Jesteś tutaj › Profil użytkownika drewLine › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2014-01-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Płatności
Nale
żność za aukcję można uregulować  poprzez zwykły przelew bankowy na konto ING Bank Śląski S.A. 51 1050 1937 1000 0091 3398 4196.

 

 Dane do wpłaty:
Drew Line
Karolina Majer-Ciejowska
Stobiecko Szlach. 162
97-561
Ładzice
Przy wp
łacie na konto, w tytule przelewu, należy podać wyłącznie swoją nazwę użytkownika. Do kwoty za przedmiot, należy doliczyć koszt przesyłki podany na aukcji.
Na wp
łaty czekam 7 dni roboczych od momentu zakupienia przedmiotu w opcji "Kup Teraz" lub od zakończenia licytacji. Po tym czasie wystawiam przedmiot do ponownej sprzedaży i uruchamiam procedurę zwrotu prowizji.


Wysyłki 

Wspó
łpracuję z firmą kurierską DPD oraz Pocztą Polską. Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 15,24 zł (przedpłata na konto) i 20,15 zł ( kurier pobranie). Koszt jest  stały bez względu na ilość i wagę zakupionych przedmiotów. W związku z czym przy większych zakupach oszczędzają Państwo na kosztach dostawy.
Przesy
łki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej nadawane są codziennie. Jeśli przesyłka ma zostać wysłana na inny adres, prosimy o przesłanie takiej informacji za pośrednictwem
formularza kontaktu

lub formularza opcji dostawy. Koszt przesyłek pocztowych uwzględnia: opłatę pocztową, koszt opakowania i podatek VAT.

 

   

 


UWAGA! Przesy
łki polecone ekonomiczne ze względu na długi czas dostawy obarczone są ryzykiem uszkodzenia w czasie transportu. Proszę uwzględnić to przy wyborze tej opcji dostawy.

 

 

Możliwy jest także odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu miejsca i terminu odbioru.

 

 


Zwroty

Zwroty towaru bez podania przyczyny przyjmuj
ę w ustawowym terminie - 10 dni (tylko w przypadku opcji "Kup teraz"). Zgodnie z obowiązującym prawem, licytacje nie podlegają zwrotowi, a jedynie reklamacji (Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z dnia 31 marca 2000 r. art.16.)
 W przypadku reklamacji prosimy o kontakt przed wysłaniem towaru we własnym zakresie. Reklamacje i zwroty przyjmowane są wyłącznie wraz z dowodem sprzedaży.
 

 

Zasady reklamacji
Przedmiot nale
ży odesłać  na własny koszt wraz z pisemną reklamacją. Po rozpatrzeniu i uznaniu  reklamacji,  naprawiam usterkę, zwracam koszt wysyłki, a przedmiot odsyłam na koszt własny. Jeżeli przedmiotu nie da sie naprawić w ciągu 4 dni zwracam wszystkie poniesione koszty.

Dane osobowe uzyskane w trakcie transakcji s
ą poufne.
W
żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych"
 

Dane firmy:
Drew Line
Karolina Majer-Ciejowska
Stobiecko Szlach. 162
97-561
Ładzice
NIP 7722292748
REGON 101577106
 


Strona wygenerowana 2018-06-25 04:49:29, 213