Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-12-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


DLA KOLEKCJONERA to firma, która wynika z pasji, pasji do kolekcjonowania. Inspiracją do jej założenia była, między innymi wielka chęć dzielenia się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie z innymi. Pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie zaowocowała nawiązaniem kontaktów z producentami, niepowtarzalnej jakości produktów kolekcjonerskich. Oferujemy najwyższej klasy produkty kolekcjonerskie, począwszy od monet i banknotów, poprzez minerały, znaczki pocztowe i pocztówki, a skończywszy na artykułach jubilerskich oraz produktach umożliwiających przechowywanie i odpowiednie eksponowanie wyżej wskazanego asortymentu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko do kupna polecanych produktów, zachęcamy również do zasięgania porad i dzielenia się własną pasją. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową radę profesjonalistów. Z nami klienci mają gwarancję dobrego zakupu i profesjonalnego doradztwa. Oferowane przez nas produkty w przystępnych cenach dostępne są niemalże natychmiast.

Artykuły które są w ofercie naszego sklepu, a w danym momencie wysprzedane, jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić.

Gwarantujemy szybką realizację zamówień, a stałym klientom oferujemy rabaty.

Naturalnie zawsze cieszy nas Państwa opinia, więc każdy przejaw Państwa inicjatywy, sugestie poprawy oraz konstruktywna krytyka są mile widziane.


Pozdrawiam serdecznie

Dlakolekcjonera
Michał Radecki


Strona wygenerowana 2018-05-27 07:30:42, 213