z zakupionych towarów !Strona wygenerowana 2018-05-26 04:54:16, 213