(Rejestracja: 2011-03-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiDelta Computers Wojciech Zagdański

ul. Mystkowska 16    18-200 Wysokie Mazowieckie

tel. 864771212

NIP: 723-117-25-55

REGON: 200062006

**********************************************************************************************************************************************************

O FIRMIE:

Firma Delta Computers Wojciech Zagdański powstała w 2007 roku. Siedziba naszej firmy mieści się na ulicy Mystkowska 16, w Wysokiem Mazowieckiem gdzie prowadzimy sprzedaż oraz serwis sprzętu komputerowego. Firma dodatkowo zajmuje się :

 

Usługi informatyczne: serwis komputerowy, sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe, kompleksowa obsługa firm i instytucji.

Automatyka przemysłowa: Układy automatycznego sterowania i kontroli procesów, układy sterowania i ochrony silnikówInstalacje elektryczne, projektowanie i wykonawstwo.

Telewizja przemysłowa: systemy monitoringu wizyjnego, kamery analogowe, kamery IP, rejestratory cyfrowe, akcesoria, Sprzedaż, montaż, serwis.

Podpis elektroniczny: Punkt Potwierdzania Tożsamości Certpol Autoryzowany Partner UNIZETO, sprzedaż zestawów do podpisu, weryfikacja tożsamości, szkolenia i konsultacje

 

 


TRANSAKCJE:

Informujemy, że wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie firmy nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat, jakie ponosi się przy wysyłce towaru za pośrednictwem firm przewożących. Jeżeli zdecydują się państwo na takie rozwiązanie prosimy o wcześniejsze poinformowanie o nas o tym w celu przygotowaniu towaru do wydania.

Ceny podawane na aukcjach są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

Wysyłkę towaru realizujemy najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeżeli nie jesteś pewien zakupu skontaktuj się ze mną [email protected] przed wzięciem udziału w aukcji.

W tytule przelewu proszę podać zawsze numer aukcji + swój nick(login) ze świstaka ułatwi to nam znacznie wysłanie towaru.

Na e-maile odpowiadam tylko od 9:00 do 17:00 w trakcie godzin pracy.


Strona wygenerowana 2018-05-25 02:12:26, 213