Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-03-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Witam poniżej zostało zamieszczone kilka istotnych informacji odnośnie zasad kupowania w sklepie dkmotocykle.pl

Adres SKLEPU: DK MOTOCYKLE, ul. AL. Wojska Polskiego 63, 65-077 Zielona Góra

Godziny otwarcia:

pon.-piątek 10-18
sobota 10-14
1. Zakupy
Po dokonaniu zakupu w sklepie DK MOTOCYKLE należy dokończyć transakcję poprzez formularz podając formę wysyłki oraz płatności za towar jak również adres do wysyłki jeżeli jest inny niż w ustawieniach allegro. Są to niezbędne warunki aby zlecenie mogło być wykonane. Dodatkowo jeżeli Państwo życzą sobie FV proszę o zaznaczenie tej opcji w formularzu z podaniem danych do FV.
Wysyłka może być realizowana za pobraniem czyli przy odbiorze klient płaci za towar + koszty wysyłki podane na aukcji lub poprzez przedpłatę na konto: najwygodniejszy sposób 'Płacę z Allegro' jak również bezpośrednia wpłata na konto: mBank 16114020040000380249235460. Wszystkie informacje odnośnie danych do przelewu dostaną Państwo w mailu od allegro, nr konta znajduje się również na aukcji. Przy przedpłacie do ceny towaru należy doliczyć koszty wysyłki podane w aukcji. Do każdego zakupionego towaru dołączany jest paragon lub na życzenie FV.

2. Wysyłka
Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej (koszty podane są w aukcji), na życzenie klienta jest możliwa wysyłka kurierem (koszty będą wyższe niż za pośrednictwem poczty).
Wysyłka towaru następuje w przeciągu 1-5 dni roboczych w przypadku braku towaru na magazynie czas ten może się wydłużyć o czym dostaną Państwo informacje mailową.

Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy pod adresem: DK Motocykle Daniel Kwiatkowski, ul. AL. Wojska Polskiego 63, 65-077 Zielona Góra po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

3. Zwroty
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, dotyczy to zakupu na odległość i nie obowiązuje przy odbiorze osobistym. Produkt podlega zwrotowi gdy nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu). Koszty wysyłki oraz odesłania towaru nie podlegają zwrotowi i ponosi je kupujący. Towar należny odesłać na adres: DK Motocykle Daniel Kwiatkowski, ul. AL. Wojska Polskiego 63, 65-077 Zielona Góra. Do paczki należy dołączyć dowód zakupu: paragon, jak również nr konta wraz z pełnymi danymi do przelewu. Uwaga towar należy odesłać paczką pocztową nie dopuszczalne jest odesłanie towaru paczka płatną przy odbiorze (przesyłka pobraniowa). Zwroty w myśl ustawy nie dotyczą firm na które został zakupiony towar ( wystawiona FV). Uwaga towar nie podlega zwrotowi jeżeli jest wyprzedażowy-przeceniony bądź na specjalne zamówienie.

4. Reklamacje
Na zakupiony towar udzielana jest gwarancja producenta, informacje odnośnie okresu gwarancji oraz czy dany towar jest takową objęty znajdziecie Państwo na stronie produktu. Towar reklamowany należny odesłać z dowodem zakupu: paragon wraz z nr konta oraz pełnymi danymi do przelewu, jak również z krótką pisemną informacja na temat uszkodzenia. W przypadku zwrotu towaru zakupionego na fakturę - towar należy odesłać do nas nie dołączając dowodu zakupu (faktury VAT). Zwrot musi być udokumentowany korektą dokumentu sprzedaży. Korekta faktury VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być podpisana przez Klienta zwracającego towar. Po otrzymaniu towaru oraz pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji do Zamawiającego wysyłana jest korekta faktury VAT. Musi być ona czytelnie podpisana przez Zamawiającego (odbiorcę faktury VAT) i odesłana do naszej firmy na adres: DK Motocykle Daniel Kwiatkowski, ul. AL. Wojska Polskiego 63, 65-077 Zielona Góra. Po rozpatrzeniu pozytywnym reklamacji przez producenta następuje zwrot pieniędzy wraz z kosztami odesłania towaru na konto klienta lub wymiana na nie uszkodzony towar.


Strona wygenerowana 2018-04-23 06:09:32, 213