(Rejestracja: 2012-05-11, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich na moim profilu. Od wielu lat interesuję się Azją, a kosmetykami koreańskimi od kilku lat. Szczere recenzje kosmetyków azjatyckich zamieszczam na swoim blogu: azjatyckieekosmetyki.blogspot.com . Nie wystawiam na aukcje kosmetyków które oceniam źle i mi się nie podobały. Wiem że w sieci krąży wiele sprzedawców którzy sprzedają podróbki, jednak ja sprowadzam kosmetyki prosto z Korei od producenta, dzięki znajomościom, mam przyjaciela Koreańczyka pracującego w jednej z kosmetycznych firm.

 

Dlaczego warto kupować kosmetyki azjatyckie?

Europejscy kosmetolodzy nie są tak zaawansowani jak Ci z Azji. U nas nowościami są kosmetyki wynalezione w Azji 5 lat temu. Dla przykladu dopiero w tym roku wyszły w Polsce sheet maski oraz bb creamy, a w Korei dziewczyny od niepamiętnych czasów już ich używają. Jednak nie dajdzie się zwieść, ich jest o niebo gorsza od tych prawdziwych azjatyckich bb creamów. A sheet maski są 2 razy droższe. Jak widać są skuteczne, wystarczy spojrzeć ile lat zachowują swoją młodość i piękną cere. Ich sekretem nie jest jedzenie, ani klimat. To po prostu kosmetyki, które każda może nabyć :)

 

Proszę sprawdzać czy Towar posiadam, czy muszę zamówić. Wszystko jest napisane na aukcjach. Jeżeli muszę zamawiać z Korei to czas dostawy będzie trwać od 15 do 22 dni roboczych. Niestety szybka przesyłka z Korei dużo kosztuje co bardzo podniosło by ceny aukcji.

Moje ceny nie są wygórowane, możecie sprawdzić na innych stronach jeżeli wydaje wam się że kupicie coś taniej. Dzięki za odwiedziny!!

 


Strona wygenerowana 2018-04-26 15:17:51, 213