(Rejestracja: 2011-04-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich!


Wyprzedaję nowe ciuszki dziecięce, które zostały mi po prowadzonej działalności gospodarczej. Są one bardzo dobrej jakości i przede wszystkim po niskiej cenie, więc jest to okazja !!!
Mogą się także zdarzyć ciuszki używane po moich dzieciach, ale wtedy wyraźnie o tym napiszę.

W sprzedaży internetowej mam duże doświadczenie, ponieważ od wielu lat prowadzę sprzedaż na allegro


 UWAGA: Dokonanie zakupu u mnie jest równoznaczne z akceptacją przez klienta poniższych zasad sprzedaży.


Sprzedawane przedmioty staram się opisywać dokładnie i rzetelnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można do mnie napisać lub zadzwonić tel. 500 102 890. Jeżeli nie odbieram to widocznie w tej chwili nie mogę rozmawiać, ale oddzwonię później.


 Kolory na zdjęciach mogą trochę odbiegać od rzeczywistości, wynika to m.in. z tego, że różnie ustawione są monitory, na których je oglądamy.


Po dokonaniu zakupów dostaniecie Państwo mail'a z numerem konta, na jakie należy wpłacić pieniądze (kwota za zakupione przedmioty + koszty przesyłki). W tytule przelewu proszę wpisać:
Świstak+(swój NICK (LOGIN) ze Świstak)+(numer oferty)
- ułatwi mi to identyfikację wpłaty.


Koszt przesyłki ponosi kupujący. Jest on zawsze podany w opisie aukcji i należy go doliczyć do wylicytowanej kwoty..
W przypadku zakupu kilku przedmiotów koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie wg cennika Poczty Polskiej. W takim przypadku wysyłam mail'a z wysokością kosztów.


Paczki wysyłam Pocztą Polską, w ciągu 2-ch dni roboczych licząc od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Standardowo wysyłam paczki priorytetowe. Na życzenie mogę mail'em wysłać skan dowodu wysyłki.
W momencie nadania paczki na Poczcie, to ona przejmuje za nią odpowiedzialność. W razie opóźniania się przesyłki proszę o informację.    Reklamacje, wg regulaminu poczty, można składać po 14-stu dniach od nadania przesyłki.


 Możliwy jest też odbiór osobisty. Wtedy nie płacicie Państwo kosztów przesyłki


 Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na sprzedaż są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji, proszę więc o przemyślane decyzje !!!


Nie ponoszę odpowiedzialności za sytuacje związane z siłą wyższą.


Pozdrawiam i zapraszam do zakupów :-)


Strona wygenerowana 2018-04-21 08:06:05, 213