Jesteś tutaj › Profil użytkownika deppo › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-07-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji 

 

Strona O Mnie

DEPPO
UL. MALWOWA 12G
30-611 KRAKÓW
NIP: PL 6762401261

534 018 048
[email protected]REGULAMIN

1. Na wszystkie zakupy otrzymasz fakturę VAT (towar i koszt transportu)
2. Wszystkie towary są nowe, oryginalne i objęte gwarancją producenta.
3. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego na naszych aukcjach możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy,gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu!).
Ponieważ sprzedaż towarów dokumentowana jest fakturą VAT - zwrot towaru musi być udokumentowany Korektą Faktury Vat. Korekta ta zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być podpisana przez Klienta zwracającego towar.
W przypadku zwrotu towaru należy go odesłać do nas dołączając kopię dowodu zakupu (f-ry VAT). Po otrzymaniu towaru wyślemy do Państwa korektę f-ry VAT. Korekta musi być podpisana przez Klienta (odbiorcę f-ry VAT) i odesłana do naszej firmy.
Otrzymanie przez naszą firmę towaru i podpisanej przez Klienta Korekty Faktury VAT jest podstawą do zwrotu zapłaconej kwoty. Zwrot nastąpi w terminie siedmiu dni od daty odbioru przez nas podpisanej Korekty Faktury VAT. Pieniądze otrzymasz tylko i wyłącznie przelewem na wskazane konto. Pamiętaj jednak, że zwrotowi nie podlega koszt dostawy, oraz koszt przesyłki ze zwracanym towarem.TRANSPORT

Wysyłka 24-72 godziny od potwierdzenia  wpływu środków na nasz rachunek bankowy.
Ponieważ prowadzimy dystrybucję również innymi kanałami sprzedaży w sytuacjach wyjątkowych ( np. wyprzedaż danego asortymentu i oczekiwanie na dostawę) termin realizacji może się przedłużyć. W takiej sytuacji Klient jest informowany mailowo o terminie dostawy i w przypadku braku przez niego akceptacji tego terminu może odstąpić od umowy kupna, a firma DEPPO przelewa zwrotnie całą wpłaconą kwotę.

SPRZEDAŻ HURTOWA

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt


Strona wygenerowana 2018-04-23 06:07:10, 213